Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

i ja mowie dobrywieczor
Agnieszko i Adasiu jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia !!!!!
pieknie wygladaliscie !! Alusia super zniosla cala msze, kosciolek i cala msza poprowadzona super. cieszymy sie z M ze moglismy byc obecni

Anulka zfrowka dla was szkoda ze sie nie spotkalismy :zwyrazami_milosci: mam nadieje ze szybko to nadrobimy

moje trybiki juz niedzialaja cos mialam jeszcze napisac...

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

...jeszcze zdązyłam

AGNIESZKO, ADAMIE WSZYSTKIEGO CO NAJPIĘKNIEJSZE NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!ŚCISKAM MOCNO KOCHANI W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU!!!

My tez po Mikołaju-którego nota bene Maja sie wystrtaszyła maksymalnie....za to siostrzenica miala radoche:) no i moj kuzyn ktory sie za niego przebrał:)

Po piątkowym lekarzu mam jakies mieszane odczucia i gdzies podświadomie sie troche stresuje-ale nie chce K martwic-niestety dzidzia jest pupcia w dół (a 2 tygodnie temu była juz główka pieknie ułozona)...-stąd były te nocne bóle-bo sie przekecała....a co mnie martwi bardziej -nie waży zbyt wiele jak na 34 tydzien....(wagowo odpowiada 32 tygodniom)...no i ogólnie szyjka juz miękka wiec cos te moje przeczucia sie sprawdziły....no nic byle jeszcze troche wytrzymac i dzidzulec przybrał na wadze

K8I piekna Patunia-jakbym widziala swoja Maje jak gotuje ze mna;)
Moniq-bardzo twarzowy kolorek!!
Dobrej nocki!!!!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

witam witam
co tu czytam!
ineczko:
na pewno lekarz juz Ci mowil, jesli maluszek nie jest zbyt duzy to jeszcze mu latwo sie odwracac, a poza tym jesli i tak blizej do porodu niz planowanie to zawsze moga zaryzykowac odworcenie (choc nie wiem jak sie na to w PL zapatruja), tutaj dosc czeste jest..
tak czy inaczej, dbaj o siebie, jeszcze do Swiat wytrzymaj a po 37tyg juz z gorki nawet jesli malenstwo nie zbyt ciezkie!
tak sobie mysle ze dla polskiego lekarza waga prawidlowa nie ta sama co dla francuskiego bo tutaj dzieci co waza kolo 4kg to rzadko a w PL bardzo czesto... wiec nosek do gory!!!!
no a jesli przypadkiem miala by byc i cesarka, to zawsze mniejsze zlo niz komplikacje i bol obojga!!! trzymam kciuki zeby bylo dobrze!!!!!!
caluje!

radosci, super ze Piotrus juz ma sie lepiej!!! a Ty odetchnij, ze zmeczenia brakCi sil...

k8i, jak sie ciesze ze Cie czytam!!!
bardzo dziekuje za zdjecia, choc tyle mozemy "uczestniczyc", biernie i po fakcie ale rabek ceremonii i dla naszych oczu !!
nefretete, sliczna kartka z zyczeniami, hand made, dziekujemy!!!!!

aniu, a Twoj duet jak zwykle uroczy!! choc meczacy....

zmykam, oczy zmeczone choc rece by jeszcze mogly...

do jutra

Odnośnik do komentarza

witam

obiecane i ocenzurowane zdjęcia :)
http://picasaweb.google.pl/kejtula/SlubNadarzyn#
przepraszam za zaplątanego męża z córą na tle choinki ;)

inuś-ściskam Cię całym serduchem.dołączam się do słów moniq!moze lepiej by było gdybyś podzieliła się jednak z A tymi wieściami.i on musi się ew przygotować,a przede wszystkim wspierać Cię!Tobie to teraz tak bardzo potrzebne.pamiętaj,ze i nam możesz zawsze się wyżalić!!całuję Ciebie i Fasolinkę:)

justyś-a innych objawów Gaja nie ma?może znowu jakiś wirus sięprzypałętał?zdrowia życze małej księżniczce!

idę na śniadanie
miłej niedzieli życzę

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kochane!!!!!
Nefretete, Mada, Olimpia, Moniq, Anulka, Ann, Katiaboss, Patusia, K8i, Martusia, MKarasowska, Inka, Bloomoo, Kaska, Radosc Serca oraz reszcie FOREMEk bardzo, bardzo dziekuje za te WSPANIALE DZIELO i ZYCZENIA, lezka w oku mi sie kreci jak na to patrze i czytam!!!!!!
chcialam tez bardzo mocno przytulic do swojego serduszka ANN, NEFRETETE, K8I za obecnosc i wsparcie w tym dniu!!!!
WSZYSTKIE JESTESCIE CUDOWNE!!!

Odnośnik do komentarza

ale tutaj ruch!!

z drugiej strony dobrze bo mam mniej do nadrabiania :lol:

co tam u Was?? po Mikolaju??
jak zdrowko??

justyna, a czy to nie zzeby ida dalsze?? wiesz czworki mecza strasznie.. u nas luzniejsze kupy od dobrych dwoch tygodni ale i pupa podrazniona i dziasla rozpulchnione wiec sie nie martwie...

anulka, jak u Was??

oli, co tam u Was??

mada, jak samopoczucie??

a co u reszty??

mkarasowska, wiem ze nas podczytujesz, co tam u Michasia?? jak Ty sie miewasz??

reszte nieobecnych tez za uszy wyciagam...
bebak, veann, gda, pan Cogito, kasia0110, emma, dominika, bloomoo.....

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witajcie:)
Agnieszko- przecudny dzien i wspaniali Panstwo Mlodzi :D
Zazdroszcze dziewczynom ze mogly Was wspierac ale ja i tak myslami bylam z Wami :D
GPS zalozone to teraz sie nie wykrecicie :D
A dokad podroz poslubna????

Nefre-slicznie dziekuje ze moglam i ja swoje 5groszy dorzucic do pieknie zrobionej kartki:)

Ann -:I love you1::36_4_1:

Ja jestem oczarowana malym nowym obywatelem i kazda wolna chwile spedzam albo w wszpitalu albo z jego starszym bratem i ojcem.Chlopcy w domu bez kobiety jak bez reki.....obiad,sniadanie,kolacja-za duzo jak dla nich i musialam przejac czesc obowiazkow sasiadki i doprowadzic towarzystwo i dom na powitanie dzisiaj maluszka :)

Wieczorem do tego przyjechali znajomi z rowiesnica Olisi i tak weekend mija....dzisiaj za to rodzinnie - tylko w 3 ale nie mniej intensywnie.......najpierw jade zawiesc obiad do sasiadki zeby nie musiala gotowac jak wyjdzie ze szpitala :kot:

Milej spokojnej niedzieli

Odnośnik do komentarza

Agnieszko i Adamie życzę Wam na nowej drodze życia wszystkiego co piękne, dobre, wzajemnego zrozumienia i szacunku oraz dużo szczęścia i miłości:36_4_11::36_4_11::36_4_11:

Witam

Agnieszko przepraszam, że nie mogłam przyjechać na Twój ślub:36_2_58:, ale przyjechali moi rodzice :36_2_58:. Obejrzałam zdjęcia wyglądaliście prześlicznie.

Anulka zdrówka dla Mikusia i Majeczki.

K8i kartka śliczna

A u mnie byli moi rodzice i bracia. Przyjechali na Mikołajki i Święta (bo pewnie będziemy spędzać u rodziców M). Alka zachwycona ilością osób do bawienia i prezentami, wczoraj cały dzień nie spała i efekt był taki że wieczorem tuż przed spaniem polała się krew (Aliś przewróciła się o zabawkę i przecięła ząbkami wargę). Ale było fajnie tylko trochę zmęczona jestem.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

witam popoludniowo

anulka, boszzzzz, tule mocno!!!!

kasiu, jak milo ze dojechali rodzice!! atmosfera swiateczna sie zbliza...

a mnie wzielo na porzadki i w biegu zabralam sie za przemeblowanie. bo z cala sterta zabawek Noasia w salonie za chiny nie byulo miejsca na choinke, a taka oczywiscie normalna, 1.8m wysokosci.. wiec poprzestawialam, na strych wynioslam czesc gratow, popakowalam sterte ksiazek co tylko dla ozdoby na polkach staly i wynioslam jedna polke, zrobilo sie jasniej. i z tego wszystkiego stoi tez juz choinka :D
Noasiowi sie banki podobaja (nieltukace), stoi przed nimi i powtarza "BO" co po francusku znaczy "piekny", smiechu po pachy
wlasnie sobie przypomnialam ze mam juz prezenty dla szystkich ale zapomnialam kupic cos mojemu bratu :lup: choc im to dopiero po nowym roku mama dowiezie :D

jutro jestem w domu z malym, skorzystam z nieobecnosci Natanka i popakuje gwiazdkowe prezenty. A wczoraj polskim zwyczajem pod poduszka znalazl maly prezent. Wytlumaczylam mu ze to Sw Mikolaj mu przyniosl...
A dzis poszedl do szafy zeby wyciagnac gre planszowa i przez przypadek znalazl ksiazki ktore mu kupilam na gwiazdke. (z pospiechu schowalam je pod gry majac w planie zapakowac je jutro i przeniesc w inne miejsce)
nagle slysze: "mamusiu!! swiety mikolaj nie tylko pod poduszka prezent mi polozyl! !zobacz, nawet w szafie cos zostawil!!!!!!! " :lup:
ale jestem zla choc o malo nie peklam ze smiechu po tej akcji mikolaja :D tym sposobem moje bardzo niegrzeczne dzisiaj dziecko dostalo nieprzewidziany prezent :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...