Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam wieczorowa pora

Mada- ja zoltka nie daje, Ala go nie znosi, moja pediatra stwierdzila ze przeciez na sile nie bede jej dawala wiec zamknelam temat i nie wracam do niego
co do glutelu to mozna podawac po 2 miesiacach dodawania pol lyzeczki na 100ml, ale ja przez przypadek dalam Ali wczesniej i nic sie nie dzialo
ja sloiczkowa wiec rybe dalam tylko z bobovity od 9 miesiaca, ale Ala stwierdzila ze beeee
zreszta musze zaczac gotowac cos dla Ali poniewaz sloiczkom mowi stanowcze nie, bedzie trudno poniewaz ja w ogole nie gotujaca, taka wyrodna kobita ze mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olimpia- cudowne zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie moge sie doczekac kiedy Was na zywo zobacze,

Inka- spokojnej nocy

Ala od wczoraj jak ja A nauczyl pic ze szklanki nie chce kubka-niekapka, szlag mnie trafia!!!!!!!!!!!!!!
i jeszcze cos sie Alce poprzestawiallo i strasznie ryczy w lozeczku, zreszta zaczyna juz w pokoju jak ja przebieram do spania, horror!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

mowie dobranoc i spokojenj nocki

Moniq- doczytalam ze Noas chory, trzymaj sie kochana i zycze duzo sil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a Noasiowi zdrowia i zeby ten rota szybciutko minal, biedak kochany!!!!!!!!!!!!!!!!!!ucaluj Go ode mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

dobry wieczorek

a to mnie zagiełyście z tą Mają - ja byłam święcie przekonana że się pisze przez ji - i wszyscy tak i nikt nie zwrócił uwagi - powiem siostrze - a to się kobita zdziwi - ale powiem wam szczerze że jakoś nie widzę Mai - Maji - jakoś tak ładniej :duren:

u nas pare nowości - gadzina moja mała uczy się raczkować - nie mieliśmy czasu posiedzieć na podłodze więc wcześniej nie zauważyłam - a tu dzisiaj niespodzianka - parę kroczków do przodu już daje :D - a poza tym dał mi wycisk na dobranoc - w ogóle nie chciał spać i padł dopiero o 22 :duren: może prześpi całą noc :D:D:D

qrde miałam jeszcze coś pisać ale mi z głowy wyleciało - wybaczcie - jestem padnięta - aha - przypomnijcie mi proszę jak się nazywała ta choroba o której ostatnio było tutaj pisane a która objawia się nadmiernym poceniem główki............ - obiecałam siostrze - jej córa od początku ma właśnie taki problem - główka non stop mokra a włosy non stop tłuste od tego - i tak bez powodu a reszta ciałka suchutka i niespocona :duren:

ide spać bo lece z krzesła

Dobranoc

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Inka- sil Malenka i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) duzo milosci :)

Mineralka-pocenie sie glowki to jeden z objawow krzywicy ale to lepiej niech lekarz stwierdzi.

Agnieszka- i ja niecierpliwie czekam na spotkanie z Wami i z rodzinka Ann.....K8i nie moze ale moze Nefretete sie odezwie i da rade z nami spotkac..........musimy to jakos ustawic jak bede w pl ....zreszta zdzwonimy sie :)

Hmmmmm........mąłza do sklepu wyslalam po winko bo nie ma, dziecko spi......przed ostatni wieczor wspolny czas zaczac !!!

Odnośnik do komentarza

witam

doczytalam i ostatni post agnieszki mnie rozbawil bo:

to Natanek zlapal rota i juz z nim dobrze

ALE

wlasnie dzis o 18tej Noah zasnal z lekka goraczka i wstal o 19.30 dalam mu kolacje i wszystko mi zwymiotowal, o stanie domu nie wspomne, kanapa, stol, lawa, ja, dziecko w wymiocinach*
wzielam go pod prysznic, przebralam, w pielusze troche kupy, lekko wolnej, umylam, przebralam, dalam do lozeczka i znowu zwymiotowal :duren:
czyli omylny post agnieszki sie sprawdzil
NOAH MA ROTA :( :( :(
ciezka noc przede mna, dobrze ze jutro jestem w domu :(

a tak w ogole to doczytalam wszystko,
inka, no tak cos czulam ze cos sie u Ciebie dzieje bo Cie nie widzialam.... zdrowiej kochana!! a przezyc gradobicia nie zazdroszcze :) no i gratki rocznicy!!!

widzialam piekne zdjecia, katia, justyna, patusia, oli, wszystkie piekne, a mamusie jeszcze bardziej!!

co do jedzenia, z ta ryba, to jak pisala oli, we Francji tez jest od 7/8go miesiaca i ja od tej pory daje :) niekojarze polskich nazw ryb ale to chyba dorsz, morszczuk i solka :) no i losos :) Noah wcina i uwielbia, jajko tez, mada, nie zazdroszcze tych przejsc z zoltkiem :(
zycze aby sie udalo z wiza i tez poprosze o karteczke bo mnie to tak pewnie nigdy nie zobacza :)

aniolek, co Ty myslisz ze mlody bedzie spasiony!! Ty widzialas jaka jest mama?? to co sie dziwisz :) a jak dobrze je to sie nie martw!!

paula, nikt Ci nic o sosach... ja robie takie co mi do glowy przyjda ale robie ze zwyklym mlekiem czy smietana, przyuczam mlodego do roznych smakow i juz wcina rzeczy z cebulkoymi badz czosnkowymi dodatkami ( z umiarem oczywiscie), poza tym sos pomidorowy robie dodajac po prostu pomidora do wywaru, potem zageszczam :)
robie tez sosy serowe (bo im juz wolno sery w stylu parmezan czy zolty tarty) i dodaje do smietankowego sosu troche sera :)

tyle na dzis bo cos czuje ze bede miec ciezka nocke :)
ale jeszcze zajrze :)

Odnośnik do komentarza

MONIQ Kurcze, niewesołe wieści....:Smutny: Myslami jestem z wami, mam nadzieje że noc będzie spokojna i ten chol....y wirus szybko odpuści Noasiowi.
JUSTYNA Właśnie na tej stronie znalazłam wuchtę super przepisów:Uśmiech:
Dziękuję! Pomimo że są od roku ale większość rzeczy Olisia już dawno ma za sobą więc skorzystam z większości tych przepisów.
OLIMPIA Miłego wieczorku no i pakowania:Uśmiech:
p.s. Ja też jakiś transparent zorganizuje...może typu OLIMPIJKI 2008 - JESTESMY Z WAMI MYŚLAMI, hehe. Polskę wspierałam na Euro to i ciebie powitam w mym oknie:Uśmiech:
INKA Rocznicowe buziaki dla ciebie i K:Całus::Całus::Całus:
AGNIESZKA Mam nadzieję że Ali przestawi się z powrotem i nie będzie już płaczy w łóżeczku...Buziaki.
MINERALKA No to raczkowania zacząć czas:Uśmiech: BRAWO!!!:brawo:

DOBREJ NOCY :Całus:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie

tylko dobranoc powiem...

myslałam że w pracy będzie strasznie ale dziewczyny w nowej grupie są fajne:) coraz lepiej im idzie... szkolenie coraz fajniejsze jest :D i wszystko wczoraj było super:D czyli żadnego bubla nie puściłam.... nikogo nie zabiję:D hehhhh

wiecie co... niby to tylko poduszki powietrzne ale jak pomyślę że przez pół milimetra może ktoś przeze mnie zginąć to mam normalnie takie myśli że szok...:Padnięty:

oki dobranoc...

jutro podczytam wczystko z dzisiaj,,,, idę się umyć i lulu :)
kacper dalej nie chętnie je... :Padnięty:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Buziaczki dla świętujących (nie zaglądających)

Moniq zdrowka dla Noasia, gońcie te choróbska szybko
Inka spóźnione buziaki rocznicowe
Co do jedzenia to u nas ryba czeka w sloiczku (zapomnialam jakos o nim), co do glutenu to nasza pediatra mowila by dawac ostroznie i obserwowac. U nas podobnie jak u Olimpii raz cos glutenowego, raz nie.
Agnieszka kiedy wylatujecie? Czyli do kiedy jeszcze mamy szanse na spotkanie?

Sorki ze tak rzadko zagladam, ale nawet nie mam czasu spokojnie nacieszyc sie Mama, bo latam i przed sobotnim wyjazdem Mamy chce maksymalnie duzo zalatwic. A weekend mam samotny bo nie ma B.

Odnośnik do komentarza

mineralka!! z jaśka strasznie przystojny facet:D szkoda że taka stara jestem :Oczko: a tort śliczny

katia... fajowski ten twój wikuś na maxa :D hehehe nacieszyć oczu nie mogę fotkami :D ta z trollem super:D:D:D
a ja też za swoimi zwierzakami płakałam jak któryś uciekł... miałam kiedyś kotkę taką czarną śliczną i też zwiała ale niestety nie wróciłam :Smutny:

patusia zdjęcia rewelka... zuza super rwie włosy :Śmiech:

madalenko... a może poczekać jeszcze z żółtkiem u kajtusia? i np za miesiąc spróbować...? bo ja widzę że on toleruje już powoli wszystko ale tak jakby troszkę później niż pisze w "kisiążkach" widać jego brzuszek jeszcze nie gotowy...
mada trzymam kciuki za wize :) w podróż poślubną :Oczko:

mada ja nie patrzę na gluten... kacper wcina wszystko... i na szczęście nie ma problemu :) właśnie taka kaszkę z sucharkami jedliśmy ze smakiem i było ok :)

a zapomniałam wam napisać że moje dziecko nauczyło się wchodzić na wszelkiego rodzaju łóżka :Padnięty: a potem próbuje z nich złazić głową oczywiście w dół :Padnięty:

cafe co do mleczka u nas cyckowe :) a poza tym kaszki z bobovity... żadne mleczko modyfikowane kacprowi nie smakowało...

Olimpia świetne fotki... uczeszanie malutkiej cudaśne :) a zabawa widzę była ze hej :):D

potem jeszcze skończę bo kacper marudzi :Histeria:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witajcie

moniq- mam nadzieje ze Noah bedzie lepiej dzisiaj i ze sie nie odwodnil:)

Justyna- biore kawke.....mimo ze dentysta mi odradzal bo za duzo jej pije 10 filizanek dziennie to stwierdzil....kapke za duzo :) ale coz...fajki rzucilam to jakis nalog mi sie nalezy nieeee???/

Ann- myslami bede w samotny weekend z Tobą :) a pozatym bede w pl wiec to zawsze o kilkaset kilometrow blizej :)

Aniolek- fachura normalnie....ciesze sie ze zadowolona z pracy :)

c.d.n

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

nocka przeryczana ale nie przeze mnie, potem spanie do 10.30,
wracam do poprzedniej wersji czyli Ala idzie spac najdalej o 20.00,
moze bedzie sie budzila po 12 godzinach czyli o 8.00 i normalnie zje sniadanie o normalnej porze
zobacze, metoda prob i bledow

Moniq- trzymam kciuki za Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oby sie Noaś nie odwodnil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ann- na spotkanie mamy jeszcze 3 miesiace, wylot pod koniec wrzesnia a i tylko na chwilke
mam nadzieje ze uda nam sie spotkac 12 jak Olimpijki beda!!!!!!!!!!!!!!!i nie bedzie zadnych niespodzianek

Aniolek- ja dalej potrzymuje ze zdolna z Ciebie kobita!!!!!!

witaj Mada!!!!!!!!!!!!!!!witaj Paula!!!!!!!!!!!!!!!

miesieczniakom moc zyczen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lece do gryzonia, pampersa mi skubana sama sciaga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...