Skocz do zawartości
Forum

problem z dziećmi


Gość ljadachowska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ljadachowska

Witam! Mam nietypowy problem: otóż mam w sobie od maleńkości, przez rodziców może, którzy mi wmówili to... straszne poczucie winy, a po porodzie bardzo się to rozwinęło. Kiedy dzieci płaczą i nie mogę uspokoić, ja są chore czy coś dosłownie napada mnie lęk, to poczucie winy mnie gnębi...Najgorzej jest jak je wożę samochodem: jak zaczyna mała córeczka płakać(ona urodziła się przez cc, omal nie straciłam jej, było z nami zle, to było cc awaryjne) to ja nawet na drodze nie potrafię jak trzeba się skupić, czyli kosztuje mnie to dużo wysiłku ... wiem, że tak być nie powinno i próbuję sobie tłumaczyć, że nie jest moja wina, że ja robię to, co w mojej mocy, ale... nie potrafię trzymać się tego i to mi przeszkadza w normalnym życiu, w pracy... Co mam zrobić?

Dziękuję z wyprzedzeniem !

Odnośnik do komentarza

Witam,

poczucie winy to uczucie, które niesie dużo cierpienia i bólu. Jeżeli czuje się Pani gotowa do zmierzenia z nim i chce Pani to zmienić najlepiej skonsultować to z psychologiem -psychoterapeutą. W trakcie spotkania będzie miała Pani okazje zastanowić się w jaki sposób sobie z nim poradzić czy poprzez warsztaty, psychoterapię czy inne formy pomocy.

Jeżeli mieszka Pani w Warszawie i byłaby Pani zainteresowana mogę Panią zaprosić na spotkanie konsultacyjne w prywatnym gabinecie na Mokotowie. Możliwe spotkanie wraz z malutkimi dziećmi.
Może Pani również skorzystać z bezpłatnej pomocy w Centrum Psychoterapii przy ul. Dolnej.

Niestety nie znam ośrodków i poradni poza Warszawą.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: a.buryta@gmail.com

serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia

Joanna Buryta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...