Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

o co was proszą pary, które wciąż czekają ...

1. Traktujcie na i nasze zmagania z szacunkiem i powagą.nie wypytujcie, kiedy wreszcie bedziemy mieć dziecko, nie naciskajcie na nas, nie żartujcie na ten temat w naszej obecności...
2. Nie lekceważcie naszych wysiłków. Nie mówcie, że powinniśmy się "wyluzować" czy " bardziej postarać". Jeśli otwieramy się przed wami, pozwólcie nam się wygadać i podzielic tym co przeżywamy, ale powstrzymajcie się od udzielania nam rad.
3. Uszanujcie nasze decyzje. Może waszy zdaniem adopcja byłaby najlepszym rozwiązaniem naszych problemów; może nie akceptujecie in-vitro; może uważacie, że nia każdy musi mieć dzieci. Ale to my sami musimy podjąć trudne decyzje dotyczące naszej rodziny. żeby zrobić to odpowiedzialnie, potrzebujemy czasu...
4. Jeśli wasze dziecko wkrótce się ma urodzić, zachowajcie umiar w dzieleniu się z nami swoją radością. Kiedy nie można długo zajść w ciążę nawet słowo " śpioszki" może doprowadzić do łez.
5. Być możę uważacie, że się od was odsunęliśmy, ale potrzebujemy waszego wsparcia i zrozumienia dla zmiennych emocji, które nami targają. Często przygniata nas smutek, zwątpienie, przygnębienie, gniew, poczucie krzywdy... Czujemy się gorsi i upokorzeni kolejnymi próbami zajścia w ciążę. Doskwiera nam bezsilność i poczcie winy. Często stykamy się z bezdusznością systemu opieki zdrowotnej i z bezmyślnością otoczenia.
Bądźcie dla nas cierpliwi. Jest nam tak trudno, że czasem niechcącymożemy was zranić.

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

moniach
aha przepraszam , dzieki za wskazowke :) przed chwila zalozylam konto i jeszcze nie zbyt dobrze rozejrzalam sie na forum , pozdrawiam wszystkie starajace sie o dzidzie, napewno sie uda wkrotce,trzymam za wszystkie kciuki :)

Tak, z pewności uda się niebawem, słyszę to od prawie roku :] a niektóre z nas nawet i od trzech lat :]

Odnośnik do komentarza

hello
widzę, że ruszył wątek znowu.
cieszę się.

ja lenię się w domu, ale mam dość ciągłego leżenia, odpoczywania.
ale z drugiej strony - trzeba.
ciekawe jak będzie dalej.

i pamiętajcie, że zawsze macie we mnie wsparcie i że zaglądam tu jak tylko jestem na forum. przeszłam to samo co wy, same wiecie, więc rozumiem was.
i naprawdę wierzę, że ten wątek jest szczęśliwy, więc się proszę nigdzie nie ruszać stąd, no chyba że na wątek ciężarówkowy :Kiss of love:

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Mosiu najważniejsze jest to, że Wam się udało. Życzę jeszcze Ince i Żanecie. A ja Cierpliwie poczekam, czekałam 3.5 roku mogę znów tyle poczekać :-)

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Siemka Robaczki! ::): Ale mam chęć na kawę... Tylko jest jeden mały problem - nie chce mi się iść do kuchni, żeby sobie ją zrobić :hahaha: Jadę jutro na 8 na uczelnię na egzamin :Padnięty: kolejny mam w niedzielę o 10 i ostatnio 1 lipca o 17... Już się nie mogę doczekać :D
Mój mąż ma dzisiaj drugą zmianę, będzie w domu po 23 tak więc mam dużo czasu :lol:

Odnośnik do komentarza

mosia , madzialska dzięki za fluidki ::): U mnie już leci 11 cykl, jak się nie uda do września to kierunek lekarz, i badanie mężusia :lol:
Oopsy Daisy trzymaj kciuki kochana ::): ja mam czereśnie, mogę Ci dać nawet całe drzewo jak chcesz :D ::):

Odnośnik do komentarza

tak, kiedyś już wywróżyłam sobie że będe ponad 3 lata się starała... i tak jest poza tym ja miałam swoje 5 minut. Teraz Wam, życzę abyście wy mogy być mami...

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
tak, kiedyś już wywróżyłam sobie że będe ponad 3 lata się starała... i tak jest poza tym ja miałam swoje 5 minut. Teraz Wam, życzę abyście wy mogy być mami...

Ja nie wierzę we wróżby moja droga :Psoty: Tutaj nie chodzi o 5 minut, lecz o 9 miesięcy i cudowne bycie mamą. Ty nie miałaś okazji zostać mamą, więc chyba Tobie się tak samo należy to jak nam. Ty lepiej nie cuduj i nie kombinuj, bo :glass:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...