Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

hej, kobitki!
jak sie czlowiek chce na innym watku udziellic to potem ma pol godziny roboty zeby nadrobic co nastukalyscie? ktos wam krzywde zrobi jak nie nastukacie tyle ile Wam kaze czy jak???? :)
nie nadazam... i do tego mam problem techniczny, powiedzcie czy u Was tez przypadkiem taknie jest, ale u mnie stronki mi sie baaardzo wolno otwieraja i tylko tutaj!!! gdzie indziej (tzn nie na parenting.pl) bez problemu i szybciutko a tu wolno jak zolw... :(

a Wy tu znowu o wadze!!! szlag mnie trafi!! :) ja po kapuscianej prawie nic nie przybralam ale i tak daleko mi do szczypiorka, nawet jesli na zdjeciach nie wygladam...
ale za to od tygodnia codziennie cwicze w domu po jakies 15 minut brzuszki, troche jak cwiczenia z 6 Wadera ale nie w takich prpoprcjach... sama sobie sie dziwie bo raczaej niewytrwala w tych sprawach jestem a tu sie trzymam i regularnie i w ogole... ;)
ale chyba pobijam wzrostem dotychczasowe (na pewno sie znajda wieksze, czekam!!) 169cm i niestety 62kg, ale coz... takie zycie :)

olimpia, super ze odpoczelas, mnie to nawet spa nie potrzeba zeby pol kuli ziemskiej przebiec i miec swiat u stop! wystarczy dzien bez dzieci, moja scraproom i swiety spokoj dla mojego hobby
ale i tak kocham te moje dzieci, nawet jesli Natanek sprawia ze bym go najlepiej zamknela w piwnicy (ktorej nie mam!)
a!! i wyjasnilo sie tez z tym jego "nie mam przyjaciol"
wyobrazcie sobie, ze on to powtarza teraz prawie za kazdym razem jak go o cos okrzyczymy albo ukazemy
bo on sobie tak to na swoje przetlumaczyl, ze skoro sie na niego gniewamy to juz nie jestesmy jego przyjaciolmi, i on o nas mowi ze nie ma przyjaciol a nie tylko o tym kumplu z przedszkola!!! normalnie szok!!

co jeszcze mialam napisac, aha, co do fryzjera, to ja tez nie potrafie zmian draéstycznych wprowadzic, od kilku lat stopniowo podcinalam wlosy, mialam do pasa a teraz to juz tylko troche dalej niz do ramion, czasem jakis kolor, o pasemkach tylko pomarzyc bo 60 euro to ja wole dziecku cos kupic.....

Ann, odpoczywaj i nabieraj sil zeby i Ciebie jakies chorobsko nie zlapalo!!

Odnośnik do komentarza

kochane prawda jest taka że jeśli same sobie sie podobamy i naszym partnerom to jest sukces :) Ja bym zmienila co nieco ale generalnie jest na plus :) A mąż dumny ze mna chodzi wiec nie jest najgorzej :)

A zresztą świat nie kreci sie wokol wagi :) mamy przeciez fajne dzieci :)

Odnośnik do komentarza

Emma- cała przyjemnośc po mojej stronie-mam nadzieje że urodzinki milo spedzone :) nie to nie sa zdjęcia od fotografa :) tamte beda do odbioru 23 listopada:) czyli jak ja bede w pl ale mąż obiecal zeskanowac zebym mogla oko nacieszyc no i Wam sie pochwalic :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
kochane prawda jest taka że jeśli same sobie sie podobamy i naszym partnerom to jest sukces :) Ja bym zmienila co nieco ale generalnie jest na plus :) A mąż dumny ze mna chodzi wiec nie jest najgorzej :)

A zresztą świat nie kreci sie wokol wagi :) mamy przeciez fajne dzieci :)

dokladnie :)
ja mam tylko ale do mojej moze nie wielkiej ale oponki na brzuszku ale czego sie spodziewac w moim wieku i po 2 ciazach ;)

Odnośnik do komentarza

paula00-25
OLIMPIA: No jasne że wygląd to nie wszystko.
My kobitki to z natury takie jesteśmy że ciągle coś byśmy w sobie zmieniały:Oczko:
Masz rację że najważniejsze jest to jak spogląda na ciebie twój facet.
Dopóki są ogniki w oczach to nie ma sie co martwić:Oczko:

Paula-kurwiki i owies :P buhaaaahhahhahahaha:Śmiech::Podziw::Podziw::Podziw::Podziw:

Odnośnik do komentarza

olimpia, ja bym chetnie mniej pokazywala, wiesz....:zmartwiony: toz to ciezkie cholerstwo do noszenia!! a potem sie dziwie czemu tyle waze!! hehe

starletka, ja tez po dwoch ciazach i na szczescie mam niewymagajacego pana co sie zadowala po prostu mna a nie jakas tam top modelka. a ze do szczuplych nigdy nie nalezalam to tez sie nie sile na wielkie zrzucanie kg.
raz tylko chuda bylam, wcale sie sobie nie podobalam, wszystkie kosci mi wystawaly... ale takiej diety to juz nigdy nie zastosuje...
nazywala sie "przebrnac przez rozwod z moim ex" :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...