Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam

chwila czasu, maly spi, po wzeklich obchodach lekarzy,
jutro prawdopodobnie juz do domku,

z wiesci z domu- Aliszon przespala cala noc, je za dwoch, tylko wyjezdzac mi zostalo, gdyby nie roznoca w zarobkach miedzy mna a A pewnie on by siedzial na wychowawczym, tak dobrze sobie rade sam daje, hihi

Justys- buziaki dla Ciebie i Gajunii!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje ze jest lepiej!!!!!!!!!!!!!

Katia- gratki dla syneczka!!!!!!!!zuch chlopak, a zdjecia rewelacja;

Ann- dziekuje ze wkleilas zdjecie, ja nie mialam mozliwosci,

Gda- mial byc Adas, ale jeszcze sie zastanawiamy z A, mamy jeszcze troche czasu zamin pojedziemy do urzedu zarejestrowac lobuza,znaczy ja chce Adasia ale duzy Adam cos marudzi, hihi

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie,zasiadam z kawką aby się obudzic troszkę pospałam (ale jak dobrze że dziś ostatnia nocka i 3 dni wolnego)

JUSTYNKA mam nadzieję że Gajuni będzie już lepiej

AGNIESZKA no to kciuki za jutrzejszy powrót do domu,super że Ala taka grzeczna

MARTUSIA Zuzia je jajko na miękko (uwielbia jajko w każdej postaci),a co do czapeczki to nosimy wiosenną

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Agnieszka wielkie gratulacje, synek na medal:36_3_15:
Ja wczoraj po wizycie u onko i w sumie jest dobrze.Powiedział ze narazie damy sobie spokój z chemią, bez sensu bo dwa zabiegi naświetlań chociaż fatalne w skutkach dla mnie były dobre dla guza. Zmniejszył się o 20 mm, czyli jest wielkości jednego winogronka i mam spróbować jeszcze ze dwa razy się ponaświetlać moze zniknie. Poza tym dzisiaj miałyśmy szczepienie. Amelka waży 10300 i mierzy 82 cm- czyli długa i chuda ale bez żadnych zastrzeżeń. teraz dopiero w październiku bilans dwulatka. Dzisiaj byłam u fryzjera ściąć te moje cienizny a na 17:00 do dentysty i koniec intensywnego dnia.
Aha i od czerwac idę do pracki. Narazie bede pracowała najparwdopodobniej w szkolnym sekretariacie. Pozniej poszukam pracy w zawodzie
Martusia smacznego. My też nosimy wiosenna czapeczkę z zakrytymi uszkami.
Justyś super sesja ::): Zdrówka dla Gajuni
Katia super Wiktorek
Wszystkim życzę pięknego popołudnia:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

martusia
gosia super ze guzek sie zmniejszyl i nie trzeba chemii. bardzo sie ciesze. fajne ze amleka ok i ze idziesz do pracy. koniecznie wklej fotke w nowej fryzurce

Jak M wróci z pracy to go poproszę o zrobienie fotki. Jejku jak mi sie chce spac:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

a u nas taka ladna pogoda. wlansie bylam w kantynie i przez jakies 5 minut patrzylam jak bartus biega sobie po podworku. normalnie moglabym caly czas tam byc i na niego patrzec jak sie bawi. na szczescie ma kurtke na sobie ale niektore dzieci w samym body i spodniach biegaja...

w przerwie na lancz bylam w sklepie i ogladalam sliczne garniturki dla bartusia na moj slub.

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Ja po drugim dniu w pracy, dziś już było lepiej, chociaż nadal jestem zielona jak wiosenna trawka :D, ale powoli powoli wrócę do ładu, w końcu prawie dwa lata nie byłam w pracy. Kierowniczka jak na razie ok, zobaczymy co będzie dalej ::):

Alka w żłobku oczywiście nie wiem jak, bo odbiera ją w tym tygodniu M, który jest taka sierota, że szkoda słów mi brak. Jak pani ze żłobka nic nie powie to on nie zapyta.

Później nadrobię, tylko zjem kolacyjkę::):


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

kronkis milej nauki
olimpijka nie ma za co. jak bedziesz miala jakies jeszcze pytanka to wal ::):
kaska jak tam nowa praca? co robisz? jak alka w zlobku sobie radzi?

bartek dopiero niedawno zasnal. po zmianie czasu zasypia o 21 ale nadal wstaje o 7. troszke dluzej za dnia spi.
ja wlasnie zajadam kanapeczke i ide zaraz obejrzec "six feet under". mam wszystkie sezony i wlasnie zaczynamy trzeci.

z bartusia zachowaniem odrobinke lepiej. staram sie teraz tak zaplanowac dzien by po pracy i rano miec czas tylko dla niego... do tego staram sie byc bardziej cierpliwa i mniej sie denerwowac...
a z tym denerwowaniem to nie jest zbyt latwo bo ostatnio dochodza problemy z pracy....

dobranoc

Odnośnik do komentarza

ja załapałam sie na dobranoc;)

Agnieszka-super ze ALunia przespała nocke-jest dokladnie tak jak przy moim pobycie w szpitalu-chyba trzeba dzieci czesciej zostawiac z mezami:)ciesze sie ze jutro juz bedzie w domku

Justys-super Gajunia

U nas nadal akcja tworzymy plac zabaw "na dziko":)mamy coprawda jakies 20 minut na nozkach w parku fajny plac zabaw...ale jednak fajnie i kolo domu miec gdzie z dzieckiem wyjsc, zwlaszcza ze na same dojscia trzeba by miec 40 minut.....a u nas wkolo tlyko beton...ale tatusiowe oczyscili teren, skosili trawke na lace obok bloku-teraz trzeba ogrodzic, bo hustawka sie zamawia a piaskownica juz sie robi-fajna taka integracja sasiadów

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

witam poznym wieczorem
czwartkowy wieczor oznajmiam zajety przez Gotowe na wszystko sezon 5 :lol: dwa perwsze odc z mna :D

gosiu, ciesze sie ze wszystko ok, zeobejdzie sie bez chemii!!!

kronkis, ucz sie ucz, dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaska, fajnie ze dzis w pracy juz lepiej!!

martusia, we FR tez sie dzieciom glow nie zakrywa jak sie tylko zima skonczy, zreszta ja tez tak robie, jesli nie sa chorzy to nie ubieram czapek, tyle ze u mnie okropnie wieje wiec kiedy jest duzo wiatru to czasem co im na glowy zarzucam, czapeczke czy innego boba :D ale nie zakrywam uszow, poza zima
wychodze z zalozenia ze nie trzeba ich za bardzo ubierac, to moja szkola, poki co placi bo Natanek rzadko choruje :)

justyna, super zdjecia!!!

agnieszka, fajnie ze Ala grzeczna z A w domu, widzisz, nie bylo sie o co martwic!! i jak imie??? :D

co do jajek, mj Noah nie lubi na twardo, najczesciej je jajecznice lub na miekko,francuskim zwyczajem moczy w zoltku paluszki z chleba i tak sobie ciamka :D

Odnośnik do komentarza

hejka

Wik nasikał mi rano na klawiaturę :what: nie działała ale małża coś pokombinował i pisze ale nie wszystkie literki,więc mogę kaleczyć :D

aga super że mała przespała całą nockę :angel1: no i fajniutko gdyby jutro już do domku :zwyrazami_milosci:
gosia tak się ciesze że jest lepiej i nadal 3mam kciuki dobry znak i musi być dobrze ,powodzenia!!! koniecznie wklej nam fotki :zwyrazami_milosci:
inka śliczne zdjecia,siostrzyczki super a Majka takie pierzoczek blondaskowy,kurczaczek taki fajowy :11_9_16: ciesze się ze macie fajnych sąsiadów!
kronkiś 3mam kciuki :zwyrazami_milosci:
martusia Wik jajo na mięko jadł,lubi jaja ale nie zawsze,je na twardo,na mięko i jajeczniczkę a czasem nie zje wcale
co do czapek,Wik ma od paru dni wiosenną ale przymierzam się że jak będzie cieplej i bez wiaterku to pospaceruje bez,pewnie mi będzie cieżko bo ja z tych mama przewrażliwionych ale taki mam plan,a potem na lato,różne chusty,czapki z daszkiem itd

dziś byłam z mamą u babci w domu,pomyć okna podłogi i meble,przejaśniało,choć babcia na święta na pewno nie będzie w domu ....a co dalej czas pokaże

kupiłam dziś Wiktorkowi adidaski viktory chciałam nike ale nie było wyboru a te nam wpadły w oko :D

sobie wycieraczkę i linoleum do mojej mikro kuchni bo mi małża obiecał :D zamiast ciuch czy coś to zawsze coś do domu :what:

a tak to porządki porządki i jeszcze raz porządki :15_8_215:

spokojnej nocki i kusiki dla wszystkich :zwyrazami_milosci:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...