Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Mineralka zaciskam kciuki za dwie kreski na teście.

Mada jak u Was na froncie chorobowym?

Monia jak tam Lolek stoi przed domem?

Kasia swego czasu pisałaś o mononukleozie u Ali. Są jakieś wyniki badań?
Martusia u nas o 20 mleko. A około 18 zjada albo kaszkę, albo np. jak dzisiaj kapuśniak z S :Oczko:
Starletka a co to za maraton lekarski? Jakieś zaległe kontrole?

Aniu jak zwykle boski Szymi

Patusia miłej pracy

Odnośnik do komentarza

korniś-dobre pytanie!sama nie weim czy wrócić do swojej pracy po wychowawczym (tam nie da sie psychicznie wytrzymać) (prację w prywatnej przychodni alergologicznej),czy skorzystać z propozycji kolegi i zostac jego osobista call center;)(tu nie wiem jeszcze jaka płaca i jakie wymogi),czy wogóle poszukać czegoś nowego!musze pomyśleć i wycyrklować,co będzie najlepszym wyjściem.

ann-uśmiałam się do łez z Szymuli :D:D ładnie tak zaniedbywać dziecko?;)mrozy takie a Szymi bidak na bosaka;) chyba jednak będę musiala tam wkroczyć;)dzieki Ann za wsio!

anulka-facet ma zderzak połamany.musi go całego wymienic,ale bez światł i takich innych rzeczy.sprawdzalam na allegro ile taki zderzak kosztuje (150 zł) i ile by zapłacił za montaż (150 zł).wiec więcej mu nie zaproponuje (bo nawet gbydbym chciała dać wiecej i mieć z głowy ubezpieczalnie, to nie mam tej kasy).

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

ann, no widzisz, ale mamy kurde specjalistow, same sobie musimy radzic :)

k8i kochana, ale dzien, tule Cie mocno!!!!! kiedys musi byc lepiej!!!!!!!! a kompa chetnie podrzuce choc od dwoch godzin juz nie buczy ;)

starletka, trzymam kciuki za pozytywny przebieg wizyt....

justyna, dbaj o siebie!!! to jakie hormonalne rozregulowanie noworoczne ;)

zmykam dale, jeszcze bede ale pewnie starym zwyczajem jak ja pisze posta to po mnie juz rzadko ktos zaglada, dopiero na drugi dzien, tak tak, zaobserwowalam taka logike ;)

a w ogole to zobaczylam (nie pierwszy raz) suwaczek inki i sie przerazilam bo to my przeciez za lada tydzien bedziemy rodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juz siedze jak na szpilkach i blagam o smsa w dniu X jakby mnie na forum nie bylo!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

Nocka minęła szybko i superowo :smile_move::smile_move:

K8I mocno tulę i ściskam musi byc w końcu dobrze

ANN no ja nie wiem jak Ty możesz narzekac na brak czasu (dzieciaki superowe muszą dawac sobie radę )

OLI
mam nadzieje że akumulatorki na dziś podładowane,bo ja zaraz idę ładowac (tylko dzieciaki odstawię do żłobka i szkoły)

Miłego i spokojnego

Odnośnik do komentarza

hejo (jak to mówią Tubisie)

wstałam w calkiem niezłym humorze,mając nadzieje,ze ten dzisiejszy dzień przyniesie w końcu coś dobrego :)

ann-no to juz teraz wie,skąd u Ciebie tyle czasu na necik ;)dzieciaki więcej niz samodzielne:)

justyś-nie dobrze z ta @. idź koniecznie do lekarza,bo tak raczej nie powinno być!

patusia-fajnie,ze nocka udana.a poprzednia była chyba mega udana ;)

moniq-zapomniałam napisać,że i mnie się b podobał bolek :)oglądałam wczoraj wiadomości i słyszałam,że pd Francja cała sparaliżowana:8_1_221:co to będzie jak jeszcze kilka cm Wam tam napada?

olimpijka-wyspana?

inka-jak woda?naprawili awarię?

za mineralkę trzymam mocno kciuki:)

martusia-fajnie,ze przyjeżdzasz do Polski na przygotowania przedślubne.

starletka-trzymam mocno kciuki za wizyty u lekarzy!!oby minęły szybko i bezstresowo.

anulka-jak Maja po kapuśniaku?i ja chyba musze zrobić zarzutkę,bo dawno jej u nas nie było.

ja właśnie pochłaniam śnidanie i wyciagam małą na mały spacer po pieczywo.g odwiózł smochód do mechanika i czekam na jakies wieści z kosztorysem i wogóle..

na razie uciekam
buziaki

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

k8i
anulka-uff,czyli nie tylko moje dziecie je czasem po 3 dni z rzędu to samo danie ;)dobrze,ze nic Majusi nie jest po kapuśniaku.

Maja to żarłok, więc około południa zjada np. spaghetti ze słoiczka gerbera 200g a potem jak wstanie miche zupy która jest w domu. A gotuje zawsze więcej bo nie chce mi sie stać przy kuchni codziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...