Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam wszystkich
jakos sie udalo znelezc Was, oczywiscie dzieki Olimpi!!!!!!
Ala spi juz od ponad godziny, zasnela i kapiel ja ominela
dzisiaj byla mega maruda, moze to po szczepionce na rotawirus na ktorej dzisiaj bylysmy
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Emma witaj
Moja mala jest z 22 sierpnia wiec tez jestesmy farbowane wrzesnioweczki:D
Wercia wlasnie sama usnela wiec mam juz czas wolny. Mialam isc pocwiczyc ale juz nie mam sily, poogladam you can dance i wypiore jej nowa posciel, bo maz mi gdzies zaginal w akcji:cool: i nie mam do kogo sie przytulic.
Wercia dzisiaj caly dzien spi a do tego jadla tylko 3 razy w ciagu dnia:eek:

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

dziekuje za mile przyjecie :0 mam nadzieje ze zagoszcze u Was również bo pomalu sierpniowki sie odbudowuja:)

starletka- jak najbardziej mam na mysli miekki niekapek :) taki od 3 miesiaca :) a mam plan uczyc pic ze szklanki-ale dam jej jeszcze miesiąc beztroski:eek::eek::eek: jestem egoistka:)

Odnośnik do komentarza

starletka
Olimpijka widze ze wymagajaca mama z Ciebie :D
ale super ze mala juz sie uczy niekapka :) ciekawe jak u nas kiedys pojdzie edukacja :)
z Natalka nie bylo problemu...

Starletka-jakby to powiedzieć---->czym skorupka za młodu..... ja nie mam wyjscia i nie moge sie cackać z Olimpią :) nie jest noszona na rączkach, sama usypia, sama sie sobą zajmuję ja tylko karmie ,przewijam,przebieram,spaceruje itp.Minimalizm maksymalny!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...