Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia juz po konsultacji, guzek ma charakter nowotworowy czyli moze byc zlosliwy ale na razie nie jest. W 90% jest wyciety. Ma bardzo duze szanse na calkowite wyleczenie pod warunkiem ze podda sie naswietlaniom a potem moze chemia, ale nie wiadomo czy bedzie konieczna . W styczniu bedzie naswietlana. Dziekuje za kciuki i pozdrawia

Odnośnik do komentarza

Ann
Gosia juz po konsultacji, guzek ma charakter nowotworowy czyli moze byc zlosliwy ale na razie nie jest. W 90% jest wyciety. Ma bardzo duze szanse na calkowite wyleczenie pod warunkiem ze podda sie naswietlaniom a potem moze chemia, ale nie wiadomo czy bedzie konieczna . W styczniu bedzie naswietlana. Dziekuje za kciuki i pozdrawia

no to chyba możemy sie cieszyć...mogło być gorzej...kurr....co za rok :lup::lup::lup::glass:

Odnośnik do komentarza

Kasiu brak słów...widze, że mama ten sam typ co mój...kochana jest ale czasem jej teorie mnie dobijają...pytałam Sielskiej czy mam sie martwić tym, że Miki taki blady i chudy...ona mi powiedziała, że jest żywy, ładna ma skórę, badania ok i nie ma co szukac dziury w całym...powiedziała jeszcze, że na oddziale ma takie zdechlaczki, że tam sie jest czym martwić a nie tak fajnymi i zadbanymi dzieciaczkami...

Odnośnik do komentarza

Anulka
Kasiu brak słów...widze, że mama ten sam typ co mój...kochana jest ale czasem jej teorie mnie dobijają...pytałam Sielskiej czy mam sie martwić tym, że Miki taki blady i chudy...ona mi powiedziała, że jest żywy, ładna ma skórę, badania ok i nie ma co szukac dziury w całym...powiedziała jeszcze, że na oddziale ma takie zdechlaczki, że tam sie jest czym martwić a nie tak fajnymi i zadbanymi dzieciaczkami...

no dokładnie to samo mi powiedziała jak zapytałam o Alcie ..... ale moja mama ma swoje zdanie i nie ma siły jej przekonać


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Ann
Gosia juz po konsultacji, guzek ma charakter nowotworowy czyli moze byc zlosliwy ale na razie nie jest. W 90% jest wyciety. Ma bardzo duze szanse na calkowite wyleczenie pod warunkiem ze podda sie naswietlaniom a potem moze chemia, ale nie wiadomo czy bedzie konieczna . W styczniu bedzie naswietlana. Dziekuje za kciuki i pozdrawia

uff... trochę ulżyło .... zdróweczka więc dla Gośki.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

kaśka27
Anulka
Kasiu brak słów...widze, że mama ten sam typ co mój...kochana jest ale czasem jej teorie mnie dobijają...pytałam Sielskiej czy mam sie martwić tym, że Miki taki blady i chudy...ona mi powiedziała, że jest żywy, ładna ma skórę, badania ok i nie ma co szukac dziury w całym...powiedziała jeszcze, że na oddziale ma takie zdechlaczki, że tam sie jest czym martwić a nie tak fajnymi i zadbanymi dzieciaczkami...

no dokładnie to samo mi powiedziała jak zapytałam o Alcie ..... ale moja mama ma swoje zdanie i nie ma siły jej przekonać

głowa do góry - Moja też wie zawsze lepiej w każdej dziedzinie - nawet w swoich problemach zdrowotnych

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Ann
Gosia juz po konsultacji, guzek ma charakter nowotworowy czyli moze byc zlosliwy ale na razie nie jest. W 90% jest wyciety. Ma bardzo duze szanse na calkowite wyleczenie pod warunkiem ze podda sie naswietlaniom a potem moze chemia, ale nie wiadomo czy bedzie konieczna . W styczniu bedzie naswietlana. Dziekuje za kciuki i pozdrawia

dzięki za info
nie jest źle - dalej trzymam kciuki - za powrót do zdrowia

Odnośnik do komentarza

No i ja sie podpisuje pod "wspaniałym" dniem... zkwasiła mi się zupa (wczoraj robiona!!! dzieki Bogu i firmie Bobovita za sloiczki), i spalila mikrowela....

Moniq nareszcie udalo mi sie skrobnac cos na Twojej stronce...wspaniale sa Twoje dziela. Powiem Ci szczerze, ze jestem absolutnie zachwycona Twoim talentem...to niesamowite co robisz. :fiufiu:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

mada, wlasnie spojrzalam na bloga i czytam Twoj komentarz
:spey:
moze jakis tam talent i mam ale jest tyle nnych wspanialych dziewczyn (i to w PL) ktore robia jeszcze piekniejsze rzeczy...
no tak czy inaczej, to co napisalas prosto do szerducha mojego polecialo i dziekuje!!!!!!
powiem Ci w takim razie ze chcialam i u Ciebie scrabunek popelnic ale nie masz niestety zadnych zdjec ktore moglabym podkrasc a chetnie bym Kajtka na jakas stronke wrzucila :)
:36_4_9:

przykro mi z powodu zupy, a co, ogorkowa zrobilas?? :D cale szczescie ze jej bobowita :lol:

Odnośnik do komentarza

Moniq - bardzo sie ciesze, ze przeczytalas komentarzyk - mial wlasnie taki efekt odniesc - trafic prosto w serducho. Piekne rzeczy powoduja, ze szara codziennosc jest bardziej znosna - i dla tego kto je tworzy i dla tego kto oglada/slucha/czyta....zawsze tak uwazalam i mysle, ze powinnas miec swiadomosc ile dobra wnosisz swoim talentem. Wiem, ze moze brzmiec to jak kadzenie, ale mozesz byc pewna, ze te slowa sa szczere :36_15_5: A zupka byla brokulowa z ziemniaczkami i piersia z kurczaka...pychota, ale poszla sie gonic :le:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

witam

czytam i ryczę!!
gosia-teraz wszystko zależy tylko od Ciebie.musisz poddaćsię leczeniu a zwalczysz to paskudztwo!jestem z Tobą cały czas!!
anulka-tak mi przykro z powodu kolizji.dobrze,że Wy wyszliście cało.ja wszak nie mam najgorszego roku,ale i dla moich najbliższych jest on tragiczny.dlatego podpisuję sie pod waszym apelem o koniec fatalnego 2008 i początek 2009 z samymi dobrymi wydarzeniami.
kasia-jakbym słyszała moją mamę.współczuję Ci takiego rodzica,bo wiem co to znaczy.dobrze,że u Alutki nie wykryto nicniepokojącego (oby i ten zakaźny nic nie wylookał).gratki z powodu prezentu :)
Oliśka-zdrowia dla Was kruszyny.
starletka-czekam i ja na wieści od lekarza.sio choróbska
ala-co z Twoją pracą?jak się miewacie wogóle?jak Zu?
patusia-piękne zdjęcia i pamiatka też wspaniała:)dobre,że pieniazki znalezione na wypłate.
justynka-jak przprawa z M?mam nadzieję,ze juz :36_11_20:
inka-musałam źle zrozumiec Twojego posta :(przepraszam, ale ja tylko z troski o Ciebie chciałam abyś podzieliła sie tą info z Mężem,aby mógł Cię ktoś (oprócz nas) wesprzeć!ja trzymam mocno zaciśniete kciuki i wierzę,ze Dzidzia będzie zdrowa !tulę
madalenka-gratuluję rozmów w spr pracy.wiem i tak,że Ty ja zgarniesz,a nie kto inny :)jesteś przecież thebeściak:)
moniq-we Francji takie mrozy?ja też zwolenniczka Twych prac i jak tylko znajde 5 min to naskrobię cos na blogu:)
radość-ale poszalejesz z tym wolnym :)obyś sie tylko nie zapracowała przed świętami!!
aga-czekamy na wieści,co z Fasolinką!!!daj nzać!

a my jutro na szczepienie!udało się wkręcić z dnia na dzień :)
czekam na panów od wodomierzy a Urwipołeć chrapie!
całuję

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...