Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

OLIWCIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ

INKA szczerze to kiecka super (podoba mi się bardzo)no no rozmiar 38 to extra :brawo:I jak Majeczka czy jeszcze zwymiotowała???śliczna żabula

ANIOłEK
:brawo:super dzielna i w ogóle jesteś super :Nieśmiały:jeszcze troszkę i będziecie razem już cały czas :Oczko:

K8I żal się żal po to tu jesteśmy aby wspierac,serduszkiem i myślami jestem przy Tobie trzymaj się dzielna kobietko

OLIMPIJKA
trzymaj się kochana tylko nie pracuj za długo,posyłam troszkę mojej siły &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

KATIA
super foteczki

Miłego weekendu

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio
ja nadal zakatarzona i to co raz gorzej mam tylko nadzieje ze Gajki nie zaraze
Ann brawo dla Szumuli moja to do wstawania i chodzenia sie rwie a nie do raczkowania ehh
k8i wiem jak moze być cięzko bez $$$ my obydwoje pracujemy a i tak dośc czesto brakuje do konca miesiąca sama juz zyje na pozyczonych a i tak nie wystarczy
aniołku słonce ty moje zycze ci jak najlepiej pamietaj ze najazniejsza jest miłosc ściskam cie mocno i tule do serducha :Oczko:
spokojnej soboty wszystkim

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Dziendobry Patusiu, Justynko,mkarasowska

OLIWECZKO-SERDECZNOSCI, ROSNIJ ZROWA I RADOSNA:)

A u nas nocka spokojna-to chyba jednorazowy incydent wiec mam nadzieje ze juz bedzie OK...ide konczyc chate sprzatac, popoludniu wpadna znajomi z Wawy, a wieczorem rodzice.Do poludnia chce sie wymknac jeszcze do kilku sklepów coby miec sumieie czyste ze juz nic nie znalazłam innego:)Jak wyrobie sie z tym wszystkim to zagladne-tymczasem udanej soboty-u nas pada:(:Smutny:

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

wtajcie
ANIOLEK- :brawo: za odwage......a szczerze to ja dawno podejrzewalam ze cos jest nie tak bo gubilas sie w postach :( i lekko mijalas , nie wazne..............jesli sie kchacie to dacie rade:) tule

k8i- wspolczuje bo wiem co to znaczy brak $.........chcialabym pomoc............

Ann- calus dla zolnierza:) byle nie w przyszlosci bo to mnie zawsze boli jak chlopiec do wojska idzie:( hehe

Inka- jak dla mnie kiecka bomba tylko dół mi sie nie podoba......

Moniq- pogody na targu kciuki do jutra trzymam

Patusia, justyna, mkarasowska :kawa: ????????

OLIWIO-serdecznosci :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kobitki

Aniolku- sciskam mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oby rozlaka szybko sie skonczyla!!!!

Inka- sukienka super, w calosci mi sie podoba
mozesz mi podac przepis na "tyraj misiu", przegapilam go

Patusia, Olimpia- witajcie, zapraszam na kawe, w Waszym wypadku to pewnie juz kolejna

Odnośnik do komentarza

Dzieki za opinie-pomału sie przekonuje:)-hehe
Agus prosze-przepis Mady:)
Składniki:
- 1 kg mascarpone
- 8-10 żółtek
- 200 g cukru pudru
- 150 ml amaretto
- 400 g biszkoptów (2 opakowania firmy San)lub gotowe spody do ciasta
- 800 ml mocnej ostudzonej kawy

Sposób przyrządzania:

Żółtka utrzeć mikserem z cukrem pudrem na bardzo gładką masę. Dodać stopniowo mascarpone, ubijając, aż krem zgęstnieje. Kawę połączyć z amaretto i wlać do miski. Połowę biszkoptów moczyć krótko w kawie, tak żeby nasiąkły, ale się nie rozpadały. Jeśli używamy spodów to także nawilżamy je mieszanką kawowo-alkoholową. Ułożyć je na dnie formy, posypać lekko kakao, następnie rozsmarować połowę kremu, posypać lekko kakao, znów warstwa namoczonych biszkoptów, kakao i druga połowa kremu.
Można podawać od razu, ale lepiej wstawić do lodówki na co najmniej dwie godziny. Przed podaniem posypać kakao po wierzchu.

Czas wykonania - 20-30 minut
Przepychota!!!!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

patusia23
Olimpijka
patusia23
OLIMPIJKA :kawa:

ANIOłEK,INKA dzień dobry :Oczko:

uratowalas mnie ..................

:Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały:

co to za nastrój do bani (przez to że dziś w pracy???)

Patusia Słonce Ty moje......w pracy jestem od kilku dni a spie po pare godzin....choroba sprawila ze mam tyly w robocie i to powazne...ale DR ...nie z takich opałów wychodzila....ale 4 kawke poprosze....bo razzem z justyna serwujecie extra kawki.....

Odnośnik do komentarza

OLIMPIJKA :kawa:bidulko Ty moja dasz radę kto jak kto ale Ty na pewno to masz tu troszkę sił &&&&&&&&&&&&&

Czekamy jak Zuza wstanie i oddajemy ją babci bo My jedziemy na mecz Grabarze&Wrocław a pogoda u nas nie najlepsza i dla tego Zuza zostaje z babcią

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnie!

przede wszystkim gratuluę Aniołkowi odwagi!!!!cieszę się,że powiedziałas nam prawdę o swoim mężu......że nam tak zaufałaś. Teraz powinno być Ci łatwiej pisać o sowich problemach,rozterkach.Będziesz mogla wyrzucać z siebie CAŁĄprawdę,a nie tylko malutką jej namiastkę ;) Kochana,naprawdęjesteś bardzo silną kobietą i przetrzymasz ten okres rozłąki. Potem bedzie juz tylko lepiej...bo we troje;) A razem łatwiej znieść przeciwności losu:)buziakuję Cię mocno:Całus::Całus::Całus:

no to nie tylko ja miałam wczoraj wieczór zwierzeń :Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały:
KOCHANE- dziękuję za ciepłe słowa. to nie jest tak,że wogóle już nie dajemy sobie rady finansowo,że zdychamy (za przeproszeniem ) z głodu:( chyba będzie latwiej jak wyjaśnie całą tą sytuację. mianowicie,ja jestem teraz na wychowawczym i jestem zatrudniona.Nie dostaję od pracodawcy pensji,tylko od Miejskiego Ośrodka pomocy społecznej zasiłek(400zł). Jakbym chciała wrócic do pracy musiałabym oddać Pati do żłobka. Ale w tym sęk,że szukałam miejsca w żłobku Pastwowym i go nie ma .Nawet jakbym wróciła do pracy nie mogłabym sobie pozwolić na prywatny żłobek:(
Do tego wiem,że jakbym wróciła do pracy to z miejsca zostałabym zwolniona,bo mam szefową mendę.
dziewuszki,bardzo dziękuję za chęć pomocy finansowej (Agniesiu i Nefretete),ale ja nie umiem miec długów.Zresztą nie taka była intencja mojego posta.Chciałam po prostu podzielić sie z Wami moja beznadziejną niemoca na zaistniałą sytuację.Po prostu zawsze byłam zaradna i potrafiłam dawać sobie radę w trudnych sytuacjach(bo od wieki wieków musiałam siebie utrzymywać),a teraz tak jakoś mi sie nie udaje.mój mąż bardzo sie stara,żeby niczego nam nie brakowało.zmienił prace na o wiele cięższą,zebyśmy mogli żyć w miarę w miarę.widzę jak on charuje i mnie to boli.dlatego pomyślałam,że mogłabym wieczorami dorobić kilka złnp. sprzątając w biurach czy w w mieszkaniach.ja sie pracy nie boję i nie wstydzę.kiedyś zresztą pracowałam jako pokojówka w hotelu i zasuwałąm jak mały samochodzik za marne grosze.no a ten miesiąc jest jakiś felerny:wszystko się psuje:łóżeczko pati,komoda,chrzest sie zbilża a my już nie mamy na mleko dla pati,wszystkie rachunki się jakoś tak dziwnieskumulowały .co najsmieszniejsze 2 biblioteki po 5 latach zażądały zwrotu ksiażki ode mnie i męża (wypożyczliśmy kiedy byliśmy jeszcze w szkołach średnich:Zakręcony::Szok:),a do tego zatrudnili windykacje aby ściagała kasę za przetrzymywanie ksiażki:Szok::Szok::Szok: suma będzie niezłą za 2 ksiażki trzymane przez 5 lat!!!ale przez te 5 lat nie przyszło do nas ani jedno upomnienie o zwrot ksiażki,a człowiek młody-głupi to zapomniał oddać.to teraz musi na starość płacić.tylko tak wszystko na raz się zwaliło. no i stad moje rozgorycznei i smutek.
bardzo dziękuję,że mogłam sie wyżalić Wam.jest mi duuużo lżej.
boże,gdyby mój grzegorz wiedział,że ja o naszych problemach finansowych Wam się tu żale to zrobiłabym mu niesamowitą przykrość.więc proszę o ew dyskrecję ;)(no chyba,że sam przeczyta;))
ufffff ale się napisałam:Męki::Męki::Męki::Męki::Męki:

ineczko-sukienka piękna!!leć i kupuj.a co wymiotów,sama powiedziałaś,ze Majeczka kalsznęła.dzieciaczki tak czasem mają,że przy kaszlu wszystko zwracają co wcześniej zjadły.tak było u nas.zjadła,chciała kalsznać i zwróciła .myślte tak jak reszta dziewczyn-obserwuj i nie denerwuj sie:)aa no i gratki z rozmiaru 38!!

OLIWKO-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KRÓLICZKU NA 8 MIESIĄCZEK!!BUZIAKI;*

patusia,-jak zdrowie?
justynka,olimpia(bo juz doczytałam)-zdrowia życzę!!
na razie uciekam
buzi

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

patusia23
OLIMPIJKA :kawa:bidulko Ty moja dasz radę kto jak kto ale Ty na pewno to masz tu troszkę sił &&&&&&&&&&&&&

Czekamy jak Zuza wstanie i oddajemy ją babci bo My jedziemy na mecz Grabarze&Wrocław a pogoda u nas nie najlepsza i dla tego Zuza zostaje z babcią

dzieki Slonko......

Kciukasy za grabarzy chociaz i wroclaw mi bliski :)

Odnośnik do komentarza

k8i, kochana, dobrze ze sie tu nam wyzalilas, zawsze to lzej na duszyczce, na moja dyskrecje mozesz liczyc, bo do Grzegorza nie pojde z donosem :D :D :D i tez bym chciala jakos pomoc ale nie wiem jak.... zebys choc miala dziewczynke to sluzylabym ubrankami ale u mnie same chlopy :(

patusia, trzymam kciuki za Grabarzy!!!!!!!

oli, zasuwaj do pracy, ja sie ide ubrac i troche sie zajac tym co na liscie soboty zapisane :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...