Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

emma75
madalenka
czytałam, że jeśli nie karmisz to minipigułka ma słabsze działanie antykoncepcyjne.

ja specjalnie rozmawialam o tym z moja gin.. i powiedziala ze nie ma najmniejszych problemow...
nawet sa czesto przepisywane kobietom ktore nie toleruja tych dwuskladnikowych ... :Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

normalnie, chyba wam ktos placi za to stukanie tak lecicie!! bylam troche pokonczyc roboty w ogrodzie, no bo my ten ogrod to juz mamy, za 20 lat bedzie moj:)
a tu trzy stronki!! szalone!
ja juz wiecej dzieci nie chce!
ciaza to tak srednio mi sie podoba ale rodzic moze jak ktos chce, Noah urodzilam w 45min zaledwie poltorej godz od pierwszego slabiutkiego skurczu, a Natanka w 1.5godz. :) trzy godz calego porodu

dominika, zycze abyscie dostali kredyt! bo w piatke na tym metrazu to faktycznie...

starletka, ja tez w domu z wieeeelkim ogrodem sie wychowalam i dopiero teraz mi sie udalo miec moj, a z rodzinnego poszlam 14lat temu;) i doczytalam tez ze mialysmy podobnie, ja przed Natankiem tez poronilam i mialam poczekac 3 miechy a trzy tyg (!!) pozniej sie zafasolkowalam...

bloomoo, nic sie nie martw tym, ze maluszek glowke mniej podnosi, oni maja takie okresy, ze czyms sie czesciej zajmuja, potem im przechodzi i zabawia ich cos innego, a co do szelek, na pewno Tobie bedzie trudniej niz jemu ale badz silna dla niego wlasnie!!

jak jeszcze doczytam to dopisze wiecej

Odnośnik do komentarza

Ann
Pamiętacie że Szymon miał 50 dni pępek? To temat jeszcze nie jest do końca zamknięty, otóż zaczął nam się zawilgotniać ów i pięć dni malowania gencjaną za nami, a od dziś Neomycyna. Może na trzy miechy w końcu zapomnę że dziecko rodzi się z pępowiną :Uśmiech:

o rety ale masz przeboje z tym pępkiem...

ja cos nienajlepiej sie czuje... boli mnie brzuch i gardlo (fajne polaczenie;)) i oczy mnie pieka chyba ze zmeczenia
a moj kochany mezus zadzwonil i powiedzial ze dzisiaj bedzie pozniej (mimo tego ze i tak go do wieczora nie ma) a jutro niestety tez bo kolega sie rozchorowal.. wiec jutrzejsze plany zakupowe poszly sie .....
zycie..

Odnośnik do komentarza

brrr... nie znosze tesciowych!!!!!
wlasnie dzwonila moja i powiedziala,ze to niemozliwe ,ze klaudia zdrowa, ze to nie kolka , bo dziewczynki nie maja, i ze lekarze sie nie znaja!!!! wszechwiedzaca sie znalazla!!! a na dodatek wepchala swoje dupsko na wizyte do nas , i to niebawem,, bez wczesniejszego :"czy moge do was przyjsc....", czy tez "wpadne jutro...", tylko bach, zaraz bede i tyle! franca! (przepraszam,ale szczerze jej nie lubie i nie znosze jej wizyt, bo ciagle wszystko krytykuje! musze odreagowac:Oczko:)
mila, babaczku fotki super:)
hmm...zazdroszcze tych domow z ogrodkami, wlasnych mieszkan itp...., my niestety kisimy sie u rodzicow :) (uff dobrze,ze nie u tesciow, bo bym umarla na nerwice)
moj klaudek troszku poszalal i juz godzinke spi :)-opsss wlasnie sie budzi:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...