Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starletka

martusia
radosc pewnie ze lekarz wie najlepiej. u nas z kolei na nic prawie nie chca dawac, nawet przy zapaleniu oskrzeli i to mnie wkurza. wtedy musze isc prywatnie do polskiego lekarza ktory zazwyczaj da. tu by na wszystko sterydy dawali tylko.

nie tylko u Was tak jest :Oczko:

ale powinnaś się cieszyć bo im mniej antybiotyków tym lepiej... wiadome, że czasem nie ma wyjścia ale póki organizm radzi sobie sam to jest ok - przy poważniejszych chorobach wystarcza lekki antybiotyk

Odnośnik do komentarza

starletka wiem ze im mniej antybiotykow tym lepiej. sama nie lubie dawac ale pamietam jak jakies 2 miesiace temu bartek byl chory. kaszlal jak nie wiem co i az slyszlam jak my wszystko charczy w plucach a irlandzki lekarz dal tylko sterydy w tabletkach. jak poszlam na nastepny dzien do polskiego to lekarka byla w szoku. mowila ze gdzie by nie przylozyc sluchawki to straszne szmery i zmiany no i od razu antybiotyk...

Odnośnik do komentarza

starletka
martusia
radosc pewnie ze lekarz wie najlepiej. u nas z kolei na nic prawie nie chca dawac, nawet przy zapaleniu oskrzeli i to mnie wkurza. wtedy musze isc prywatnie do polskiego lekarza ktory zazwyczaj da. tu by na wszystko sterydy dawali tylko.

nie tylko u Was tak jest :Oczko:

ale powinnaś się cieszyć bo im mniej antybiotyków tym lepiej... wiadome, że czasem nie ma wyjścia ale póki organizm radzi sobie sam to jest ok - przy poważniejszych chorobach wystarcza lekki antybiotyk

Zgadzam się :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulko tulę cie do serducha i mam nadziej że wszystko sie jak najszybciej wujaśni
Dominika już bliżej niż dalej a ty po prostu jesteś wielka
Ann zdjęcia super
Martusia zdrówka dla synka
więcej nie pamiętam przepraszam jestem po 18 godzinach dyżuru troszkę sie przespałam a zaraz lecę po Gajunie do żłobka

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witam już po pracy nie mam siły (jutro się okaże co będzie dalej,bo mój dział ma już postój )
Łzy do oczu się cisną jak czytam że znowu źle,ale nie jesteście same o Nas też sobie zły los przypomniał T ma zapalenie spojówek :no1:

ANULKA tulę Cię mocno do serduszka zdrówka dla Mikiego

MARTUSIA
zdrowia dla Bartka

DOMINIKA
łooooo matko,współczuje aby do Komuni

RADOŚC i dla Was zdrówka

Trzymajcie kciuki Natalka poszła na testy z w-f

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

radość serca
Patusiu witaj, to nie za dobrze z tą pracką, teraz to naprawdę sie porobiło w wielu zakładach pracy, ciągle coś złego... Zdrówka dla T i trzymam kciuki za Natalkę, na pewno pięknie sobie poradzi :)

RADOŚC pewnie pójdziemy na inne działy jak to zwykle bywa aby wytrwac półtora miesiąca i na urlopy

Odnośnik do komentarza

Gda witaj, juz mialam na GG Ciebie zaczepić widząc jakieś smutki :(
Patusia brawo dla Natalki

k8i :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:
(jeśli ktoś daleko szuka Aniołów to niekiedy wystarczy spojrzeć tuż obok :Oczko: )
Nefre hop hop, wisisz mi spotkanie? Pamiętasz?
Wróciłam i chcę się z Wami widywać na ile się da zgrywać terminy. Agnieszka jak tam u Ciebie podwójna Mamo?

Odnośnik do komentarza

a ja zaczytana. czytam juz czwarty tom kontynuacji zmierzchu. po prostu nie moge sie oderwac...
bartus juz nie goraczkuje i jutro chyba do zlobka pojdzie. a ja jakos nie moge uporac sie ze swoja goraczka. od paru dni mam po 38 i zbijam paracetamolem ale cos mi nie przechodzi...
kaszlu i kataru brak wiec nie wiem co to moze byc. no ale nie bede szla do lekarza z temperatura bo mnie wysmieje

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

no to ja zamykam mój dzień bilansem
- Dominik dzień świni - okropnie dawał w kość
- potargane spodnie Natalki ( w przedszkolu)
- rozbity dzbanek (niby nic wielkiego a szkoda)
- spalone żelazko (tak jak bym przypadkiem nie wiedziała na co kasę wydać)

plan dnia na jutro - jadę do lekarza z moimi szczekającymi dziećmi

spokojnej nocy życzę

Odnośnik do komentarza

WITAJCIE KOCHANE:)

WLASNIE WSTAWILAM BISZKOPT NA TORTA DO PIEKARNIKA:), MAM NADZIEJE,ZE COSIK LADNEGO Z NIEGO BEDZIE:)
POZA TYM ZROBILAM JUZ BIGOSIK:)
JUTRO WIECZOREM TORCIK W CALOSCI I SALATKI, RESZTA W SOBOTE:)
JAK WIDZICIE JA NARAZIE ZAJETA PRZYGOTOWANIAMI DO 30-TYCH URODZIN MEZA:) , POZA TYM BYLAM DZIS Z PYZULA U LEKARZA I W KONCU JEST ZDROWA:):):) BAAARDZO SIE CIESZE,BO CHYBA Z 2 -3TYG CIAGLE COS! DOSTALA JESZCZE SYROP AERIUS (NA ALERGIE), BO PODTNA NA UCZULENIA ITP.
ANULKO WSPOLCZUJE TEGO PECHA I MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA MIKUSIA!TRZYMAJ SIE DZIELNA MAMUSIU!!!:win your love:
MARTUSIA ZDROWKA DLA CIEBIE I BARTUSIA!
STARLETKA ZDROWKA DZIECIACZKOM!
PATUSIA JESTEM TAAAAAKA DUMNA Z TWOJEJ CORCI! TO ZDOLNA DZIEWCZYNKA!
JUSTYS SILEK! ODSYPIAJ KOCHANA TE 18H! (JAK SAMOPOCZUCIE ?TROSZKU LEPIEJ? )PRZESYLAM POZYTYWNE WIBRACJE!:win your love:
DOBRANOC KBITY!

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...