Skocz do zawartości
Forum

a jak wasz "popędzik" ?


Gość mrs_szaya

Rekomendowane odpowiedzi

czwarty tydzien

mój mi kiedyś powiedział że jak kobiecie się chce to powinna dać znać, więc kiedyś leże i co chwilę coś tam mjęczę cichutko a on po dłuższym czasie bierze poilota i mówi co mam przełączyć bo ci się nie podoba ten film:yuppi:

to mnie rozwaliłaś kompletnie:sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
czwarty tydzien

mój mi kiedyś powiedział że jak kobiecie się chce to powinna dać znać, więc kiedyś leże i co chwilę coś tam mjęczę cichutko a on po dłuższym czasie bierze poilota i mówi co mam przełączyć bo ci się nie podoba ten film:yuppi:

to mnie rozwaliłaś kompletnie:sofunny::sofunny:

:36_2_34: ahahahahhahaha :lol: normalnie cali faceci^^ ahahahaha :36_2_34:

Odnośnik do komentarza

monika4
martwi cię to?:sofunny::sofunny:

No wiesz, może umiera (wątek oczywiście):sofunny::sofunny:

czwarty tydzien
Monia38
A ten mój chłop jakiś niekumaty :36_2_49: Mówię mu idź się kąpać, może jak ludzie wcześniej pójdziemy spać, to on siedzi i tv ogląda:36_2_49: Może jak mu, za radą Roni, coś do smarowania postawię to się domyśli.
Normalnie chyba mi się chłop miga od małżeńskich obowiązów, albo stetryczał na stare lata:smile_move:

mój mi kiedyś powiedział że jak kobiecie się chce to powinna dać znać, więc kiedyś leże i co chwilę coś tam mjęczę cichutko a on po dłuższym czasie bierze poilota i mówi co mam przełączyć bo ci się nie podoba ten film:yuppi:

No masz, ale te chłopy kumate:sofunny::sofunny: Nic tylko podania czarno na białym pisać:sofunny::sofunny:

gabalas
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

A u mnie na razie zakaz:Oczko:

Już niedługo Gabi, już niedługo :36_1_15::36_1_15::sofunny: A może wywoływac będziecie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...