Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

Kasiu- tez sie nad tym zastanawialam, ale malz byl na swieta chory i raczej on ja zarazil, ale jak bedzie sie powtarzalo to pojde z nia do lekarza, moze na kurz a moze na nasze zwierzaki jest uczulona, oby nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzisiaj kolo plotu lis mi biegal, mam nadzieje ze moja kotka go nie spotka!!!a jakie zajace kicaja, szok!!!

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Kasiu- tez sie nad tym zastanawialam, ale malz byl na swieta chory i raczej on ja zarazil, ale jak bedzie sie powtarzalo to pojde z nia do lekarza, moze na kurz a moze na nasze zwierzaki jest uczulona, oby nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzisiaj kolo plotu lis mi biegal, mam nadzieje ze moja kotka go nie spotka!!!a jakie zajace kicaja, szok!!!

też mam nadzieję, że to nie alergia. Całus od ciotki :Całus:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

moja Julka miala katar przy zabkach zarowno dolnych jak i gornych... teraz idzie jej ta druga gorna dwojka i dzisiaj juz mi kichala... nie wiem jak jest u Ciebie ale moze to zabki a nie alergia ??

ide spac babulki kochane ,mialam dzis baaardzo ciezka noc wiec wybaczcie staruszce :Oczko:
do jutra... tylko nie klepcie tyle bo znow nie nadaze za Wami :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

:sofunny:
a mnie sie wydawalo ze to moja stronka!!! :sofunny:
ale niech bedzie!!!
taka sama dedykacje mialam zapodac :lol:

ja mam starszego o 3lata brata i mlodsza o 10 lat sister, byly wzloty i upadki, ale odkad wyjechalam nasze stosunki sie bardzo zmienily :) takie zycie, nieobecnosc, dorastanie, slub brata i bratowa ktorej prawie nie znam, niestety odleglosc zabija wiele rzeczy...
ale moj K tez ma rodzenstwo wiec mam jakas rekompensate... :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witam

SZYMONKU WSZYSTKIEGO DOBREGO NA KOLEJNE MIESIACE

Przepraszam miałam wczoraj zajrzec ale było tak cieplutko że spacerowałyśmy (po sklepach Natalce buty do komunii trzeba było znaleźc,ja spodnie sobie kupiłam no i miałam ochotę na buty ale nic nie znalazłam:Zły:dziś jeszcze poszukam)

Widziałam cudne zdjęcia ze spotkana suuuuperrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANIOłKU trzymaj się kochana będzie dobrze

Zmykam coś robic póki wszyscy śpią,a i w końcu się wyspałam Zuza usnęła o 20 i wstała po 5 i śpi dalej

Miłego weekendu

Odnośnik do komentarza

Dla naszego słodkiego Szymonka wielki cmok :Całus::Całus:

dzień dobry!!

gdanszczanka_27
Aniołek Łysego
gda... nie na razie nie ma możliwości wyjazdu... ale i tak będziemy o tym mysleć... przede wszystkim dlatego zeby być daleko od naszych rodziców a po drugie wymyśleliśmy sobie dla córci imię Zoe... i niestety w polsce takiego dać nie możemy więc tylko zagranica wchodzi w grę jeśli chodzi o drugiego bobasa :Oczko:

hihi a jak Wam wyjdzie chlopak,to sie wyjazd zmarnuje :Oczko:

spoko spoko... ja ogólnie chciała bym trójeczę:Nieśmiały: tak że zostały mi dwa podejścia... i jakoś tak w kościach czuję że drugi bąbel to będzie Filip nie Zoe :Padnięty:

madalenka
aguś u nas też ten katarek jakby powracał. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale juz było dobrze. Mam nadzieję, że to jednak tylko wahania pogody a nie alergie.

no my też się katarku wyzbyć nie możemy... już patrzyłam i wiem że lipa, brzoza i dąb najbardziej pylą...:Męki:

monikouette
mam pytanie
dlaczego w Pl nie mozna dac imienia Zoe??? :Szok:

bo ktoś sobie obmyślił że mogą być dla dziewczynek tylko imiona które się kończą na literkę "a" no i powinny być polskie :Kiepsko:

patusia nie przepuściłaś też wczorajszej pogodzie :Śmiech: kiedy do parku się przejdziemy na huśtawki :Śmiech:

śmigam się ubierać i ogarnąć pokój

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

WITAM w sobotni poranek

My wczoraj mielismy z mezem chwile tylko dla siebie.Maly byl u babci bo my musielismy "przemeblowac" kuchnie ale szybko sie z tym uporalismy i zaoszczedzony czas wykorzystalismy tylko dla siebie. Dawno nie bylo tak milo :Nieśmiały: Ostatnio miedzy nami jakos tak dziwnie bylo-On wciaz w pracy ( apteka calodobowa )a jak wracal to ja juz padnieta bylam i gadac mi sie nie chcialo.Dobrze ze czasem jest mozliwosc bycia sam na sam :)
Na dodatek wczoraj mialam dobra passe na Allegro i wygralam :
Nowy zestaw tunika i spodnie za 61 zł :)
http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/330/73/52/330735210

Oraz cos dla oka meza :)
http://katalog.maxx.pl/spodnium2008/spod-abi-black.jpg

Teraz mam wieksza motywacje by zrzucic pare kilo :P

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Kasiu- z Alka nie jest zle, meczy ja katar a jak na zlosc na wieczor kaszel wiec sie budzi misiek co jakis czas, ale 2 tygodnie temu to samo bylo czyli normalka. jakies takie zakatarzone dziecko mi sie trafilo, hihi

Mala smarkula :) :sofunny:

u nas wychodzimy na prosta ale pogoda nie nastraja do przyjemnych rzeczy...wieje , leje i ciemno jak......wiecie gdzie :Śmiech::Oczko:

Zdrowka duzo dla dzieciaczkow i sil wiele dla Aniolka :) w IRL maja dobra sluzbe zdrowia i moze dac ZOE na imie wiec co Ty w pl jeszcze robisz tym bardziej ze twoj partner na zielonej wyspie :)

A z tym "a" na koncu to ja bym sie klocila bo moi znajomi dali corce na imie Joann :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...