Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

HEHE Mosia dajemy radę w innych kompozycjach.

w lutym idę do gina to mu od razu podam to zaświadczenie. Niechce mi się iść do niego może dostanę skierowanie do kliniki

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

od początku;

1. badałaś hormony?
2. m się badał?
3. miałaś drożność???
4. cukier?
5. owulacja jest?

Badałam hormony, mialam mierzyć termometrem temp. w miedzy czasie M. zrobił badanie i wyszło ok, poźniej znów ja hormony w innych dniach cyklu, i znów ok
Jak czekałam na TERMIN LAPAROSKOPII robiłam hormony a M. nasienie i ok wyszło JESTEM DROŻNA, cukier w normie, owulka jest

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Nasz Anioł Stróż

"Aniołek przynoszący mały tobołek, w którym jest różowy dzidziołek"

`````````````````````````````{\
````````````````````````````{\`\
```````````````````````````{`~\`\`,,,,,,,,,
``````````````````````````{*```\`\`<:<:<:>:>
`````````````````````````{`~`*``\`\(((//^^\
````````````````````````{*`````~`\((((/`e`e
````````````````````````{``*`~``*`|))))) u )\
````````````````````````{*````*```////'_/~`
`````````````````````````{~`*````((((``.`\
``````````````````````````{.~```~`)))`\`\))_.-.
````````````````````````````{``~ *(()``\_.-'``
``````````````````````````````{.__.* `-*.
````````````````````````````````.*```~``*.
``````````````````````````````.*.``*```~`*.
`````````````````````````````.*````.````.`*.
````````````````````````````.*``~`````*````*.
```````````````````````````.*``````*`````~``*.
`````````````````````````.*````~``````.`````*.
```````````````````````.*```*```.``~```*``~ *.
````````````````````..*``~```````````~`````*.
`````````````````````~~* ~~* ~~* ~~* ~~* ~~*

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Mosiu BLOKADA nie istenie jest wymyslona przez ludzi którym dość szybko się udało nie jest udowdnina naukowo!! w żadną blokadę nie wierzę wpisz sobie w google niepłodnść wtórna ( idipatyczna)
My wczoraj byliśmy na imprezce i oglnie bawiłam się super dopoki puty qzyn M. nie oznajmił że jego żona jest w ciąży, najpierw mu gratlowali a poźniej do nas kiedy MY że to już nasza KOLEJ, M. powiedział że najpierw kościelny. nie wiem czy mówić czy nie mowić :-(

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
a poźniej do nas kiedy MY że to już nasza KOLEJ, M. powiedział że najpierw kościelny. nie wiem czy mówić czy nie mowić :-(

U mnie było to samo każdy wkoło z brzuszkiem, albo na każdym spotkaniu pytali się dy będziemy mieć dziecko ,teraz odpowiadam wprost ze mam problemy z zajściem ale nadal się staramy :) Najgorzej było pierwszy raz sie odezwać a teraz bez problemu.Przynajmniej w kółko się nie pytają.

A ja dzis dostałam @ tak mnie brzuch boli nafaszerowałam się lekami i trochę mniejszy ból. Ale byłam zła 42 dc i jest a już myślałam że się udało, ale co tam, w tym roku na pewno się uda :)

http://s8.suwaczek.com/20070707040117.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...