Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Michala lekarka to wrecz odradzala nam szczepienie na pneumokoki ale my sie uparlismy, ja sie boje i wole nie ryzykowac.

AAA k8i jeszcze nie mialam okazji... wielkie :brawo::brawo::brawo: dla corci wyczytalam ze jest taka sprytna ze juz siadala w lozczku

Moj synek sam jeszcze nie siada, podnosi glowe, przewraca sie z boku na bok, czasem na brzuch, no i ciagle lapie sie za stopy i jesli ma to zdejmuje sobie skarpetki :Śmiech::Śmiech:

aniolek gratulacje dla sasiadki, 7 dziecko:Szok: urodzila 7 stycznia...

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

Mój Kajtek siada sam i siedzi, siada albo z leżenia, ale wtedy to sie napina, lub napręża i siada z trudem, albo z boczku, wtedy podtrzymuje się łapką i siedzi, nie za długo, ale sam :) ja go nie sadzam, poza tym opanowuje pozycję na raczka, pupa w górze jest, tylko trochę się chwieje :) A jaki pisk, jak zabawki widzi, którymi bracia nieopodal się bawią :Oczko: pełza do niech i wszystko do buzi bierze :Zakręcony: i tak włąśnie clotrimazol na opryszczałą od śliny buzię dostaliśmy :/ Mokre skarpetki i rajtki u nas już dłuższy czas :)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Ja tyle złego słyszałam o szczepionkach, że jestem ostatnia do tego!!!! Muszę pogadać z moim pediatrą - on jest ordynatorem oddziału onkologii dziecięcej i hematologeim, więc ufam mu jak nikomu.

dominika ale fajnie masz, że Kajtuś już smyra po podłodze i siada. Nasz się narazie spina, ale nic nie wychodzi z tego :Padnięty:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Magdalenko - moje dzieci szybkie sa, ale to troszke geny, troszkę mus ;) Kacper chciał sie szybko z bratem bawić, a Kajtuś chce z dwoma sie bawić :) Myślę, że to go motywuje do wsuzystkiego. Ja, niestety, nie mogę mu poświęcić tyle czasu, ile bym chcioała, mam ich trójeczkę, z każdym z nich musze pobyć trochę,z Kubą lekcje odrobić, z Kacprem poczytać, itp... A on w tym czasie z braćmi, albo sam sobie coś tam robi :) (ostatnio pod=pełzał i zaczął kapcia meżowego jeść :Zakręcony::Padnięty::Szok:, krzywił się, ale żuł, normalnie masochista jakiś, Kuba w porę zauważył i zabrał zabawke, co spotkało się z protestem Kajtka, nader głośnym...)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

no i my po zakupach i spacerku teraz tylko obiad ugotować. Dziś jestem zła Zuzia za żadne skarby nie chce siedzieć sama :Padnięty: a łóżeczko to dla niej kara :Padnięty: jak już sie zbliżam żeby ją włożyć to krzyk na maksa:Szok:, no i mamy prezent po wizycie u dziadków, muszę ja teraz przyzwyczajać do łóżeczka i samodzielnego leżenia. Mam nadzieje że sąsiedzi to wytrzymają.
Dominika gratulacje dla Kajtusia, ty przy trójce maluchów musisz mieć oczy w koło głowy i anielską cierpliwość.
Patusiu mam nadzieje że wszystko będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

mkarasowska Michałek przesłodziuchny!!!super zdjęcia. A jak tam jego skaza? wprowadziłaś nowe żarełko dla niego? nam pediatra pozwolił tylko Bebilon Pepti 2 podawać a jak będzie za mało dla niego to kleik ryżowy. Na inne cuda jedzeniowe musimy poczekać jeszcze conajmniej miesiąc.
dominika fajnie masz z Kubusiem - w razie dymu przypilnuje maluszków. Ale z tym butem tatowym to mnie powalił na kolana :sofunny: Kajtki są jednak super - my to z bloomoo ciągle powtarzamy :smieszne:
aga znam ten ból jak widok łózeczka do spazmów doprowadza...:Padnięty: Z tym moim małym smrodem też mam czasem jazdy - łózeczko wtedy jakby było ogniem wykładane....wrzask, krzyk...ehhh:Padnięty:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

MKARASOWSKA super zdjęcia Michałek przystojniak Ci rośnie!!!

ALA co do łóżeczka to u nas to samo!!!!:Oczko:

zaraz wam wkleje zdjęcia mojej Natalki jak była mała tylko nie będą dobrej jakości bo zdjęcie normalne zrobiłam aparatem cyfrowym!!!:Oczko:jak je dziś oglądałam to mi łezki poleciały jak Ona szybko urosła!!!:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

madalenka
Kajtek szaleje właśnie - ja opadam z sił. Kurka jak fajnie macie z tymi maluszkami. Zdaje się, że tylko moje dziecie nadal daje czadu i nie chce spać jak Pan Bóg przykazał....:Smutny:

Kajtki to tak chyba maja...przyłaczam sie
padam na pysk, a ten pieron od 6 rano spał ... 10 minut...

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...