Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rekine21

Jaki balsam...?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danuska176

Dobrym preparatem nawilżającym oraz regenerującym jest balsam Mama Care. Polecam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SandraReika

Godny polecenia krem z olejem konpnym i oliwą z oliwek efektima. Uzywam juz długi czas i z całego serca polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość remita

Duży wydatek mądrze stosowany nie boli. Wszystkie tu wydajemy tysiące na zabiegi i nic nas nie boli (a wręcz przeciwnie ) jak tylko jest efekt. Wiesz, kiedyś sie bawiłam w studiowanie składów i czytanie stron typu biochemia czy laboratorium urody. Jestem z zupełnie innej "branzy", więc czytałam co mądrzejsi wiedza. I nauczyłam sie sporo. Przede wszystkim, że nalezy czytać składy na kremach. Po drugie, że wszystkie drogie można zastapić tańszymi i lżejszymi o konserwanty. Oraz lzejszymi o kase na reklamę. I skutkuje. Pewnie, że trzeba czasu żeby dobrać czy tani czy drogi (jesli już chcemy je stosować). Ale nauczyłam się drogie omijac szerokim łukiem. A zanim cos kupię czytać z czego sie składają. Pewnie, że jest to i pochodna tego, że efekt stosowania i drogich i tanich produktów był u mnie taki sam :-) Zatykanie porów to moim zdaniem po części mit. Większośc kremów "nawilżających" składa się z substancji teoretycznie zatykających pory(muszą uniemozliwić parowanie wody ze skóry) a ludzie się tym zachwycają. Oczywiście dopóki nie wiedzą, że to silikony czy coś w rodzajy lzejszej wazeliny.W sumie jak dla mnie to tylko szybkie działanie inwezyjne. I za to gotowa jestem zapłacić dużo.
A szczytem wszystkiego jest mówienie o "narastaniu kolagenu" czy podobnych rzeczach. Jak dla mnie krem do skóry właściwej sie nie dostaje i na nic nie wpływa.
Mezo. No wg mnie działanie jest takie (mniej więcej) jak jedzenie warzyw. Żaden krem (spytaj lekasrza, nie kosmetyczki) nie odżywi cię tak jak zastrzyki. Nie mizianie, kompresy czy pistolety. Mało tego. Widziałam na wlasne oczy panią, która odwleka decyzję o lifcie bo... no bo jakoś nie chce. Ale i od lat stosuje wszystkiea te skulptry, mezo stale (uwaga: mezoterapia to cała gama produktów, zarówno niewidoczny bezpośrednio NCTF jak i Restylan, po którym od razu masz sie lepiej), wstrzykuje co sie i....faktycznie lekarze jej sie do liftu nie palą.
Laser. Zalezy na co, zalezy jaki laser i jaki fachowiec. Mogę powiedzieć po sobie. Po kilku sesjach górne powieki rewelacyjnie. Skóry na nich ubyło. Dolne takie sobie (ale są do korekty). Będę próbowac na skórę szyi.

Na tej stronie natomiast masz opis polecanych zabiegów: https://instytutboczarska.pl/jakie-kwasy-peelingujace-sa-najskuteczniejsze/ Peelingi z kwasami są naprawde korzystne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam tej serii Mama Care, ale Eco Mama mam (z rossmana). Zachęciły mnie ceną, przeczytałam skład (bogactwo olejów) i kupiłam. Są naprawdę świetne. Teraz będę chętniej tę firmę wybierać, słabo ją znałam a widzę że warto poznać, bo kosmetyki fenomenalne przy niewysokiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie najlepiej się sprawdziły kosmetyki z olejkami naturalnymi od weledy, mają w swojej ofercie dużo kosmetyków dla kobiet  ciąży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Marshka napisał:

u mnie najlepiej się sprawdziły kosmetyki z olejkami naturalnymi od weledy, mają w swojej ofercie dużo kosmetyków dla kobiet  ciąży

Potwierdzam, ja miałam całą serię pragnancy and lactation - stosowałam całą ciąże i połóg, najlepsza pięlegnacja dla skóry w tym okresie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość brutnettka

Ja tam lubię kosmetyki, jak i lakiery avon - są naprawdę porządne. Doskonale się sprawdzają (przynajmniej u mnie). Ostatnio wpadłam na stronę https://konsultantka.pl gdzie dowiedziałam się nawet jakie rabaty można zyskać współpracując z nimi. Także wydaje mi się, że warto do nich dołączyć, by chociażby skorzystać z tych korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emma

Znakomity jest balsam nawilżający z Bielendy ta seria Eco nature z jasminem, sliwką kakadu i mango. Otymalnie nawilża skóre. Regeneruje i zmiękcza ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wolę mleczka bo nie znosze tłustej warstwy kosmetyku na skórze. odkąd używam łagodnych żeli pod prysznic to skóra nie jest wysuszona i muszę tylko odrobinę ją czymś przesmarować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...