Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Dzien dobry :D

Wrocilam!!!!!!

Jak mniemam Gaja chora bo Justyna ma niewesoly opis na GG.....zdrowka i sil...

POstraam sie nadrobic ale musze do pracy jechac zobaczyc czy jeszcze mam do czego wracac :lol:

Druga sprawa- Olimpia spi w normalnym lozku i odsmoczkowana-ot tyle zmian u nas przez te 4 dni :D

A pojechal kupic jej wczesniej wypatrzone lozeczko...jak tylko zlozymy to wrzuce fotke....
Ja po drodze do pracy musze kupic posciel i takie tam...bo nasze malenstwo we Francji spalo na pojedynczym lozku weic chcemy to juz z rozmachu kontynuowac....
A tu lozko po ktore A pojechal.....
Buy Disney Princess Toddler Bed. at Argos.ie - Your Online Shop for .

Uciekam cos zjesc......i do pracy.......

Trzymajfcie sie...ltesknilam....a swoja droga pierwszde co zrobilam po wejsciu do domu to wlaczylam kompa :D nalogowiec!!!!

Milosnych Walentynek :D

Odnośnik do komentarza

wszystkim miłego dnia
Justys trzymalam kciuki i czekam na wiesci co i jak
Olimpijka fajne zmiany u Oliski
(trzymam kciuki za wszystkie odsmoczkowywania, nas akurat to omija)

Szymik od 3.30 co jakiś czas (dość często) krzyczał Mama, jak się potem okazywało przez sen, ale mój sen był już słaby i nikły, bo co jakiś czas szłam zajrzeć do nich do pokoiku
A o 5.30 obudził się jak piecyk, więc czopek, w ciągu dnia jeszcze był trochę cieplejszy, teraz już zdecydowanie lepiej, bawi się normalnie (wczoraj też tak było i wieczorem znów piecyk)
Póki co wciąż obstawiam zęby albo trzydniówkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Ala spi, A ruszyl pojezdzic sobie na quadzie, wiec chwila dla siebie,

Justys- super ze z Gaja ok, oby takdalej, kciuki wciaz zacisniete tak na wszelki wypadek,

Olimpia- ja wlasnie rozgladam sie za tapczanikiem dla ALi, moze sie uda ja przekonac to wtedy nie bede musiala pozyczac lozeczka tylko materac zmienie,
czekam na zdjecia z wyjazdu,

Ann- zdrowka dla Szymka!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesli to zeby to niech szybciutko wychodza!!!!!

K8i- lanie za milczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszko- zdjecia chetnie ale musze od przyjaciolki wysepic bo my bezaparatowi.......Oliska wlasnie drzemie w swoim nowym lozeczku wiec jak tylko wstanie to beda realne fotki :D

Ann- mam nadzieje ze to zeby u Szymonka tak podnosza jemu temp i cisnienie mamusce :lol:

Jak Justynka???

Jak Mada w nowej pracy???

Jak Paula???

Jak sie czuja ciezarowki: Agnieszka,Bloomoo,Nefre???

Moniq??? Jak Ty??

Radosc,Anulka,Gosia,Kronkis,Mkarasowska,Aniolek,K8i,MAdziutek,Inka,Ala,Starletka,Katiaboss....hmmmmmm zapomnialam o kims??? Co u Was???

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- rozumiem ze nie bylo problemow z Oli zeby ja przerzucic na tapczanik, boje sie ze moja Ala mniej kumata i bede z tym problemy, ale spobowac zawsze mozna, zreszta zauwazylam ze ostatnio ALa nie skacze po lozeczku, tylko kladzie sie od razu a jak cos sie dzieje (marudy) to na kleczkach;
co do samopoczucia to ok ale juz ociezala sie czuje i wszeklie czynnosci jednak sprawiaja mi trudnosc, mam na mysli zabawy z Ala na podlodze, sprzatanie zabawek, czyli ogolnie mowiac schylanie sie, podnoszenie itp,

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- rozumiem ze nie bylo problemow z Oli zeby ja przerzucic na tapczanik, boje sie ze moja Ala mniej kumata i bede z tym problemy, ale spobowac zawsze mozna, zreszta zauwazylam ze ostatnio ALa nie skacze po lozeczku, tylko kladzie sie od razu a jak cos sie dzieje (marudy) to na kleczkach;
co do samopoczucia to ok ale juz ociezala sie czuje i wszeklie czynnosci jednak sprawiaja mi trudnosc, mam na mysli zabawy z Ala na podlodze, sprzatanie zabawek, czyli ogolnie mowiac schylanie sie, podnoszenie itp,

Oliska nie miala ze tak powiem wyjsia bo we francji zamiast dac jej kojec to zrozumieli ze lozeczko dla dziecka to wlasnie tapczanik :lol: ale ku naszemu zdziwieniu mloda usnela w nim i spala bez problemow. Po prostu ja polozylismy, ksiazeczka,buzi dobranoc i tyle jej slyszelismy....za to rano najwieksza frajde miala jak mogla sobie wstac i sie bawic a nie wolac nas wiec moglismy slodko leniuchowac a ona sie obslugiwala w pewnym sensie.......
Postanowilismy dzisija od razu kupic jej lozeczko i kontynuowac to, jak widaac poszla na drzemke bez oporow i nawet chyba sie nie kapnela ze ma inne lozko :D

Przypomnialas mi jak to bylo w ciazy wlasnie z akcja typu- moge to zrobic ale niestety brzuch mi nie pozwala,,,,,,pamietam jak chialam przebiec przez pasy na ulicy, ruszylam jak burza i zatrzymalam sie w polowie bo niestety bebenek mial inne plany-wolal sie toczyc nic biegac......jeszcze troszke.

Za nasze przyszle podwojne mamuski :D Bloomo,Agnieszka i Nefre !!! Za WAS !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- wlasnie znalazlam taki sam tapczanik przez przypadek u nas,(550zl) , ja szukam czegos z zielonym, badz sosnowe, mam zestaw pastelowy i cos szukam do tego,

W ofercie pościel niemowlęca i pościel dziecięca oraz mebelki dla dzieci, łóżeczko i łóżeczka dziecięce.

sliczny masz ten zestaw.....a kolor rewelacja :D u mnie A sie uparl ze musi miec pricenska lozeczko w krolewny heheh i ma nadzieje ze wplynie to na jej iscie diabelskie zachowanie-zupelnie nie podobne do panienki :D :lol: :36_6_2:

znajdziesz cos na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- przynajmniej A zyje jakas nadzieja, hihihhi, moj juz stracil nadzieje i modli sie tylko zeby maly byl spokojniejszy ale z tego co wyrabia u mnie w brzuchu raczej nie licze na to, zdecydowanie bardziej lobuzuje od Ali, ani chwili wytchnienia nie mam, skacze, kreci sie, kopie a jak siedzi w bezruchu to ma czkawke,

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- przynajmniej A zyje jakas nadzieja, hihihhi, moj juz stracil nadzieje i modli sie tylko zeby maly byl spokojniejszy ale z tego co wyrabia u mnie w brzuchu raczej nie licze na to, zdecydowanie bardziej lobuzuje od Ali, ani chwili wytchnienia nie mam, skacze, kreci sie, kopie a jak siedzi w bezruchu to ma czkawke,

i dobrze-dzieci beda Wam dodawac....siwych wlosow :D a tak byc powinno :D a wogole to jak Alicja?? wspolpracuje z Toba??? czy nadal indywidualistka???
A przypomniij mi prosze-termin na kiedy masz???
Wogole to dawno mialam Ci anpisac ze nasz wyjazd do pl odlozony na blizej nieokreslony termin....mamuska 14 kwietnia leci do pl na 3tyg wiec z A na zmiane bedziemy dyzurowac przy Olisii, nastepnie w czerwcu mam przyjaciol z 2 dzieci wiec chata pelna i wesola i znowu tydz urlopu .....zatem predzej Wy sie do nas wybierzecie niz my w waszym keirunku....oczywiscie zapraszamy :D

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

o nas zły los sobie znowu przypomniał :glass:
nocka do dupy, o 2 Miki obudził mnie na kupę (twierdził że boli go brzuch), położył sie przy mnie, ale cos mi nie pasowało...jakiś żar od niego bił...mierzę temp. 38.5 st. :lup: i nie dał sie dotknąć do brzucha (twierdził, że go boli). Za 15 minut, po podaniu nurofenu wszystko przeszło jak ręka odjał, obudził Maje i biegali po chałupie do 4 rano:lup::lup::lup::lup:
rano zapakowałam go w auto i do lekarza
lekarka dała skierowanie na mocz na cito (wynik odebrałam przed chwila i jest ok), stwierdziła, że na wyrostek to nie wygląda bo by bolało przy ucisku, na wgłobienie tym bardziej bo to boli okrutnie, może pasożyty (juz pierwsze trucie za nami, dzisiaj druga dawka), do tego doszedł w nocy kaszel i katar nagle :Szok:
ja oszaleję z tej niewiedzy...do tego ten jęczy że swędzi go pupa z bólem na zmianę (mam skierowanie do chirurga)...
co za tym idzie, nie jedziemy z dziećmi do mojej mamy no i oczywiście o Kaziemierzu możemy zapomnieć :glass:
zajebiste Walentynki

oby u Was było lepiej :Całus:

Odnośnik do komentarza

kronkiś

anulka czy ty pracujesz w branzy medycznej? zauwazylam,ze masz niesamowita wiedze o zdrowiu dzieci :):36_4_1:


nie Kochana choc czasem żałuję, bo wtedy sama mogłabym pomóc moim dzieciom. Skąd mam wiedzę? Z doświadczenia niestety. Dopadło nas tyle róznych chorób że nie sposób nie wiedziec o nich dużo, poza tym sporo czytam, więc pewnie stąd...niestety to wciąż za mało...

Odnośnik do komentarza

Witam kochane dzięki za kciuki
Gajunia lepeij dziś jak narazie jedna kupka i nawet ładna gorączki nadal brak mam nadzieje że terz bedzie juz tylko lepiej egzaminy zdane tzn jeden napewno bo dziś wyniki miałam ( zdany z przygodami) a drugi tez zdany bo wiem że dobrze napisałam jeszcze tylko za tydzień wpisy ale sesja zaliczona powiem wam że padam z nóg od 4 30 na pełnych obrotach
widziałam piękne łóżeczko Olimpii i gratki odsmoczkowania
Anulka sil i a by wreszcie sie wyjaśniło co jest Mikiemu

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

justyna@
Witam kochane dzięki za kciuki
Gajunia lepeij dziś jak narazie jedna kupka i nawet ładna gorączki nadal brak mam nadzieje że terz bedzie juz tylko lepiej egzaminy zdane tzn jeden napewno bo dziś wyniki miałam ( zdany z przygodami) a drugi tez zdany bo wiem że dobrze napisałam jeszcze tylko za tydzień wpisy ale sesja zaliczona powiem wam że padam z nóg od 4 30 na pełnych obrotach
widziałam piękne łóżeczko Olimpii i gratki odsmoczkowania
Anulka sil i a by wreszcie sie wyjaśniło co jest Mikiemu

Ann- po tylu opiekunkach co olisia miala zdecydowalam sie skorzystac z oferty mamy. Przynajmniej mnie nie zawiedzie i po 2 miesiacach nie powie adijos :D

Anulka-powtorze sie ale myslami z wami i mam nadzieje ze wreszcie sie dowiedzie co to za dziadostwo dopada Mikiego........:big_whoo::big_whoo::big_whoo::big_whoo:

Justynko-gratulacje studentko i zdrowka dla Gajunii

Agnieszko- mialam pisac ale Ann mnie ubiegla-propnuje dzien sapera :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...