Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

za spokoj nasz i naszych dzieci :)

wiecie co czuje sie bardzo dziwnie i nieswojo...
moj tata przyjechal i zabral Natalke na weekend - i jak nie raz o tym marzylam to teraz mi jej bardzo brakuje... jest tak niesamowicie cicho (nie liczac wrzaskow Dominika) brakuje mi tego ciaglego wrzasku - mama NAtalia zepsula - mama daj cukierka - mama chodz tu - mama tanczyc - mama spiewaj itp itd... chyba nie wytrzymam do poniedzialku bez niej

o jaka jak glupia baba jestem :duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

a u mnie udarowa wiertara znow daje czadu przez co Szymi nie moze zjesc spokojnie bo jak ta huknie to on z wielkimi oczami odrywa sie od piersi Bidulek.
Przed chwila odbilo mu sie solidnie z zalaniem podlogi (bylam dumna ze ochronila sie moja bluzka ale po chwili poczulam ze mam wilgotne posladki :Szok:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ale nadrukowałyście przez te kilka dni jak mnie nie było. Nie pisalam bo bylo gorzej niz zle i nie chcialam zasmiecac ale juz jest troche lepiej. dziewczynki mam stracha.Kilka dni emu pisalam ze boli mnie brzuch, teraz zaczelam plamic i to sa plamienia takie jak mialam na poczatku ciąży. Jezeli Amelcia bedzie miala rodzenstwo to ja sie chyba powiesze!!:bigboulay:Pozyjemy zobaczymy.
Mada podczytalam na wątku trojmiejsckim ze mieszkasz na obłużu. Az lezka mi sie zakrecila w oku bo mialam faceta z tej dzielnicy a dokładnie z ul. Unruga. Eh wspomnienia...
Ann to Cie synus załatwił
Mialam dzisiaj tel. z akademii medycznej i na 99% Amecia jest zdrowa:yipi: jeszcze tylko okulista i neurolog i mamy pewnosc na 100% ze mała zlapala to ode mnie.
ala czy jak bylas w ciaży to kontrolowalas w jakis sposob poziom antygenów??

Odnośnik do komentarza

GOSIA to super że Amelcia jest zdrowa:brawo::brawo::brawo::Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:
Gosia nie załamuj się tylko idz do lekarza na badanie,wszystko będzie dobrze głowa do góry,kiedyś też przechodziłam taki kryzys jak urodziłam Natalie była wcześniakiem w 27 tyg.ciązy ważyła 900g.,lekarze różne badania a wyrosła na zdrową dziewczynke która jest w 2 klasie!!!!

Odnośnik do komentarza

Patusia najgorsza niepewnosc mamy juz za soba. A takie konsultacje chyba wyjdą mi na dobre, bede wiedziala ze z mala jest wszystko oki. Jeszcze 5 grudnia ortopeda, oby to przezyc bez problemów. w 27 tyg???No to ładny wczesniaczek. Dobrze ze dobrze sie skonczylo

Odnośnik do komentarza

Gośka
Tak, chodzi mi o cytomegalie.Zastanawialam sie jakie jest postepowanie w czasie ciaży bo podobno mam bardzo wysoki poziom antygenów we krwi.Przez to chyba nie zdecyduje sie na drugie dziecko( o ile jeszcze moge tak mówić ;) )

nikt nie podjął się leczenie w ciąży mimo licznych konsultacji więc nie masz co sobie zarzucać.Jedyne co to odradzili mi karmienie piersią zaraz po porodzie. teraz lekarze twierdzą, że dla mnie ten wirus nie jest groźny (i faktycznie nie jest, 75% dziewczyn go ma albo miało) tylko bywa groźny dla płodu bo przenika przez łożysko.
super, że z Amelką wszystko ok.
ja właśnie dlatego, że w ciąży już wiedziałam, ze mam wirusa lub przeciwciała (nie byli w stanie tego stwierdzić) tak koszmarnie wspominam moją ciążę, bo bardzo się bałam.

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

Ann- ja to Ci współczuje serdecznie tej wiertary....pewnie i Szymus odczuwa jej obecnosc
Mada,Patusia-śliczne fotki
Starletka-ja choc Maja jeszcze malutka tez juz zaczynam miec takie odczucia-nawet jak rozstaje sie z nia na 2 h:)kiedys bylismy w kinie i cały seans o niej myślałam-ale 2 dn izlecą Ci szybciutko i w pon sie zobaczycie:):)
Gosia-=super wiesci!!
Ala-miłego weekendu
Ja dzis tak w przelocie bo K miał wolne i pozałatwialismy kilka spraw...chcrzest przełożony na 6 stycznia i prawdopodobnie zrobimy go w restauracji bo w domu nie pomiescimy tylu osób..
Wiecie, spróbowałam (za radą lekarki)podac Maji raz jeszcze bebilon1 i tym razem jej nie wysypało....moze to nie po tym było....coprawda kupiłam już bebilonHA...ale jesli teraz jej nie uczuliło to wole w razie potrzeby podac jej zwykłya nie dla alergików-niech sie uodparnia:)

Zmyakm karmić Maje...miłego wieczorku

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

martusia
dziewczyny ale jestem wkurzona!!!:Zły::Zły::Zły:

moj tata wpisal link do stronki ze zdjeciami bartusia zamiast w pasku adresowym to w googlu i wyszla mu strona noworodek.pl na ktorej raz go (link) umiescilam w poscie. no i oczywiscie zaciekawiony zaczal sobie czytac wszystko. ale jestem wkurzona. posty te zaraz usunelam ale nadal jak sie wpisze w google to jest no i kazdy se moze czytac co pisalam - FUCK!!!

wspolczuje! :) ja tez bym sie wkurzyla nieziemsko:)
madzik a ile kajtus wszamal z butli? super,ze jakies postepy:)
gosi nie tylko ty masz takie ciazowe obawy...:duren::duren::duren:
patusia, mada sliczne fotki:)
dobrej nocki

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

aga521
Ann u nas na szczescie ulewanie sie skaczylo, wydaje mi sie Zuzia ostatno nawet sie nie najada

U nas zdarza sie duzo rzadziej, wlasciwie zdarzaja sie takie dni kiedy jest a potem cisza.

inka
Ann- ja to Ci współczuje serdecznie tej wiertary....pewnie i Szymus odczuwa jej obecnosc

niestety tak, bidus odrywal mi sie od piersi kiedy nagle zaczynal sie huk. Wszyscy mamy tego dosc zwlaszcza ze nie wychodzimy od tygodnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...