Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

dbozuta
inka co to za wózek ??

dbozuta no taki wózek, który wkleiłam wcześniej, to są jedyne wózki, które mi się nie pobają.
U nas dzisiaj było 30 stopni i też zero wiatru... Ta pogoda może człowieka dobić - 4 zimne di i teraz sobota i niedziela upalne... I jak człowiek ma się dobrze czuć kiedy są takie skoki temperatur :rentgen: jutro ma być 23 i deszcz...

Odnośnik do komentarza

Bo jheżeli teściowa zdecyduje się na chemię to zarówno my jaki i szwagier spęcimy sylwestra z nią to bedzie 2 taki sylwester a mówią jaki sylwester taki caly rok

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Bo jheżeli teściowa zdecyduje się na chemię to zarówno my jaki i szwagier spęcimy sylwestra z nią to bedzie 2 taki sylwester a mówią jaki sylwester taki caly rok

Rozumiem, ale to co mówią, wcale nie znaczy, że tak musi być. Nie nastawiaj się od razu na najgorsze...
Chyba zaraz się wścieknę z tymi moimi kolanami... Nie wiem co mam z nimi zrobić, jak siedzę i mam na dole to chwilę jest dobrze, za parę minut mnie bolą, jak dam do góry to jest to samo - parę minut dobrze i znowu mnie bolą :rentgen:

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo ;))

Właśnie piszę meila do prawnika mojego i co chwila kasuję , piszę , kasuje piszę .Teraz tylko raz napiszę i z zamkniętymi oczami wyślę, cały czas mi się wydaje że nie gramatycznie:hmm: ale kij z tym ;) Ostatnie 2 dni do pracy-pocieszające:happy: ;)) Mój w listopadzie wylatuje na miesiąc do siebie do domu , cały miesiąc labyy, choć pewnie po 3 dniach już będę stękać że tęsknie:wsciekly:

Mosia dobry ten strój z czapusią ;))

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

My z mężem najdłużej rozstalismy sie na 3 tygodnie ( jak ob był na szkoleniu w krakowie to co weekend był w domu a jak ja do sanatiorium pojechałam to też coi weekend był u mnie ) więc nawet sobie nie wyobrażam dłużej i oddzielnie :d

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...