Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

anetko dasz rade!!! ja jestem straszna panikara a jak sie zaczely bole to sama siebie zadziwilam hartemn ducha i odwaga, bylam baaardzo skupiona na tym, by wszystko poszlo szybko i sprawnie (niestety musialam miec cc po 11 godzinach boli,i powiem szczerze,ze bardzo zaluje ze nie moglam naturalnie rodzic, bo marzy mi sie , by poczuc ten "smak"porodu:) )

starletko zdrowka dla dzieci
agus Pyzunia juz na mleczku wiec cala happy:)
madus GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem megaszczesliwa razem z Toba:) to praca w kancelarii?:36_1_22::36_1_22::36_1_22:

zadzieram kiece i lece bo Pyza wola:):36_2_16: :36_4_10::36_4_10::36_4_10:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

kronkiś
anetko dasz rade!!! ja jestem straszna panikara a jak sie zaczely bole to sama siebie zadziwilam hartemn ducha i odwaga, bylam baaardzo skupiona na tym, by wszystko poszlo szybko i sprawnie (niestety musialam miec cc po 11 godzinach boli,i powiem szczerze,ze bardzo zaluje ze nie moglam naturalnie rodzic, bo marzy mi sie , by poczuc ten "smak"porodu:) )

Kronkiś podziwiam, że marzy ci się taki poród, ale ja powiedziałam sobie nigdy w życiu już następnego porodu naturalnego, przy drugim dziecku wchodzi w grę tylko i wyłącznie cesarka. Ja 15h się męczyłam żeby urodzić naturalnie, poczym miałam cesarkę i żałuję tylko, że wcześniej mnie nie ścieli tylko pozwolili mi się męczyć tyle czasu (choć tłumaczyłam lekarzom od początku, że nie urodzę naturalnie takiego "klocka"(na USG Alka ważyła wtedy 4kg, a urodziła się 3790, to mnie nie słuchali).


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór, dzień w biegu
Anulka :Całus:
Mada fajnie z praca, dobrych wyborów i czekam na wieści co z pracą B w W-wie.
Anetka dasz radę i tak myśl

Dzis pojechalam z Uli do pediatry by sprawdzila poospowa panne, i odpytac co dokladnie i w jakiej dawce dawac Szymowi jakby co... Intuicja Matki :Śmiech: jak rozbieralam go do kapieli to zobaczylam jedna nie budzaca zadnych watpliwosci krostke na pupie. Tak wiec ospa - odsłona druga - zaczynamy.
Uliska zdrowa, w dobrej formie, pochwalona za to ze widac wyraznie ze nie drapala. Wieksze slady mamy smarowac Cepanem (mam w domu bo nim smaruje blizne Szyma). Do przedszkola poki co nie puszczamy bo jest jakis koszmarny wirus grypowy, temperatura okolo 40 stopni ktora nie puszcza 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie:)

anetko-powtórzę za dziewczynami,że każda z nas sie chyba stresowała przed samym porodem:36_2_40:ale każda z nas dała radę (lepiej czy jeszcze lepiej;)).powiem tylko,ze ja dałam radę urodzić prawie 4 kg patrychę przy 7 cm rozwarciu i bez znieczulenia,wiec i Ty dasz radę. poród chyba zawsze budzi lęki (czy to pierwsze czy piętnaste dziecko).my mocno trzymamy za Ciebie kciuki. gwarantuję,że o całym trudzie porodu, ta mała Istotka, którą położą Ci na brzuchu wynagrodzi Ci całe zło;)

Ineczka-za Ciebie też mocno trzymam kciuki (choć wiesz,co to znaczy poród:))

anulka-niezmiennie zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moniq-super,że miałaś tylko Swoją dwójkę w domu:)

mada-gratuluję pracy:)obyś znalazła najlepszą opiekę dla Kajtuli i nie stresowała się tak bardzo:)

korniś-cieszę się ,ze Pyzulka lepiej sie już miewa i pije ładnie mleczko:)

starletko-zdrowia życzę i przyjemnego pifffkowania ;)

nefretete-trzymam kciuki za dietę;)

agnieszka-jak sobie sama dajesz radę?(oprócz koszmarnych nocy,o których czytałam :()


no to sie pochwalę
wczoraj byliśmy z pati na castingu do reklamy aptek i spośród 80 dzieci wybrali trójkę,a w tej 3 jest patyśka:) strasznie sie im podobała i chcieliby nawiazac współpracę,tylko............
no właśnie-musimy miec portfolio pati :(na poniedziałek:( mam nadzieję,że uda nam sie skołować kasę i fotografa (w miarę taniego).
boze,zaraz pomyślicie,ze chcę na dziecku zarabiać.ale to nie tak.po prostu ruszyliśmy wczoraj z marszu zobaczyć ,jak to się odbywa i czy dzieci są tam bardzo "maltretowane". okazało się,ze wszystko poszło na luzaku:)patrycji tak sie spodobalo,ze nie chciała zejść z pufy,na której robili jej foty:) więc traumy nie przeżyła a miała całkiem niezła rozrywke;)

zobaczymy jak to będzie;)

na dziś to tyle mnie,bo lece lepić pierogi :)
dobrej nocy życze wszystkim iczekam rano na wieści o rozpakowaniach :)
buzi

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Ann niech u Szymka ospa będzie łagodniejsza niż u Uli...
sił życzę

a odnośnie przedszkola tak sobie właśnie uświadomiłam że Natalka była tydzień w grudniu i 4 dni w styczniu - jak tak dalej pójdzie to kolejna wizyta w przedszkolu będzie w lutym (bo u nas ferie od 26 stycznia)

kaśka jeden rodzaj trunku wystarczy - jak wymieszam to potem cierpię :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

k8i, zwariowalas? nikt tak nie pomysli!! jestem super szczesliwa ze sie wszystkim spodobalo i ze Patyczak wpadl komus w oko!!! rewelacja!!! mam nadzieje ze uda sie Wam zrobic portfolio!!

ja tez poprosze piffffko!
mam samotny wieczor w domu, maszyna do szycia puszcza do mnie oko, ide sie z nia przywitac :D

kaska, odpocznij sobie z nami przy piwie :D

ann, powodzenia w smarowaniu u Szymuli!!

ja wyciagnelam K do leroy Merlin bo w tamtym tyg mi obiecal ze pojedziemy i oczywiscie zapomnial (albo mowi ze zapomnial)kupilismy wreszcie dywan, do tej pory nie mielismy ale postrach posadzek czyli noah tak sie wdrapuje na kanape ze az strach i zeby troche zamortyzowac upadek lepiej miec cos na podlodze

wiec mam fajny futrzasty dywan :) i kosz na smieci i storczyka :D i troche kasy w portfelu... mniej :lol:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor i dobranoc....
P.S wypatruje Pauli....
Madzie zycze spokoju w serduchu a Patusi wielki buziak za troske :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:ja zyje ,pracuje i na szczescie Olisia nie sprawia zadnych klopotow, wzorowe dziecko- spi od 20.30 do 9 rano po poludniu jedna drzemka od 12 do 15 i je wszystko co dostanie, zdrowa jest, mowi coraz wiecej, powaznieje i rozumie prawie wszystko...ahhh jak my ja kochamy :) no nic jedno jest pewne-rodzenstwa jakis czas nie bedzie bo mam implant na ramieniu :36_1_4: no i ta obawa ze drugie to bedzie diabel wcielony bo przeciez drugi taki aniol to jak trafic szostke w totka :D

buziaki i spkojnej nocy
scisskkkkaaammm wszystkie mocno

Odnośnik do komentarza

Anulka
u nas znowu gorączka u obojga...przy antybiotyku to zły znak...jutro zapisałam Mikiego na usg...boli go brzuszek a przy okazji zrobię szyję i jąderka...aż się boję :36_2_58:
przepraszam że tylko smęcę na tym wątku, ale choćbym chciała to nie mam powodu by się cieszyć :36_2_58:

o patrz a ja nie doczytalam i wyskoczylam tu z moim skarbem....
Anulko sil i zdrowka niezmiennie...dal calej rodzinki i niech sie okaze ze to tylko jakas drobnostka....:36_2_21:

Odnośnik do komentarza

Anulka
u nas znowu gorączka u obojga...przy antybiotyku to zły znak...jutro zapisałam Mikiego na usg...boli go brzuszek a przy okazji zrobię szyję i jąderka...aż się boję :36_2_58:
przepraszam że tylko smęcę na tym wątku, ale choćbym chciała to nie mam powodu by się cieszyć :36_2_58:

oj kochana mocno trzymam kciuki żeby to się w końcu skończyło
i dobrych wieści na usg

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
ale puściutko
Gdzie Inka?
Anulka cały czas trzymam kciuki
Mada pokaz malego mezczyzne
Olimpijka drugie moze byc jeszcze bardziej anielskie :)
k8i super i dawaj znac jak Gwiazdeczka sie ma i jak dalsze dzialania

pozdrawiam Was goraco
Szym ma jedna kroste wyrazna duza ospowa (ta wczorajsza) i piec mini punkcikow. To stan poranny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...