Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość


Mama52742

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat i jestem żoną wspaniałego człowieka oraz matką cudownej córeczki.Problem jednak tkwi we mnie a mianowicie jestem bardzo nieśmiała. Wydaje mi się że jestem raczej mądra w szkole dobrze się uczyłam ale nie skończyłam jej z powodu operacji,nie chciałam powtarzać drugiej klasy w liceum i rzuciłam szkołę.Nie potrafie rozmawiać z ludźmi jestem jak jakiś dziki człowiek jak ktoś mnie o coś pyta to zapominam języka w buzi mówie coś co zupełnie do mnie nie pasuje gdy byłam w szpitalu w tamtym roku na kolejnej operacji to było inaczej cierpienie i przywiązanie do dziewczyn i pań z sali sprawiło że zaczęłam być sobą to było takie proste.Rozmawiać o czymkolwiek.Myślałam że w końcu dorosłam , że wyrosłam z tej niieśmiałości, lecz gdy wróciłam do domu to wszystko wróciło znów czerwienie się jak mam odpowiedzieć nawet na banalne pytanie.Co może być tego powodem dlaczego w szpitalu mogłam być soba a nie moge być soba przy dalszej rodzinie czy znajomych?

Odnośnik do komentarza

Witaj. Wygląda, że z paniami ze szpitala zżyłaś się, zaufałas im, przestałaś sie obawiać, że mogą Cię np. źle ocenić. Wiele razem przezyłyscie. Najwyrazniej dlugo potrzebujesz oswajac sie z ludzmi a jak kogos nie znasz dobrze, to Cie oniesmiela.
Taka niesmialosc moze wynikac z braku pewnosci siebie, braku poczucia wlasnej wartosci. Czy tak jest w Twoim przypadku?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...