Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

A przypomniało mi się, lekarka Ali powiedziała, że żeby Ala przesypiała mi noce to mam wysiudać ją do drugiego pokoju (teraz śpi w swoim łóżeczku ale razem z nami w pokoju) i na noc dać jej kaszkę na zapchnięcie brzuszka.

Tylko jak dziecko zmusić do jedzenia kaszek na mleku modyfikowanym jak ona ich wogóle nie chce - pluje nimi. Wypróbowałam już chyba wszystkie modyfikowane mleka (NAN, BEBILON, BEBIKO), żadnego nie chce mić - tylko cyc. Nie mam tyle pokarmu żeby odciągnąć i na moim zrobić jej kaszkę, pomyślałam o normalnym mleku z kartonika, ale nie wiem czy można dać takiemu maluchowi normalne mleko. Jak myślicie ???


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

madalenka
Ja zdecydowanie też się do Klubu Poirytowanych Mam zaliczam - fluki w nosie, górne zęby, pogoda i sama nie wiem co jeszcze.

Inuś, Gda jeszcze raz wielkie dzięki!!! będę się musiała wybrać w takim razie na małe zakupki.

Zabieg wytrzymałam lepiej niż mi się zdawało - zakwachy będą, ale co tam. Pochwalę się jak będa jakieś efekty.

Obstawiam ze biegalas na bieżni w takim próżnowym zamknięciu :)

Odnośnik do komentarza

Aniołek Łysego
kaska fajowa ta lista...

kaśka próbowałaś łychą dawać? ja kacprowi daję już 100 ml takiej gęstej i potem cyca... ładnie szama i budzi się tylko żeby się potulić... i powoli przetrzymuję go... czasami zasypia z powrotem...

jejku tylu dziewczyn nie ma... tęskni mi się :Płacz:

dobranoc śpiochom :Całus:

będę musiała jeszcze pomęczyć tą moją zarazę z tą kaszką i zobaczymy jak to będzie może w końcu się przekona .... jak mus to mus zwłaszcza, że przez dwa misiące przybrała tylko 600g, co lekarka stwierdziła, że głodzę dziecko skoro tak mało przybrała ..... chociaż mam się nie martwić, bo ogólnie Ala na zagłodzone dziecko nie wygląda, i chodziło jej tylko o ten przyrost wagi


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

kaśka27
Aniołek Łysego
kaska fajowa ta lista...

kaśka próbowałaś łychą dawać? ja kacprowi daję już 100 ml takiej gęstej i potem cyca... ładnie szama i budzi się tylko żeby się potulić... i powoli przetrzymuję go... czasami zasypia z powrotem...

jejku tylu dziewczyn nie ma... tęskni mi się :Płacz:

dobranoc śpiochom :Całus:

będę musiała jeszcze pomęczyć tą moją zarazę z tą kaszką i zobaczymy jak to będzie może w końcu się przekona .... jak mus to mus zwłaszcza, że przez dwa misiące przybrała tylko 600g, co lekarka stwierdziła, że głodzę dziecko skoro tak mało przybrała ..... chociaż mam się nie martwić, bo ogólnie Ala na zagłodzone dziecko nie wygląda, i chodziło jej tylko o ten przyrost wagi

dziwna lekarka... bo mój kacper przez półtora miesiąca przybrał 800 gram i wszystko jest ok... przecież teraz dzieciaczki ciągle są w ruchu i ok. 1r.ż. mogą ważyć nawet koło 10 kg i to jest norma... no chyba że pani doktor uważa że trzeba paść dzieci jeśli są szczuplutkie ;|

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

kaśka27
Aniołek Łysego
kaska fajowa ta lista...

kaśka próbowałaś łychą dawać? ja kacprowi daję już 100 ml takiej gęstej i potem cyca... ładnie szama i budzi się tylko żeby się potulić... i powoli przetrzymuję go... czasami zasypia z powrotem...

jejku tylu dziewczyn nie ma... tęskni mi się :Płacz:

dobranoc śpiochom :Całus:

będę musiała jeszcze pomęczyć tą moją zarazę z tą kaszką i zobaczymy jak to będzie może w końcu się przekona .... jak mus to mus zwłaszcza, że przez dwa misiące przybrała tylko 600g, co lekarka stwierdziła, że głodzę dziecko skoro tak mało przybrała ..... chociaż mam się nie martwić, bo ogólnie Ala na zagłodzone dziecko nie wygląda, i chodziło jej tylko o ten przyrost wagi

Juz pisalam ze oliska przez 2 miesiace 300gr przybrala i nie jest to powodem do niepokoju, dziwi mnie wypowiedz twojej lekarki o glodzeniu :Niespodzianka::Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

moja Julka przytyla 300g przez 3 tygodnie i moja lekarka tez powiedziala ze za malo... ale w sumie to przy jej wzroscie teraz Jula weszla w ten przedostatni dolny centyl, a wczesniej byla w tym srodkowym albo wyzej niz srodkowym wiec moze faktycznie malo... wczesniej potrafila przybrac nawet 900g w miesiac wiec widac roznice (no ale wtedy nie raczkowala)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Ale "płodne" jestescie :) Tyle do czytania.

Po krotce:

VeAnN cudne zdjecia.
ANiolku ja mam 3 kolezanki ktore kupily od tego sprzedawcy basenik i wszystkie szczelne,w komplecie jest nawet dodatkowa latka w razie czego.A co do pekania ... coz - nic nie jest wieczne :) A co do kaszek to my tez lubujemy sie w Bobovicie - a teraz te nowe smaki - rewekacja :) Najprosciej w marketach o wybor.My dodatkowo kupujemy kaszke manne z Bobovity na mleku modyfikowanym - wystarczy dodac wode :)

A i kaszke podobno najlepiej lyzeczka dawac.

A to dwa zdjatka mojego dzielnego synka ktorego dzis przyfilowalam na obracaniu sie na boczek :)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/dsc02425lz4.jpg

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/dsc02425lz41.jpg

A co do wagi - moj Kacper jak mial 1,5 miesiaca w ciagu poltora tygodnia przybral kilogram :)
Teraz w ciagu prawie 2 przybral 800g i zaczyna mi jesc 3 posilki + deserek. lekarka powiedziala ze poki nie traci na wadze jest ok.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Mada- fajny basen :) podoba mi sie
a jak nie chcesz zeby nas ciekawość zeżarła to zdradz tajemnice zabiegu :)
A czemu decyzja ze Wy nie jedziecie?? szkoda :( czyżby Twoja myśl o kuli sie sprawdzila......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...