Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam tak oto "Witam!
Do tej pory zastanawiało mnie dlaczego w ofercie na temat domu, który znajduje się na Ustupie zawarte są tylko 2 zdania. Po tym co zobaczyłam, gdy przyjechaliśmy aby oddać klucze od pokoju doszłam do wniosku, że tam po prostu nie ma co reklamować i nie ma co porównywać biorąc pod uwagę drugi dom znajdujący się na Bacheldach.
Nie da się ukryć, że lokal do najciekawszych nie należy. Pokój do, którego trafiliśmy z resztą też. Brak w nim miejsca na wysuszenie mokrych kurtek czy ręczników po myciu, w łazience nie ma wentylacji, podczas kąpieli można się udusić od ilości pary jaka gromadzi się w łazience, na żyrandolu jest taka ilość kurzu, że widać ją daleka. Nie wiem czy rozważała Pani może opcję wybrania firan i zasłon, bo na oko to były one prane chyba w zeszłym sezonie wakacyjnym. Nie da się ukryć, że są one aż sztywne i śmierdzące z brudu.
Ciekawi mnie również czy wszystkie pokoje są tak małe i co zadecydowało o tym, że to akurat nam przypadł w udziale pokój do którego wchodzi się bezpośrednio z podwórka, z "wspaniałym" widokiem z okna.
Może warto rozważyć zareklamowanie również domu na Ustupie i zaprezentować potencjalnym Klientom na co się decydują?

Z poważaniem, Karolina i Łukasz"
Nie ma to tamto :D
Oto widok jaki mieliśmy z okna naszego pokoju...

Odnośnik do komentarza

mosia
dbozuta
Mosiu to sie podziel

taaaa a dzisiaj leje od rana :lup:

inkaa no to nieciekawie. szkoda, że wam się tak trafiło.
ciekawe co odpisze i czy odpisze ta babka

mosia ona pewnie nic nie odpisze. 2 godziny temu dostałam potwierdzenie, że moja wiadomość została odebrana i jak do tej pory nic nie odpisała, więc pewnie ma gdzieś to inni o sądzą o jej pokojach...

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
mosia
dbozuta
Mosiu to sie podziel

taaaa a dzisiaj leje od rana :lup:

inkaa no to nieciekawie. szkoda, że wam się tak trafiło.
ciekawe co odpisze i czy odpisze ta babka

mosia ona pewnie nic nie odpisze. 2 godziny temu dostałam potwierdzenie, że moja wiadomość została odebrana i jak do tej pory nic nie odpisała, więc pewnie ma gdzieś to inni o sądzą o jej pokojach...

to może znajdź gdzieś stronę z opiniami, może uda się i jej wystawić opinię . wiadomo właściwą do tego co tam jest

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

mój marcin stara się wymyslać coraz to nowe zajęcia,zebym nie beczała... chcąc niechcąc pewne daty wracają do nas jak bumerang i tak oto moj starszy aniołek miał by dziś 3 latka

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
mój marcin stara się wymyslać coraz to nowe zajęcia,zebym nie beczała... chcąc niechcąc pewne daty wracają do nas jak bumerang i tak oto moj starszy aniołek miał by dziś 3 latka

dbozuta bardzo mi przykro, że tak to przeżywasz. Ale wydaje mi się, że nie możesz tak do tego podchodzić bo w ten sposób to wykończysz się psychicznie. Wiem, że to dla Ciebie i Twojego męża bardzo trudne...

Odnośnik do komentarza

dbozuta
inuś pewnych dat sie nie zapomina, szczegolnie, że to też urodziny dzisiaj mojego taty

Rozumiem, ale widzę, że sama siebie zamęczasz tym dołowaniem się... Ja się cieszę, że przestałam codziennie myśleć o dziecku i o zajściu w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Inuśśś wróciła ;)))) pogoda Was nie dopieściła widzę.

Witam niedzielnie, u nas pogoda za oknem piękna, słoneczko zaczyna się pokazywać w pełnej okazałości.Miłego dnia dla wszystkich;)

Wróciłam wróciłam :D pogoda była straszna :Szok: Od jutra idę do pracy i od jutra też ma być u nas poprawa pogody haha wiedziałam, że tak będzie :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...