Skocz do zawartości
Forum

Moj 4 dniowy synek placze


Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu kazde dziecko inne jak wiadomo, ale kazde na swoj sposob oswaja sie z nowymi warunkami, nieznanymi dla niego. Dosc czesto dzieci spia dobrze dosc scisle otulone np. rozek - czujac sie podobnie jak u Mamy. Moze mu za cieplo, za zimno? (powodow moze byc wiele). A moze on po prostu potrzebuje Twojej bliskosci? To poczatek jego obcowania ze swiatem ktory my juz znamy

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

J \a tez mialam jedna taka sytuacje ze mala caly czas plakala chodz byla najedzona , przynajmniej tak mi sie zdawalo dopiero jak dalam jej wiecej mleka to bylo wszystko oki . a moze mloko mu nie sluzy

Odnośnik do komentarza

I kUbus duzo plakal jak byl malutki, a jak spal to mial takie drgawki ale przeszlo mu to po kilku dniach moze po tygodniu.. tez sie tym przejelam bardzo juz nawet sie umawialam do pediatry a jemu tak jakby przeszlo samo.., dzieci sie musza zaakceptowac w brzuszku czuly sie bezpiecznie a tu taki wielki swiat i musza sie do niego przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza

Hej,
Miałem taki przypadek, że mój 4'ro dniowy synek dostał drgawek, najedzony po 1,5h snu. Teraz jest w szpitalu, bo wezwałem pogotowie. Ogólnie to się okazało, że załapał jakąś bakterię (podejrzewam, że od teściowej, która nie mogła sobie darować wizyty w tak wczesnym stadium rozwoju dziecka ;) ) i dostał antybiotyk, ale także został poddany masą badań. Między innymi badała go pani neurolog dziecięcy i poinformowała nas, jak można odróżnić drgawki od konwulsji. Jeśli dziecko się trzęsie podczas snu i trwa to kilka sekund, spróbuj delikatnie złapać jedną z rączek i sprawdź w ten sposób, czy da się ją zatrzymać. Jeśli czujesz, że rączka dalej się trzęsie mimo tego, że ją trzymasz, to proponuję szybko wezwać pogotowie. To jest bardzo kruche stworzonko i bardzo podatne na czynniki zewnętrzne.
Ogólnie taki apel do wszystkich: Nie bójcie się wzywać pogotowia. Życie Waszego dziecka jest najważniejsze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...