Skocz do zawartości
Forum

Miś Fantazy - znacie bajkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przyjaciół na stronie poświęconej dzieciom. Trudno mi opowiadać o sobie, ale spróbuję, bo Ann chciała się czegoś dowiedzieć.
Mieszkam na słonecznej wyspie, która nazywa się Kraina Wiecznego Słońca. Mam przyjaciół, z którymi przeżywam wiele przygód. Są to Czarodziej ze Skały Wspomnień, noszący imię Prospero, żaba Kapa Kapa, dziewczynka o imieniu Julka, Zagadka, dziewczynka ubrana na zielono i Żuczek Wesołek.
Mój świat narodził się w książce, a właściwie został odkryty przez autorkę baśni "Miś Fantazy poznaje tajemnicę Kryształu". Autorka ma na imię Ewa.
Potem powędrowałem do świata filmu, gdzie w trzynastu odcinkach można było poznać przygody moje i moich przyjaciół.
Jestem małym niebieskim Misiem i lubię rozmyślać o świecie. Ciekawość jest jedną z moich najważniejszych cech. Dzięki niej, odkrywam rzeczy, o których wcześniej nawet bym nie pomyślał. Pod tym względem przypominam dziecko. Ale można mnie też przytulić i wtedy przypominam pluszową zabawkę. Ale tylko przypominam, bo jestem w końcu misiem. Mam swoją stronę na facebooku. Założyłem ją, bo prosili mnie o to przyjaciele ze świata ludzi. Jest tam też moja filmowa strona.
Pani Ann, to proszę tam zajrzeć, bo na tej filmowej stronie można poczytać sobie o filmach i nawet je pooglądać. Poczytać można w dziale dyskusje.
To by było tyle na początek.
Pozdrawiam wszystkie dzieci i ich rodziców.
Miś Fantazy

Odnośnik do komentarza

Zrozumiałem, że chodzi o rodzaj recenzji, ale aby o czymś coś powiedzieć to trzeba to poznać i chciałem w ten sposób umożliwić użytkownikom portalu dotarcie do mnie. Zauważyłem, że nie było odpowiedzi od września, więc doszedłem do wniosku, że jeśli chcesz Ann uzyskać opinię innych to twoi przyjaciele mogą spróbować jakoś dotrzeć do mnie, dzięki internetowi.
Nie recenzowałem sam siebie. :)
I jeszcze jedno. Mam prośbę. Otóż moje imię się odmienia. Jest to imię polskie, pozwolę sobie przypomnieć Fantazego Juliusza Słowackiego. Znany dramat i chyba dzięki temu znane imię. Ten błąd, który robisz Ann jest niestety powszechny. Nie wiem dlaczego ale wiele osób pisze np. chciałbym się czegoś dowiedzieć o Misiu Fantazy, a nie - chciałbym się czegoś dowiedzieć o Misiu Fantazym.
Prosiłbym więc o zwracanie na to uwagi, bo nie ukrywam, że trochę mi to przeszkadza.
Serdecznie pozdrawiam
Miś Fantazy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...