Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie witam wieczorem

ciasto na gofry odstaje i czeka na kolacje,
pranie poskladan drugie sie rozwiesza
Natanek sie bawi bezkonfliktowo (nie ma noasia to jest latwiej)
K wraca dzis po 19tej,
kolacja w trakcie gotowania

zdrowka zycze pochorowanym!!

ktos pisal dzis o nerwach i o zlej mamiekochane, nie bede powtarzac bo juz duzo na ten temat bylo ale powiem tylko ze nic nie jest dla nas usprawiedliwieniem ale rola matki to najtrudniejsza jaka kiedykolwiek napisano i mamy prawo do pomylek :) !!!sciskam mocno, sfrustrowane, zle na siebie i te co watpia!

jestescie kochane i super mamy!

zmykam, jeszcze bede :D

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane
dziekuje raz jeszcze za kciuki i troske o Klaudusie
niestety nadal utrzymuja sie wymioty:wymiotuje: i biegunki po podaniu mleka, pediatra zaleca diete jeszcze kilka dni , bo byc moze brzuszek jeszcze chory :(. Klaudusia od powrotu ze szpitala marudna, przylepia sie do mnie na kazdym kroku, a brak mojego towarzystwa oznacza istna histerie... do tego wszystkiego nie sypia w ciagu dnia wogole!!!!!!!!!!!
poza tym maz strasznie mnie irytuje od kilku dni, wiec dzis wieczorem wybywam do mamy na kilka godxin (wziasc goraca kapiel na odstresowanie-ja nie mam wanny , tylko prysznic), musze oderwac sie od tej sytuacji, poczuc wsparcie bliskich, pomyslec troche o sobie...:uff:
mam tylko nadzieje,.ze nie spotkam na swojej drodze jakis bandziorow ...brrr dawno nie wloczylam sie sama po nocy :):):)
anulka , agnieszka zdrowka dla dzieciakow i sil dla was dzielne mamuski:36_3_16:
inka zrelaksuj sie kochana i na porodowke:)
starletko hop hop? czyzby wizyta w kinie ???!!!:36_3_16:
madziu:36_3_16:
gosiu napisz ta prace i spokoj!. powodzenia!
mineralka kciuki zacisniete! (ja Chyba zostane przy 1 dziecku ze wzgledu na poglady mojego t:wymiotuje:)
katia fajne zdjecia :)
buziaki for all!:36_3_16::36_3_16:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Kaśka super fryzurka - i jaka bujna :Śmiech:

Anulka - ręce opadają - ponownie życzę zdrowia dla dzieci i sił dla Ciebie...

hmmm coś jeszcze chciałam napisać ale nie pamiętam

u nas dzisiaj była chrzestna Dominika i jestem w 7 niebie Dominik nie płakał :Śmiech: i nawet podał rękę i chwilę się bawił - idzie ku lepszemu :Oczko:

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór, w końcu zaglądam ale nawet nie ściemniam że nadrabiam dokładnie
Anulka nie będę się już powtarzała :Całus:
Mineralka cały czas trzymam kciuki
Inka będzie dobrze!
Kronkiś zdrowia dla Pyzuliny i sił dla Ciebie, no i miłego podładowania akumulatorów u Mamy
Agnieszka mam nadzieję że u Ali lepiej

Odnośnik do komentarza

Kronkis bidulka Malutka z tej naszej Pyzuchny!!!! mam nadzieje, ze juz niedlugo odpuszcza te wszystkie dolegliwosci. Polecam dietke jaka mial Kajecik przy rota ostatnio - wszystko sie generalnie na mocno rozgotowanym ryzu opieralo - brzuszek musial mocno odpoaczac. Dawalam do tego jabluszko, bananka (ale sporadycznie), troszke marchewki, krople cytryny, gluzkoze....kilka dni i uspokoiło sie ladnie. Poza tym u nas byla Smecta i Bactrim regularnie. Pomoglo. Zdrowiejcie Skarby a Ty faktycznie- lec do wanny i poprzytulaj sie do mamy - mnie to zawsze pomaga!!! :36_3_15:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

dziekuje kochane
z wizyty u mamy kiszka, mala kaszle przez sen i boje sie ja zostawic na pastwe taty... (nie chce zeby zwymiotowala przy nim bo wpadlby w panike, a poza tym ona teraz taka straszna za mna...)
madziulka probuje jechac na ryzu ale klaudia antyryzowa:( , pozostaly nam chrupki kukurydziane i paluszki slone (zalecenie lekarza),bidulka taka chudzinka sie zrobila :(
strasznie mi jej zal, ta moja kozka taka jakas nieswoja przez to wszystko...:36_2_18:

ehhh...tak trudno jest byc kochanym ...tak poprostu
dobranoc kochane foremki

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kronkis- jaka Twoja wina, niestety trudno jest upilnowac malucha, mi Ala spadla z wysokiego lozka u mamy w GB, wczesniej uderzajac sie w 3 miejscach o kant szafki,
zreszta przciez te wymioty i upadek to dwie rozne rzeczy,
glupota jest karmienie dziecka mandarynkami jak to zrobil moj A, potem dziecko wylo z bolu a ja razem z nia, chyba nigdy tak nie cierpiala, zycie bym oddala zeby tylko nie cierpiala
tule Was mocno i mam nadzieje ze bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Aguś Kochana, Maja własnie zasnęła. Teraz była bez gorączki, ale przed snem jej podałam nurofen bo nie chcę, żeby obudziła się z 40 stopniową za dwie godziny. Wtedy duzo trudniej mi ją zbić. Miki przez to że nie spał dwie noce rozregulował się troszkę. Spał od 15.30 do 20. Teraz siedzi z S i grają w auta. wybaczam mu tą późną porę bo się wymęczył ostatnie noce i niech ma coś od życia biedulek.

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie!
sama z patulina na posterunku all night:(nie lubię nocek G:( po prostu sie ich boję:(

strarletko- okropnie czytać,to co piszesz o swojej rodzicielce.aż się wierzyć nie chce. jak tak można, własnej córce odmówić pomocy:noooo: na pocieszenie powiem Ci,ze u mnie jest zawsze wykazana chęć pomocy przez moją mamę,ja ochoczo z tej przysłygi korzystam,a za chwil parę jest mi ona wypomniana. juz tyle razy sie nacięłam i nadal sie nie nauczyłam,ze zawsze za przysługę ze str matki muszę płacic moralniakiem i nie tylko. ale mimo wszystko postawa Twojej mamy mnie przeraża:36_2_39: (przepraszam,że Ci to piszę.nie mam zamiaru sprawić Ci przykrości, tylko chciałam stwierdzić fakt,ze to nie ludzkie podejście)


anulka-aż serce mi się kraje, jak czytam co i raz Twoje posty z tak okropnymi nowinami:( boże,gdyby człowiek był madry i się uczył na lekarza,to by się do czegoś nadał. a tu ani znajomości,ani wiedzy,zeby cokolwiek pomóc:( moge tylko powiedzieć,że jestem cały czas z Wami i trzymam mocno kcuki za zdrowie Maluchów. wierzę,ze dasz radę, choć przypuszczam,że musi Ci być teraz ku...o trudno:(tule i ściskam mocno!

mada-oj,podejrzewam,ze nie jedna z nas musiałaby usiąść na dywanik karny za swoje chwilowe niemoce w stosunku do naszych berbeci! takie życie niestety,ze nie zawsze dajemy sobie radę ze wszystkim (czasem ze sobą samą,czasem z sytuacją,która nas przerasta,czasem z upierdliwym dzieckiem,a czasem z wkurzającym na maxsa połówkiem;)). jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. tak jak radziły dziewczyny-zapomnij o tamtej sytuacji i idź dalej. tulę i ściskam

korniś-biedna Pyzia:( tak szkoda,jak piszesz,ze mała nadal wymiotuje:( lekarze nic nie stwierdzili (albo przeoczyłam?)? no przecież tak nie moze być,żeby dziecko juz któryś dzień wymiotowało:( u nas zawsze wymioty były powodem wylkuwania sie zębów. może i u Was tak jest?mam nadzieję,ze sytuacja sie szybko wyjaśni. przykro mi,ze z Twoich planów kąpielowych nici :(wiem ile sił daje taki relaks:(

inka-ja jestem pewna,ze tak jak z Mają zostaniesz w dwupaku dłuzej o tydzień;)tak mi się coś wydaje;)niech dzidzia spokojnie rośnie i przybiera na wadze:)

agnieszko-tak jak pisała Ci Ann-myślę,ze jęczmień nie uczula!raczej mandarynki.ja swojej alergiczce podaję co drugi dzień kasze jęczmienną i nic jej nie jest. poza tym reakcja alergiczna pokarmowa występuje na łydkach,ramionach,policzkach. ja sądzę,ze albo te mandarynki Aluske uczuliłu,albo może źle proszek pralka spłukała?no sama nie wiem,ja też dałabym Ali jutro ta zupę i czekała na reakcję.a jak Ty się miewasz?boże A do soboty poza domem?rany,jak Ty sobie radzisz?a ja na razie z takim lękiem przed prowadzeniem samochodu :( ale w razie co,to pokonam go w mig i przybędę,zeby Ci pomóc!

ann:in_love:

kasia-Ala super wyglada w nowej fryzurze.fajna metoda na zaprzestanie bicia.u nas na razie PAti sama odpuściła bicia innych.teraz raczej tuli sie do wszystich i wszystkiego.:36_27_2:

mineralka-trzymam kciuki za Wasze starania:) oby wszystko wysło z wynikiem 2-u kreskowym:)

patusia-a Tobie nic lepiej po tym antybiotyku?już przy 3 dobie powinno być lepiej:( zdrowia życzę!

justyna-jak Gaja przeżyła dzień sąsiadki?dała rade(jedna i druga?)?

moniq-jak minął pierwszy dzień pracy K?a Ty jak sobie poradziłaś ze wszystkim?


katiaboss-fajne fotki klasowe:)ja bym chyba zostawiła Pati z dziadkami.więcej stresu by ja kosztowała sama podróż niż 3 dni u dziadków. ale mi jest łatwo mówić,bo ja z tych mam,co podrzucają, co jakiś czas swoją latorośl ;) myślę,ze napewno poszłaś za głosem serca i będzie to dobra decyzja:)

paula,happymama,doris,cogito,dominika i wiel innych-where are you?
o olipmii już nie wspomnę,bo pochłonięta w wirze stomatologicznym.


o kim zapomniałam????nie wiem :(

idę spać bo oczy mi się kleją
dobrej kochane

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

I ja mowie dobranoc-jakos kino tez na malucha nie podziałało:)a mimo ze film niespecjalny (postanowilismy wesprzec polskie kino i bylismy na "to nie tak jak myslisz kotku") to dostalismy z K takiej głupawy ze brzuch chwilami dawał o sobie znac:)....

Moniq-jak to sie robi ze pranie sie samo rozwiesza??:lol:sprzedaj recepte prosze:)
Kronkis-u nas po szpitalu było tak samo-mimo ze Maja miala wtedy 4 miesiace to przezwyczaila sie przez kilka dni ze siedze przy łóżeczku i potem w domu nie pozwalała mi sie ruszyc bez niej-na szczęscie to mija-wiec za to trzymamy i za szybki powrót do zdrówka-buziak wielki dla Was!!!!
Starletko-super ze Dominiś taki dzielny-oby tak dalej!

troche sie uspokoilam bo Maja dzis zasypiala beze mnie i była mega dzielna, jak na te jej ostanie wybryki...uffff....bedzie dobrze;)
zmykam sie myc i do wyrka:36_3_15:

to za nasze forumowe maluchy-za ich zdrowie i szczęscie!!!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

no to ja ostatnia chyba wpadne :)
patusia, zmykaj do lozka i sie kuruj! ja wlasnie wykanczam jedno scrapowe zlecienie :D ;)

inka, co do samorozwieszajacego sie prania, za dwa lata bedziesz miec jak znalazl, a maszyneria do takiego wynalazku bedzie sie u Ciebie nazywac MAJA :lol:
tak, tak, to Natanek rozwiesza moje pranie, tzn on zajmuje sie skarpetkami :lol:
on to w ogole pomocny (jak mu sie chce), pranie, w kuchni mi pomaga, robilam gofry, on miksowal, wlewal wode, maslo,

jak sprzatam to go duzo nie widze chyba ze ucieka przed odkurzaczem ale poza tym to chetny do pomocy ;)

aha, Agnieszka chyba pisala o mandarynkach, u nas akurat nie ma z tym zadnych problemow, to jeden z ulubionych owocow Noasia!! kiedys z ciekawosci zjadl kawalek a teraz jest w stanie zjesc cala mandarynke szybciej ode mnie!! i uwielbia bez zadnych zoladkowych konsekwencji, ale to akurat u nas bo oczywiscie wszystko zalezy od dziecka ;)

k8i, K juz zaczal prace i wszystko przebiega bez problemow, poki co organizacja nie jest jeszcze taka jak bedzie na stale bo poki nie bedziemy dzieci rozwozic do przedszkola i do opiekunki to jeszcze zyjemy innym zyciem (bo rano mamy tylko Natanka w zasadzie) Noah jest albo u babci albo ktos sie nim zajmuje w domu wiec nie trzeba go budzic rano i zawozic do niani. A od lutego sie zacznie tak naprawde , juz sie boje choc oczywiscie nie ma innej mozliwosci niz dac sobie rade!!

Kronkis, kochanie, nie wyrzucaj sobie ze mala spadla z Twojej winy!!! to nie ma sensu, niestety nie jestesmy w stanie uniknac wszelkich potyczek, upadkow i guzow naszych dzieci..
a co ja mam powiedziec, jak Noas majac kilka miesiecy spadl ze schodow? nie pozostaje nam nic innego jak isc do przodu i tylko pamietac o kolejnych wrazliwych punktach na ktore trzeba uwazac w przyszlosci..
a i tak jak znowu maja skads spasc to i tak spadna.. niestety taka prawda! tule mocno!!

k8i a tak w ogole to mialam pytac czy Twoja noga w kostce juz calkiem wyleczona??

no i znowu strzeelilam posta na tyle linijek, ide spac, jutro do pracy :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...