Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

liduszka51
Inkaaa to zapodaj jescze po jednym i lecę po synka!!!!:D

:hahaha:

http://shoty.pl/wp-content/uploads/2012/01/shoty-alkohole.jpg

wiedzę, że Wam się spodobało? :sofunny:

Yvone
mosia
Inkaaa

a wódkę? :sofunny:

zapomniałam

a tam zapomniałam. przyznaj się, że Ci nie sprzedali , bo nie miałaś dowodu przy sobie..:sofunny:

a może Ty nie masz jeszcze 18 lat skończonych? :hmm: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Lidzia do później! miłego dnia :Kiss of love:

mosia lepiej przyznaj się! :sofunny:

mosia
Yvone
mosia

zapomniałam

a tam zapomniałam. przyznaj się, że Ci nie sprzedali , bo nie miałaś dowodu przy sobie..:sofunny:

pochlebca :sofunny:

Yvone
a mi się ostatnio zdarzyło, ze pan mnie zapytał o dowód jak kupowałam artykuły dla dorosłych;)

to trzeba mieć skończone 18 lat, żeby kupić artykuły dla dorosłych? :lup:

Odnośnik do komentarza

łojojoj witam z wieczora :smile_move:
no dla mnie to nie dawno dzień się zaczął :sofunny:

Świeżynka81
Dziń dybry

Wyprawiłam małżonka do pracy :love:
Czekam do 10 i idę w miasto szaleć z teściową. Mam nadzieję, że uda mi się gdzieś do fryzjera wejść z marszu.
A ten facet mojej mamy bardzo fajny :36_1_21: w szpitalu z nami był, wspierał. Odkąd tata nie żyje mama kilku facetów miała, ale nie wypaliło, więc teraz trzymam za nią kciuki, aby było inaczej.
:36_2_25::36_2_25:niech mamusia szczęśliwa będzie!! tylko proszę się pochwalić nowym fryzem :hmm:

Inkaaa
Yvone właśnie - są chwile... a u mnie taka chwila trwa już trochę za długo. pokłóciliśmy się i to dość mocno, ale ja nie mam zamiaru pierwsza ręki wyciągać bo ja nie czuję się winna.

chyba każdy tak ma.....my z ostatnich oczywistych problemów sie nie kłócimy....
Izzys
Witam ::):
W poludnie jadę na przegląd ząbków Ewelinki, a jak narazie to jem sniadanie na raty :hahaha:
Rozglądam sie już za prezentami pod choinke, bo ten czas tak szybko leci ::):

ja z bratową też wczoraj zaczęłam temat prezentów bo w tym roku szykuje się nam rodzinna wigilia :smile_move: pierwszy raz odkąd wyjechałam do Uk:36_3_15:

Świeżynka81
Yvone nawet nie wiedziałam, że tyle siły w sobie mam. Wiadomo,że ból po stracie jest nie do opisania, mam lepsze i gorsze momenty, ale po tym wszystkim mam prawo czasem sobie popłakać. Myślę, że jak na takie wydarzenie, to radzę sobie całkiem dobrze i będę sobie radziła jeszcze lepiej.

przejdziesz przez to i wrócisz silniejsza:36_3_15: dobrze że masz wsparcie w rodzinie no i masz nas :36_3_15:

Liduszka co do tel to Świeżak to ekspert :D ale ja mam teraz Sony vperia U i jest jak dla mnie bombowy!! ma wszytsko co mogę potrzebować i nawet trochę więcej :smile_move:
Yvone- kochana stęskniłam się za tobą :36_3_15:
Mosia- :guitar:
ja dołączam to tego imprezowania- puki mogę :smile_move: ja lubię finlandię a co :D a jeszcze bardziej lube malibu z mlekiem:36_1_1:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :Kiss of love:
Udało mi się wczoraj o fryzjera zahaczyć :36_1_21: +5 do zajebistości :hahaha: kupiłam sobie oficerki, czapkę i szalik w kolorze fuksji, no i wracam do podkładu max factor :smile:

Oglądaliśmy wczoraj mieszkania, bo chcemy teraz kupić i jakoś szału nie robiły. M się cieszył, że fajna cena, bezczynszowe mieszkanie i nowe będzie, ale znalazłam więcej minusów jak plusów. Cena okazała się wyższa o jakieś 20 tyś przy każdym mieszkaniu, trzeba doliczyć koszty wykończenia, bo mieszkanie będzie bez podłóg, płytek itp. czyli prawie wszystko od podstaw, no i wg mnie największy mankament - aneks kuchenny wszędzie :Real mad:, dla mnie przy mieszkaniu 2 pokojowym to bzdura.

Liduszka jak masz Galaxy sII w korzystnej cenie to bierz w ciemno!!

A co do mamy to wczoraj przy mnie zrobiła swojemu facetowi jazdę, że poszedł z kolegą i wypił 3 piwa :lup: jak ona się tak czepiać będzie, to zawsze będzie sama.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...