Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Świeżynko :Kiss of love: Cieszę się, że jesteś zadowolona z nowej fryzurki i z zakupów ::): Co do mieszkań to trochę dużo Was wyniesie pewnie wykończenie całości.
Mamusie ładnie szaleje widzę :hahaha: miejmy nadzieję, że Jej partner nie pogniewał się za bardzo :lol:

hej Majka ::): jak się miewasz? Jak samopoczucie? :wink:

Odnośnik do komentarza

Hej Majkaka :Kiss of love: a co remontujesz?

Inkaaa jak jej słuchałam to miałam wrażenie, że to moja siostra najmłodsza taką dziecinadę odwala :lup:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

ja w ogóle nie chciałabym dotykowego. w tamtym roku popsuła się moja motorola u9 ukochany telefonik, najpiękniejszy na świecie. i musiałam wziąć nowy i wzięłam z ciężkim sercem Sony ericssona Hazel i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. baaardzo sobie chwalę! ale na te dotykowce chyba nigdy się nie zdecyduję- gorzej jak już innych nie będą produkować;)

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Hej Świeżynko :Kiss of love: Cieszę się, że jesteś zadowolona z nowej fryzurki i z zakupów ::): Co do mieszkań to trochę dużo Was wyniesie pewnie wykończenie całości.
Mamusie ładnie szaleje widzę :hahaha: miejmy nadzieję, że Jej partner nie pogniewał się za bardzo :lol:

hej Majka ::): jak się miewasz? Jak samopoczucie? :wink:

a juz duzo lepiej,nie mysle juz tak o tym co niewskazane:36_7_8: przynajmniej na razie:36_1_1: a Ty jak tam?

Odnośnik do komentarza

To cieszę się! ::): u mnie jako tako. Teściowa uraczyła mnie ostatnio nowinką, że kolejny kuzyn będzie miał dziecko i chyba liczyła na to, że ja będę z radości do nieba skakła :alajjj: jakieś było jej zaskoczenie jak po tej informacji wyszłam z pokoju.

Yvone
Inkaaa a co tato taki miłośnik trabantów? :hahaha:

A jak! :sofunny: najpierw miał zielonego, później niebieskiego, a na koniec białego :lol: ten tortowy ma być zielony :hahaha:

Odnośnik do komentarza

majkaka87
skoro mowa o telefonach to tydzien temu nabyłam sony xperia j. I jak na razie...nie moge sie ogarnac z obsługa dotykowego telefonu:lup:

Ja go zamówiłam do salonu, ale zobaczę dopiero po powrocie do pracy.
Dobrze, że starasz się nie myśleć o tym co niewskazane, grzeczna dziewczynka, jesteś na dobrej drodze.

Inkaaa
Yvonek ma rację - faceta trzeba sobie ustawić :hahaha:

Świeżynka ale pogniewał się czy nie? :lol:

Nie pogniewał na szczęście, ale wkurzony był.

Yvone a co się stało, że musicie stancji szukać?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

majkaka87
Inkaaa
Tak ogólnie to nie mam co na Nią narzekać, ale tym razem bardzo się zdenerwowałam :glass:

ja na moja tez nie,ale jesli chodzi o sprawy dzieci to absolutnie nie jest delikatna..i juz czasem nie wiem czy mowi cos złosliwie czy palnie przypadkiem cos... ale juz sie przyzwyczaiłam:)

Może ja też powinnam sie przyzwyczaić. Majka a przypomnij mi ile Wy się już staracie?

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
majkaka87
Inkaaa
Tak ogólnie to nie mam co na Nią narzekać, ale tym razem bardzo się zdenerwowałam :glass:

ja na moja tez nie,ale jesli chodzi o sprawy dzieci to absolutnie nie jest delikatna..i juz czasem nie wiem czy mowi cos złosliwie czy palnie przypadkiem cos... ale juz sie przyzwyczaiłam:)

Może ja też powinnam sie przyzwyczaić. Majka a przypomnij mi ile Wy się już staracie?

10 miesiecy mineło..

Odnośnik do komentarza

majkaka87
Inkaaa
majkaka87

ja na moja tez nie,ale jesli chodzi o sprawy dzieci to absolutnie nie jest delikatna..i juz czasem nie wiem czy mowi cos złosliwie czy palnie przypadkiem cos... ale juz sie przyzwyczaiłam:)

Może ja też powinnam sie przyzwyczaić. Majka a przypomnij mi ile Wy się już staracie?

10 miesiecy mineło..

U mnie właśnie mija 27 miesiąc...

mosia widzę Cię!!! :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Świeżynko nie musimy, chcemy.tutaj trochę lokalizację mamy kiepską, szczególnie dla mnie niezmotoryzowanej z dzieckiem przy kiepskim połączeniu mzk. nie ma gdzie spacerować , do najbliższego byle jakiego placu zabaw pół godziny. a poza tym łudzimy się, ze może nowe miejsce, nowe siły, nowe spojrzenie i jakoś z tymi wszystkimi problemami pójdzie łatwiej;)

a co do staranek.. kurcze czas leci do przodu.. już u nas pół roku stuknęło...

Odnośnik do komentarza

Yvonek zaciskam kciuki za znalezienie nowego miejsca! ::):

majkaka87
Inkaaa
Bardzo bym tego chciała. pod koniec miesiąca idę do ginekologa, m idzie do angro, zobaczymy co będzie następnym krokiem. Będe stara się o skierowanie na HSG. A Ty miałas już robione jakieś badaia?

nie,mam odczekac rok i dopiero w styczniu zrobie przeglad taki porzadny. Mi lekarz zreszta nie pirwszy mowi ze psychika...no jak tu odpuscic?

Majka mi też kazali czekać rok, ale poszłam do lekarza i skłamałam, że już staramy się rok i zrobili mi badania.

Lecę dziewczyny szykować się, bo jadę do miasta na bazarek, później pójdę za tym tortem i do mamci ::): a na 17 idę na :kawa: z koleżanką :wink: wpadnę do Was jak będę u mamy! Do później! :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Yvone
Świeżynko nie musimy, chcemy.tutaj trochę lokalizację mamy kiepską, szczególnie dla mnie niezmotoryzowanej z dzieckiem przy kiepskim połączeniu mzk. nie ma gdzie spacerować , do najbliższego byle jakiego placu zabaw pół godziny. a poza tym łudzimy się, ze może nowe miejsce, nowe siły, nowe spojrzenie i jakoś z tymi wszystkimi problemami pójdzie łatwiej;)

a co do staranek.. kurcze czas leci do przodu.. już u nas pół roku stuknęło...

Ponoć zmiana otoczenia czasem pomaga :whistle:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...