Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ANULKA - przepraszam za te małe ups... Fajnie że macie parke. Mi sie ciągle marzy córeczka... ale teraz to mamy taki sajgon w domku że jakbym żonce wspomniał że chce jeszcze córeczkę ty by mnie chyba wykastrowała na spaniu ;-). Troszke trzeba odczekać...
W domku to mamy ciągle tornado... klocki wagoniki, autka itp wszystko ciągle wysypane na podłogę... jak jest posprzątane... to wiadomo, że za 5 min znów będzie powywalane...
Klika dni temu Wiktorek sprawił, że mi szczęka opadła.
Kazałem mu posprzątac klocki... oczywiście od razu wyrwał z rączki te dwa którymi bawił sie Nikodem. Powiedziałem mu że ma pozbierac wszystkie - oprócz tych którymi bawi sie Nikuś. Po 2 min przychodzi i mówii: posprzątałem
Sprawdzam - wszystkie klocki dalej rozsypane na dywanie tytlko na jednej kupce... a on robi minkę i mówi: tymi bawi się Nikuś !

Odnośnik do komentarza

ANULKA zapalenie spojówek jest wirusowe więc jeśli lekarka to potwierdzi uważaj abyście się Wy nie pozarażali (jeśli to zapalenie spojówek będzie jej przeszkadzało światło,pamiętam zaraziłam się od Natalki chodziłam w okularach )

Odnośnik do komentarza

Anulka
patusia23
anulka zapalenie spojówek jest wirusowe więc jeśli lekarka to potwierdzi uważaj abyście się wy nie pozarażali (jeśli to zapalenie spojówek będzie jej przeszkadzało światło,pamiętam zaraziłam się od natalki chodziłam w okularach )

:36_2_49::36_2_49::36_2_49:

Musi byc dobrze,ja przemywałam oczko solą fizjologiczną do tego przepisała nam lekarka kropelki i maśc w antybiotyku i tak jak pisałam wcześniej na drugi dzień było już super ale do tygodnia trzeba było kropic oczko

Odnośnik do komentarza

hej :)
ale nastukałyscie :36_2_51:
my wczoraj zaliczone udane zakupy :) pierw szybko market i zakupy Olisiowe pieluchowo- jedzeniowe a potem Wiki na plac zabaw a ja po sklepach i tak dzieci maja nowe koszulki a ja spodnie i koszulke polo :)
moniq u nas w outlecie czasami uda sie kupic geoxy ponizej 200 zł :)
justyna fajna fryzurka :) i Gienia w mini rewelacja :)
Anulka super dzieciaczki pozuja do zdjecia :haha:
Maju buziaki na kolejny miesiąc i żeby oczko szybko wyzdrowiało...
Asi najlepszego
ja narazie na dzis totalny bezplan....
hmm...dzien lenistwa chyba...

http://b2.lilypie.com/zuhrp1/.png

http://b5.lilypie.com/D07ep1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...