Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam kochane

Starletka- duza buzia dla Was, jak bylam ostatnio u lekarza z Ala to kazala dawac 7,5 ml nurofenu, dokladnie nie wiedzialam ile Ala wazy wiec powiedzialam jej ze 12,5kg, nie wiem dlaczego tyle kazala dawac, moze jak pisze Anulka dawki sa zanizone,

Anulka- rowniez trzymam kciuki zeby wreszcie wszystko sie wyjasnilo, biedny Miki!!!!!!!!!!!czekam kiedy te nasze dzieciaki przestana chorowac poniewaz az wstyd ze sie jeszcze nie spotkalysmy,
tule mocno!!!!!!!!!!

Martusia- rowniez buza buzia dla Bartusia, mam nadzieje ze juz lepiej i dalej nie ma wymiotow i biegunki,
serce krwawi jak sie czyta o tych chorobach naszych dzieci

Ala- widze ze i u Was chorobsko, sciskam mocno!!!!!!!!!!!!!!!
a lozeczko kupione w IKEA ,sa tez takie rosnace z dzieciaczkiem, ale byly szersze wiec sobie wymyslilam ze to raczej dla starszego dzieciaczka,

Radosc- dobrego humoru zycze!!!!!!!!!!!!!!!

Patusia- niech juz przestanie bolec!!!!!!!!!!!!!!

noc beznadziejna ale raczej nie z racji lozeczka, po prostu tak wyszlo, pobudki co 2h, z tym ze przerwa w spaniu od 1.00 do po 3.00, nie wiem co jest, moze zęby,
kawa jest na topie dzisiaj

Odnośnik do komentarza

Starletka, Anulka, Martusia, Ala zdrowia dla dzieci
Nefre wróciłaś?
Radosc dystansu do podnoszących ciśnienie

Szymi zaczął sie interesować takimi drewnianymi "Puzzlami" drewniana plansza i różne wyjmowane drewniane obrazki, przed chwilą mnie zaskoczył jak kojarzył niektóre z właściwym miejscem.
A tak poza tym to snu i sił mi trzeba :)

Odnośnik do komentarza

Ann

Szymi zaczął sie interesować takimi drewnianymi "Puzzlami" drewniana plansza i różne wyjmowane drewniane obrazki, przed chwilą mnie zaskoczył jak kojarzył niektóre z właściwym miejscem.
A tak poza tym to snu i sił mi trzeba :)
Aniu u nas biją rekordy popularności te puzzle.

I oczywiście zgodnie z prośbą snu i sił żzyczę :Całus:

Odnośnik do komentarza

No właśnie Anulko z ciekawości sprawdziłam jak było z Ulą, ona na podobnym etapie układała i te większe (25) i mniejsze. Szymi do tej pory głownie rozpoznawal na nich (te zwierzeta, rower itd (25) a dzis nagle calkiem sprawnie jeden po drugim ulozyl. A wydawalo mi sie ze on sie nie skupia tak jak Ula :)

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Anulka- masz zdolna coreczke, Ala raczej z tych co na quadzie same juz jezdza, niestety

Maja jest przeciwnością Mikiego...dzisiaj przyszedł listonosz (przyniósł z 2 miesięcznym opóźnieniem kaskę za zwolnienie na dzieci :wsciekly:) i akurat na klatce schodowej trafiła się Pani z chłopcem rok starszym od Majusi...Maja zaczęła gadać do tego chłopca, oć, pobaw, daj mniam (jadł bułkę), patrząc na mnie pokazywała tego chłopca i mówiła popats i jeszcze kilka zwrotów...Musiałam Pani pokazać książeczkę zdrowia, że ma 16 miesięcy, bo nie mogła uwierzyć że Maja tak bajdurzy (jej 2,5 letni wnuk nic a nic)

Odnośnik do komentarza

Anulka
Agnieszka31
Anulka- masz zdolna coreczke, Ala raczej z tych co na quadzie same juz jezdza, niestety

Maja jest przeciwnością Mikiego...dzisiaj przyszedł listonosz (przyniósł z 2 miesięcznym opóźnieniem kaskę za zwolnienie na dzieci :wsciekly:) i akurat na klatce schodowej trafiła się Pani z chłopcem rok starszym od Majusi...Maja zaczęła gadać do tego chłopca, oć, pobaw, daj mniam (jadł bułkę), patrząc na mnie pokazywała tego chłopca i mówiła popats i jeszcze kilka zwrotów...Musiałam Pani pokazać książeczkę zdrowia, że ma 16 miesięcy, bo nie mogła uwierzyć że Maja tak bajdurzy (jej 2,5 letni wnuk nic a nic)

Majusiu :brawo::brawo::brawo:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Anulka
starletka
puzzle są ok :)

Domi 39.3 ::(::Szok:

:Szok:

Chłodne okłady na kark, od wewnątrz na udach i stopy

próbuję właśnie w formie zabawy bo za nic sobie nie daje.....
B już w drodze więc pojedziemy wcześniej do lekarza

normalnie żołądek mam w gardle bardzo się o niego boję (niby już wiele przeszłam i temp nie są dziwne dla mnie ale.... jakoś tak )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...