Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Madalenka bede pamietala :)

kurcze zapowiadal sie spokojny wieczor a tym czasem Natalia wsadzila palce miedzy drzwi... nie bede opisywala wrzasku
Dominik chyba sie wystraszyl bo wtorowal Natalii noo szok...

Natala w lozeczku a Dominik na rekach u B
ciekawe kiedy zasna albo co jeszcze zmajstruja...

Odnośnik do komentarza

witaj madziam wspolczuje 3 dniowki

Ann-ale zamieswzanie--ja tylko na cos sloskiego poszlam wracam a tu 5 stron wiecej ...mysle kurka wodna chyba sierpniowki sie odnalazly i tyle naskrobaly a tu Ty zrobilas rotacje....uffffffffff ogarnęłam to wszystko:)

Starletka----wrrrrrrr normalnie toż to jakaś masakra :) sciski (ale nie palcy) hehe dla córy :)

Odnośnik do komentarza

madalenka
Olimpijka mój brat pracuje dla jednej z linii lotniczych i opowiadał, że maluszki śpia jak zabite - mało ktore tak do roku czuwa całą drogę, także myslę, że spokojnie dacie sobie radę. A w wakacje to juz bedzie duża pannica :oczko:

Madalenka- z tym zabite tylko niech nie przesadzaja :)hehe ja latalam juz z dzieciakami takimi malymi i mniej wiecej wiem jak to wyglada z tym że zawsze moze byc niehalo.....czas pokaże :) jak bedzie grzeczna to poleci hehe :)

Emma-z tą dzielnościa to ja niezbyt happy bo zawsze pod górke mialam (czyt. lata szkolne)

aga521-kolorowych:oczko:

Odnośnik do komentarza

Witaj MadziaM i zdroweczka dla Malutkiej, oby szybciutko to minelo
Starletka buziaki w paluszek dla Natalki, teraz wy scisnijcie te drzwi ode mnie:rofl:
Doslownie chwile mnie nie bylo ( pojechalismy po buciki dla mnie :))
a tu takie zmiany:rofl: ale super jestem jak najbardziej za
Widze ze tu mowa o wakacjach, my tez mamy plany morze ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu:oczko:
Wercia juz prawie spi, tatko dzisiaj usypia :grin:
Madalenka mam takie pytanko : czy kojarzysz taki sklep z ciuszkami COLLOSEUM ( pod koniec wrzesnia otworzyl sie w ktorejs galerii w Gdansku ) ?

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...