Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

inka
Olimpijka
hehe nie pojechalysmy bo moje dziecko mialo inne plany :) najpierw kupka potem przebieranie a teraz to juz mi sie gorąco zrobilo i musze sie napic herbatki :) ojjjj unikam unikam pojawienia sie w firmie....

:Śmiech::sofunny:

A co do ciemiaczka to wszystko jest pod kontrola lekarza-taka uroda niektórych dzieci i jak juz wczeniej wspominalam ma czas zarosnąc do 18 miesiąca az:/:Szok:

Wiem wiem Inuś....chodzi mi tylko o to ze ja sie boje takich rzeczy tzn wiesz ze tam nic tylko skóra........wiem ze wszystko w porzaadku jak najbardziej ...tu chodzi o moje odczucie....panikara ze mnie pod tym wzgledem :)

Nefre- chyba mnie chcialas wygonic bo Moniq to od rana w robociie :) a mi sie nie spieszy bo boje sie kontroli

Odnośnik do komentarza

Hej nie pędżcie tak :Padnięty: jak mam chwilke to zanim nadrobię to nie zdązam z odpisaniem bo konbviety zniecierpliwione :)
K8i dzięki za komplement :Nieśmiały: Ty też wyglądasz kwitnąco :) ale Twoja córcia ma olbrzymie oczęta - śliczne:Śmiech:
Olimpio trzymam kciuki za pomyślne zakończenie kontroli
HappyM sorki ale ja bym mu jeszcze pokazała że potrafię skończyć prawko - ja osobiście prawko mam i polecam ale za to nie poszłam na studia po szkole ale zamierzam pójść od pazdziernika - trzymajcie kciukasy obym zdania nie zmieniła hahahah bo to już prawie 10 latek od matury hahah
Inka śliczna foteczka :)

Bede pózniej bo może spacerek sie mi uda zorganizować jak Izulek wstanie:)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Trochę poczytałam, ale nie wszystko pamiętam.

Inka ta maść to Elidel - niesterydowa na receptę, kosztuje 85zł. Spróbuj jednak najpierw Kermuren Plus 5% - bez recepty - u nas bosko się sprawdza i Elidel narazie leży, a Kermuren jest dużo tańszy przede wszystkim.

K8I spokojnie, nie jestem zła :Oczko:. Chciałam się tylko dowiedzieć jak to było z tym stwierdzeniem asymetrii u Patrysi - czy coś sama zauważyłaś, czy może pediatra i wysłał Was do neurologa?

Dzisiaj są 31 urodziny mojego małża - pewnie będę zaraz Tiramisu robiła (no chyba, że nie zdążę :Szok:). Stara dupa z niego :sofunny:
Wczorajszy wieczór był koszmarny z Kajtkiem, ale nawet nie będę pisała - efekt taki, że wróciliśmy na Bebilon:Nieśmiały: .

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo,

ucałowania dla dzisiejszych solenizantów:Święto:

Inka maść nazywa się Elidel, czy Maja też ma jakies problemy skórne? Jest na recepte więc lepiej wcześniej skonsultować z lekarzem. Kupuje ją (jak i wszystkie inne leki i kosmetyki) w sieci tanich aptek ZIKO- zawsze jest kolejka, ale ceny naprawdę hurtowe, tam niecałe 60zł

Mada Twoje tiramisu na stałe wpisało sie w menu naszej rodziny, w sobote też robiłam:Oczko: Sto lat dla małaża (nie taki znowu stary:Oczko:)

U nas też lekka asymetria, pediatra nie widzi koniecznosci ćwiczeń ale moja zaawansowana hipochondria kazała udać się do poradni rehabilitacyjnej, krzywda się nie stanie jak dziewczyna troche poćwiczy. Już dziś jesteśmy po "aerobiku" taką mam dzielną córcię. Teraz odpoczywa na balkonie:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/f394251958.png

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Hej kobietki
ostatnio wpadam i wypadam ale nie dość, że weny brak to i czasu jakoś mało się zrobiło

Dziękuję za życzenia

I ja wszystkim świętującym w ostatnim czasie życzę wszystkiego dobrego

trzymam kciuki za diety :D

Mada wszystkiego naj naj dla męża :)

Wiktorku rośnij wszystkiego dobrego :)
mamy dwa ząbki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

madalenka
Dzięki za życzenia dla małzowina mojego - przekaże mu wszystkie.
Doris no ja sie właśnie zastanawiam jak to się stwierdza - asymetrię. Zaczęłam Kajtka obserwować, ale nie wiem na co dokładnie patrzeć. Jednak co fachowe oko to fachowe.

jeśli dziecko przewraca się ciągle na jeden bok - jest z jednej strony słabsze (mniej potrafi utrzymać się na jednej rączce jak leży na brzuszku)
to można mówić o asymertii prawo lub lewostronnej
ćwiczenia pomagają to skorygować

moja Natalka miała podejrzenie o prawostronną asymetrię ale szybciutko wyćwiczyła słabszą stronę i obyło się bez rehabiliatacji

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

madalenka
Starletka wczoraj w nocy zauważyłam, że "macie 2 ząbki" na GG - moje serdeczne gratki!!!! jak się Dominiś czuje z tym? co tam u Ciebie? jak się macie?

NO I OCZYWIŚCIE STOOO LATEK NA 5 MIESIĘCY!!!

dziękujemy :)

ząbkowanie bolesne ale już jest lepiej

a napiszę coś więcej później bo staram się opanować bałagan ;)

Odnośnik do komentarza

starletka
madalenka
Dzięki za życzenia dla małzowina mojego - przekaże mu wszystkie.
Doris no ja sie właśnie zastanawiam jak to się stwierdza - asymetrię. Zaczęłam Kajtka obserwować, ale nie wiem na co dokładnie patrzeć. Jednak co fachowe oko to fachowe.

jeśli dziecko przewraca się ciągle na jeden bok - jest z jednej strony słabsze (mniej potrafi utrzymać się na jednej rączce jak leży na brzuszku)
to można mówić o asymertii prawo lub lewostronnej
ćwiczenia pomagają to skorygować

moja Natalka miała podejrzenie o prawostronną asymetrię ale szybciutko wyćwiczyła słabszą stronę i obyło się bez rehabiliatacji
kurcze moja gajka przewraca sie tylko na jedną stronę:Szok:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Doris, Mada-dzieki za informacje
Mada-i ja w tym tyg robie Twoje tiramisu:)
WSZYSTEGO NAJ DLA MĘZULKA(rocznik ten co mojego meza:) a my chyba tez ten sam:))
Doris- czy masz moze namiar na jakiegos dobrego prywatnegio peditre w krk??no własnie ma takie małe uczulenie jakby pod bródka ale wkurz amnie juz to bo nie chce zejsc i czasem jest czerwone zaignione a czsem takie blade ale jakby suche...
Starletka-witaj, gratuluje zabków:)sto lat dla DOMINIKA
A na poczcie to nie pismo dla mnie tylko paczka dla Mai z Hippa-tez takie doslatyscie?zupełnie niewiem skad i dlaczego:):)?a była tam łyzeczka , jeden słoiczek i kaszka, i próbka kremu:Niewiniątko:

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

witam
wiktorku, dominiku wszystkiego najlepszego

kurcze tyla do nadrobienia a ja nie mam za bardzo jak szlak mnie trafia :Wściekły::Wściekły:bo kochana ciocia postanowiła do mnie przyjechać z dziećmi, jednym swoim i dwójką bliżej mi nie znanych,:Wściekły::Wściekły: najlepsze jest to ze zadzwoniła rano że po południu będzie i że to wizyta kilko dniowa, a moje mieszkanko ma 40 m i jak tu wytrzymać, kurak mać :Wściekły::Wściekły:

miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...