Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent gwiazdkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Aguś my w tym roku kupujemy chłopakom jak zawsze kilka prezentów ( większych i mniejszych)
Kuba dostanie auto sterowane, książki i zapewne trans formersa
Bartuś wymarzoną hulajnogę, laptopka i książeczki
obaj dostaną mikołajka ( ale to może na mikołajki dostana) scrabble junior no i gry granna ;)

chłopaki 2.12 będą mieć imprezę urodzinowa i wtedy dostana tez prezenty wiec nie chce przesadzać ;)

Odnośnik do komentarza

Monika mi też sie nie podoba, ale ma to swoje plusy- bo trzeba jednak uruchomić głowę żeby to poskładać w ludka a potem w ten pojazd czy coś tam:lol:
na szczęście nie ja się będę tym bawić -tylko Kuba ;)
ostatnio dostał od rodzinki w prezencie i wyrzuciłam instrukcje - nie doszłam sama jak to sie składa i rozkłada a młody raz dwa.
A niech ma ;)

Odnośnik do komentarza

to jest ta gra z kolorami, tak??
nie znam nikogo kto by ja mial ale w reklamie zawsze mi sie wydaje, ze to fajna zabawa, tylko towarzystwo musi lubiec sie tak bawic, bez obaw o wyjscie na glupka z jedna noga ponad glowa a rekami za tylkiem :)
nie wiem, fajna sie wydaje ale czy naprawde zdaje egzamin to chyba by trzeba samemu sprawdzic. a to dla dzieci czy tez/dla doroslych???

Odnośnik do komentarza

monikouette
to jest ta gra z kolorami, tak??
nie znam nikogo kto by ja mial ale w reklamie zawsze mi sie wydaje, ze to fajna zabawa, tylko towarzystwo musi lubiec sie tak bawic, bez obaw o wyjscie na glupka z jedna noga ponad glowa a rekami za tylkiem :)
nie wiem, fajna sie wydaje ale czy naprawde zdaje egzamin to chyba by trzeba samemu sprawdzic. a to dla dzieci czy tez/dla doroslych???

moze byc dla dzieci jak i dla doroslych napewno moze byc bardzo wesolo:sofunny:

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...