Skocz do zawartości
Forum

plesniawki!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

rekine21
dzisiaj zrobiłam tym moczem przed chwila więc na efekt trzeba chyba jeszcze poczekać
a tym moczem raz czy ile razy?


JA SMAROWAŁĄM RANO I NA WIECZÓR!!!!!!!
NASTEPNEGO DNIA PO PLESNIAWKACH NIE BYŁO ŚLADU!!!

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

rekine21
wiem dziewczynki ze mocz to bardzo dobra sprawa
u nas tez pomogło plesniawk juz prawie nie ma:Oczko:

TO SUPER ZE JUZ PO PROBLEMIE!
DLA NIEKTÓRYCH TEN MOCZ WYDAWAŁ BY SIE WSTRETNA RZECZA A JAK POMAGA I JAKI EFEKT!
HIIHIH
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Moja Zosia miała pleśniawki i niestety te pleśniawki zaatakowały mi brodawki (strrrraszny ból). Stosowałam aphtin – smarowałam patyczkiem pleśniawkę w buzi i smarowałam nim również piersi – pomogło bardzo szybko!
A o moczu też słyszałam, ale stwierdziłam, że najpierw sprawdzę ten aphtin. W każdym razie każdy sposób jest dobry, jeśli jest skuteczny ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ja też stosowałam Apthin (bez recepty), a potem Nyststynę (przepisuje lekarz), ale to wogóle nie pomagało. Mój synek miał bardzo dużą pleśniawkę, nawet na buzi. Pomogło dopiero wycieranie moczem. Na początku nie mogłam się do tego sposobu przekonać, ale w końcu spróbowałam i naprawdę pomogło. Od tamtej pory mój synek nie miał już pleśniawki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

aphtin ma szkodliwe skladniki dla niemowląt i nie powinno sie go stosowac u dzieci do 11 roku zycia..nie wiem czmu lekarze go stosuja:/
u nas na plesniawki nie pomogla nystatyna (2 opakowania zuzylam) pomogl tylko fiolet gencjany, a plesniawek nie mial duzo bo tylko 5 malych kropeczek..kilka dni smarowania fioletem dziasel na noc (ok 3dni) i problem z glowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...