Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

dbozuta
Tak jadę nad morze :) szkoda że mój M. nie moze jechać. Dziewczynki jak ten czas leci szybko my za 5 dni mamy 4rocznicę :slub: :36_11_13:

dbozuta weź mnie ze sobą... A co do czasu to bardzo szybko leci :noooo: wydaje mi się, że miesiąc temu brałam ślub, a to już niebawem będzie rok ::):

Odnośnik do komentarza

mosia
no zleciało, ale na wesele swoje to bym jeszcze raz poszła :Śmiech:

No chętnie :D ja Wam powie, że przed ślubem stresowałam się do momentu wejścia do kościoła. W kościele podczas klękania koronka z sukni zaczepiła mi się o klęcznik i jak wstawałam to suknią podniosłam klęcznik :sofunny: A gdy wchodziłam na ołtarz, żeby podpisać dokumenty po ślubie to podniosłam suknię tak, że było mi widać plastry, które nakleiłam, żeby buty mnie nie obtarły :lol: i cały kościół miał okazję zobaczyć moją "dekorację" :D:D wesel zleciało mi bardzo szybko. Żałowałam jedynie tego, że nie kupiłam sobie butów na zmianę, a te które miałam pod koniec wesela parzyły mi stopy... Na poprawiny kupiłam sobie śliczne czarne butki, w które nie mogłam wbić stóp bo miałam takie opuchnięte i musiałam ubrać japonki :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam się wieczornie ::): właśnie się obudziłam i pomyślała, że do Was zajrzę :lol: nie wiem co się ze mną dzieje, ale od paru dni sypiam popołudniami co mi się wcześniej nie zdarzało... :Szok: Dzisiaj w ogóle czuję się jakby mnie jakaś choroba łapała... Piersi mnie bolą jak cholera... :Męki: na dodatek ciągle jestem głodna, właśnie gotuję sobie jajka bo mi się zachciało...

Odnośnik do komentarza

hello hello
u nas dziś zimno więc siedzimy w domu. dobrze, że chociaż słońce wyszło bo od rana padało.
a teraz właśnie gotuję obiadek. trochę późno ale mieliśmy gości więc zajadaliśmy placki :Szok:
a ja dziś miałam problem z założeniem sukienki, która tydzień temu mi nie sprawiała problemów a dzisiaj tak mi cyce ściskała, że myslałam, że się uduszę :Histeria:
chyba urosły :Zakręcony: ale tak szybko :Śpiący:

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza
Gość Inkaaa

Witam się :lol: U mnie w sumie bez zmian ::): Byliśmy dzisiaj u moich rodziców na obiadku. Jutro muszę wstać po 5, ponieważ jadę do laboratorium i muszę jechać z Ł, który jedzie do pracy na 6 i mnie zawiezie, bo później nie ma od nas ze wsi żadnego autobusu i nie będę miała się jak dostać... Dobrze, że mogę pójść do mamy i poczekać, a nie siedzieć po przychodnią aż otworzą loboratorium :lol: Wyniki będę pewnie miała w środę, bo we wtorek będzie nie czynne... I znowu trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...