Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie witam!!!wieczorową porą,oczywiście...:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

olimpijka-superowoze tak wypoczełaś w SPAQ!!dawaj fryzurkę !!!bo my ciekawe:Oczko:


co do mleka-my na nutramigenie,bo krostki na twarzy i plecach były.o bebilonie ha brak kupy przez 10 dni i krostulce :Płacz::Niespodzianka:

hmmm...my już po odwiedzinach!!było super,oprócz małego incydentu na początku spotkania !hyba dzieciaczki się siebie przestraszyły,bo w tym samym momencie zaczęły przeraźliwie płakusiać!!i 6 miesięczny szymuś i moja patrycja:Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka:ale nigdy tak się nie przestraszyła:Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka:przychodziło do nas nawet 10 osób na raz i zawsze była radosna,a tu nagle bach!!musiał minąć jakiś czas,aby szkraby siebie zaakceptowały!potem to już gładko się sobą zajęły!!!:Oczko::Oczko::Oczko::Oczko::Oczko:a i my(rodzice)mogliśmy poszaleć,przy dobrym żarełku i piciuszce:Oczko::Oczko::Oczko:
mała teraz zasnęła,to ja ide posprzatac po imprezce!!!

co do ginka-chyba zrobił sobie Święto NIepodległości,bo nie dodzwoniłam się do niego:Zły::Zły::Zły::Smutny::Smutny::Smutny: no ale chociaż przestałam tak masakrycznie krwawić

ann-zdrówka dla Ulci i wytrwałości w kwadracie na te dni rekonwalescencji:Oczko::Całus:

lecę busii:Całus:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

moze nie bedzie to odnosnie gugania ale...

moja corcia dlugi czas mowila na chrupki - sprobuj - to efekt uboczny ogladania reklam... Antonioo sprobuj ;)

no i moja mama poszla do sklepu i do ekspedientki powiedziala - "jeszcze sprobuj poprosze" :D nie potrafie opisac miny tej kobiety :D ale ja sie nie moglam pozbierac ze smiechu :)

Odnośnik do komentarza

starletka
o matko odwazna jestes :D ale to juz mowilam ;) a raczej pisalam :D

ja nigdy nie mialam tak krotkich wlosow... no chyba ze w wieku Dominika ;)
:Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech: wystarczy zostawic mnie i moja wyobraźnie na dluzej niz 30min :) polecam wszystkim-->generalna zmiana tylko na lepsze wychodzi :)

Odnośnik do komentarza

starletka
moze nie bedzie to odnosnie gugania ale...

moja corcia dlugi czas mowila na chrupki - sprobuj - to efekt uboczny ogladania reklam... Antonioo sprobuj ;)

no i moja mama poszla do sklepu i do ekspedientki powiedziala - "jeszcze sprobuj poprosze" :D nie potrafie opisac miny tej kobiety :D ale ja sie nie moglam pozbierac ze smiechu :)

dobre :) sprobuj !!!!!!

Odnośnik do komentarza

Olimpia mam swoją ukochaną fryzjerkę, ale chyba masz rację, że trzeba tym razem pójść do kogoś innego. Może małża namówię na wieczór z synem a ja pójdę sobie na małe co nie co :Padnięty:
starletka niezłe!!! posikałam się normalnie :Śmiech::Śmiech:
K8i z tym krwawieniem to naprawdę niewyjściowo...idź koniecznie to skontroluj. Ja mam jakieś upławy nasilone i też się zastanawiam czy do gina nie uderzyć.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Madalenka- u mnie fryzjer i dentysta na jednym wozku jadą-->chwila zwątpienia w ktoregoś i zmiana na innego:) dla mnie to są osoby o wysokim stopniu zaufania -->oczywiście mojego do nich i niestety nie ma tu kompromisow :) no a jak wiadomo i jeden i drugi moze spiep....humor na mega dlugi okres :)

K8i-Madalenka-ja naciskam abyscie mimo wszystko skonsultowaly te akcje miesiaczkowo-uplawowe z ginem :)

Odnośnik do komentarza

paula00-25
MADA: Polecam takie wypady od czasu do czasu.
Ja średnio raz w tygodniu zostawiam małą M i spadam a to na zakupki a to na manicure albo na solarium lub kawkę z kumpelą albo mamą.
Trzeba trochę odetchnąć i przypomnieć sobie że na dziecku, gotowaniu i sprzątaniu świat się nie kończy:Oczko:

AMEN:)

P.S dlugość wlosów taka http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/510/thumbs/DSC02129.JPG a jutro wrzuce z grzywką :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam wszystkich

dzien makabryczny, Ala caly czas wyla, jeszcze takiej jej nie widzialam, zdecydowanie takiej postawie wlasnego dziecka mowie NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

padam na twarz

co do wlosow to zawsze mialam krotkie, znaczy takie na japoneczke ale teraz mam do ramion zeby sie codziennie z nimi nie bawic ale zle sie czuje, fakt, ze wiaze je i mam z glowy ale jak je rozpuszcze to taki spaniel wychodzi

ups, zjadlam troche czekolady i mala ma problemy z kupka, wyrodna matka ze mnie ale nie moglam sie powstrzymac, krolestwo za czekolade!!!

K8i0 koniecznie do ginka jutro, nie ma zmiluj sie, i na czwartek jakies spotkanie organizujemy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

paula bo ja od rana do wieczora jestem sama z dziecmi... wiec zakupy wyjscia zawsze z dziecmi... moze braku wozka jeszcze mi tak nie brakuje jak braku trzymania Natalki za reke..
sporadycznie moge wyjsc bez niej... stad odczucie braku...

Olimpijka noo to masz dluzsze wlosy niz ja teraz ;) moja waga to 49.5 wiec blisko tego co bylo przed ciaza.. jak odejme ciazar biustu to moze nawet mniej bedzie..

Odnośnik do komentarza

madalenka
To może faktycznie rzucę się na fryzjera w przyszłym tygodniu:Śmiech:
Olimpia a Ty szczypiorek jesteś - zazdroszczę :Śmiech: A ile masz wzrostu?

Madalenka--->za szczypiorka dziekuje :) mam cale 166cm bez butów na obcasie i bez kapelusza :) normalnie takiiii olbrzu=ym ze mnie :) hehe

Odnośnik do komentarza

Ann-ładuj bateryjki :) kolorowych snów

Starletka- fakt jak cycki odejmiesz to kurde jakby dwa worki z cementem odpadly:) oooooo i Ty szczypiorek jak to Madalenka nazywa :)

Paula-dieta bez ćwiczen może skonczyc sie powrotem kg :(

Madalenka- A Ty nie szczypiorek???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...