Skocz do zawartości
Forum

a jak wasz "popędzik" ?


Gość mrs_szaya

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
monika4
a u mnie ostatnio super!!!!!!!!!!! słuchajcie mój m. jest tak przemęczony i tak przedenerwowany, że seks to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę:sofunny: ja oczywiście udaje strasznie zawiedzioną:hahaha::sofunny: a on mi ciągle wieczorkiem powtarza:
-sama zobacz jak to jest!!! ja przez 20 lat tak cierpiałem jak ty nie chciałaś:sofunny: zobacz jak to przyjemnie:hahaha::hahaha: nadeszła chwila zemsty!!!!
i ta zemsta to już mnie dosłownie z nóg zwala:hahaha::hahaha: a najgorsze to to, ze nie wypada się tak śmiać:hahaha::sofunny:

niech mu będzie - jego na wierzchu, niech mści sie do upadłego:sofunny:
Ja nie wiem jak Ty sobie dajesz z Tym radę :sofunny: :sofunny:

ja tez nie wiem jak, mnie by to juz dawno przeroslo :sofunny:

Odnośnik do komentarza

monikouette
ronia
monika4
a u mnie ostatnio super!!!!!!!!!!! słuchajcie mój m. jest tak przemęczony i tak przedenerwowany, że seks to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę:sofunny: ja oczywiście udaje strasznie zawiedzioną:hahaha::sofunny: a on mi ciągle wieczorkiem powtarza:
-sama zobacz jak to jest!!! ja przez 20 lat tak cierpiałem jak ty nie chciałaś:sofunny: zobacz jak to przyjemnie:hahaha::hahaha: nadeszła chwila zemsty!!!!
i ta zemsta to już mnie dosłownie z nóg zwala:hahaha::hahaha: a najgorsze to to, ze nie wypada się tak śmiać:hahaha::sofunny:

niech mu będzie - jego na wierzchu, niech mści sie do upadłego:sofunny:
Ja nie wiem jak Ty sobie dajesz z Tym radę :sofunny: :sofunny:

ja tez nie wiem jak, mnie by to juz dawno przeroslo :sofunny:

ja jeszcze daję radę:sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Je suis
sylwia21
JE SUIS-to jak pomyliłas forum to po co się udzielasz jeszcze,:Wściekły:

Bo sie niezle bawie :36_6_5:
Bo wiem, ze wszystkie doskonale wiecie, ze mam racje.
Bo wiem, ze macie poczucie winy- gdybyscie nie mialy to byscie tak namietnie tu o tym nie skrobaly.

A teraz juz znikam.
Do meza uciekam.
Daje to wiecej przyjemnosci niz gledzenie o tym jaka dzis mezowi wymyslec wymowke.
Pa. :D

No to Ci pa :D

katbe
Ronia posikałam się przez Ciebie, kobieto

Je suis Mżonek pyta czy jak Twój chęci nie ma to chodzisz po okolicy i przygód szukasz???
:brawo::brawo::brawo:

Ech, a u mnie posucha. Co z tego, że czowiekowi nawet by się chcialo i coś tam zaczynalo sie dziać jak moja kochana "antykoncepcja" (czyt. Emil) łaził w kółko w nocy bo chcial do nas. Co go pogoniłam to za jakiś czas był znowu:36_2_49: W takich warunkach to się normalnie nie da:Histeria: Już się zastanawialam komu ich przemycić, ale na noc sie nie da, a w dzień m w pracy. Więc sie mówi trudno, a i pewnie niedlugo @ przyjdzie baaardzo dluga, potem jajeczkowanie jeszcze dłuższe he he.

Odnośnik do komentarza

Monia38
Je suis
sylwia21
JE SUIS-to jak pomyliłas forum to po co się udzielasz jeszcze,:Wściekły:

Bo sie niezle bawie :36_6_5:
Bo wiem, ze wszystkie doskonale wiecie, ze mam racje.
Bo wiem, ze macie poczucie winy- gdybyscie nie mialy to byscie tak namietnie tu o tym nie skrobaly.

A teraz juz znikam.
Do meza uciekam.
Daje to wiecej przyjemnosci niz gledzenie o tym jaka dzis mezowi wymyslec wymowke.
Pa. :D

No to Ci pa :D


:sofunny: :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...