Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

:36_19_2:aaaaaa:36_19_2::36_19_2:

INKA NA PORODÓWCE!!!!NO TO TRZYMAM KCIUKI!!!OBY SZYBKO I BEZBOLEŚNIE POSZŁO!!CZEKAMY NA WAS KOCHN(E)I!

znowu jak po ogień..
Gosia-tak mi przykro,ze naświetlanie tak paskudnie porobiło Ci rany :(wie,że cierpisz fizycznie i psychicznie,ale nie mozesz się poddać!walcz kochana.a my tu jesteśmy po to,aby Cię wysłuchać i wesprzeć!!!
Kasia-masz Ci los.zonu choroba!fervex i do wyrka!
Justynka-daj znac,co po laryngoogu słychac!dobrze,że tak szybko działasz.mam nadzieję,ze obie będziecie dzielne kochane i szybko uporcie sie zchoróbskiem!
mada-mam nadzieję,że wizyta ojca nie przyprwai Cię o palpitacje!!
korniś,starletka-ale piękne dzieciaczki macie :)a z Was super laski (korniś to chyba nie widziałą dużych oponek brzusznych-zapraszma do siebie :))
patusia-ależ MOniq Wam piękny prezent sprawiła.normalnie dech mi zaparło!
jaga-strasznie się cieszę,ze Synek tak ładnie sprawił sie wczoraj w przedszkolu i u dentysty.mały dżentelmen Ci rośnie!!gratuluję!


czorcina śpi a ja lece powyginać śmiało ciało:taniec:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
Inko gratulacje córeczki bardzie sie ciesze i czekam z niecierpliwością na zdjęcia
Laryngolog był u nas przesympatyczna kompetentna kobieta zbadała uszko i wyczyściła przepisała jeszcze dwa rodzaje kropelek ma przyjśc jeszcze jutro przeczyścić Gajce ucho i słuchacie wzieła tylko 50 zł i jutrzejsza wizyta jest w cenie dzisiejszej

Justyś dobrze, że tak sie to skończyło :Całus:

Patusia zdrówka dla męża i oby się Zuzia nie zaraziła

Odnośnik do komentarza

juz jestem, popoludnie w pracy ekspresowe
dostalam wiescxi od inki, i az sie poplakalam ze szczescia, jakby conajmniej moja siostra rodzila!!!

INUS, GRATULUJE
WITAM PO TEJ STRONIE MILENKO

patusiu, juz niedlugo i na moim blogu zdjecia Twojego albumu (stoi w kolejce z innymi scrapami)

mada, jak ci sie podoba ten Oliwki to moge powiedziec ze ime Kajtka pisane tym samym alfabetem co Oliwia :lol: ale kolory oczywiscie nie te same :D
pewnie w poniedzialek bedzie bo Twoja przesylka to w kartonie 30*30 leci wiec albo do rak albo awizo :D

patusia, zdrowka dla T!!!!

justynko, super ze lekarka taka fajna, oby szybko pomoglo!!

Odnośnik do komentarza

staram sie przebiec przez ostatnie posty, w moim niedoczasie (a od srody bedzie jeszcze "weselej" bo bedzie w domu B po artroskopiii kolana, czyli trojka pod opieka
zdrówka dla Gajeczki
Patusia zdrowia dla T i sił dla Was
cudne dzieło Moniq - piekny prezent z duszą :brawo:

pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...