Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny!

zaczne od spóźnionych buziaków urodzinowych dla Zuzi i Bartusia. Patusia, Martusia uściskajcie dzieciaczki !
Aniołek, i uściski dla Kacperka!!!!

Radość, powodzenia ze żłobkiem. Bywają trudne momenty ale na pewno dacie radę, bo warto!!!! Trzymam za Was kciuki i gratuluje dobrego początku (bo ogólnie to dobrze poszło dziś rano :):):))
Kronkiś, nie pomogę, nie znam się. Ale jak Cię to niepokoi to warto upewnić się, czy tak powinno być
Ann, ale super Szymek!!!

Miłego dnia!

http://www.suwaczek.pl/cache/62866aa74e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/726b9ca3f8.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Dzwoniłam do żłobka. Piotruś nie płacze :)))))))))))))))))))

Dyrektor mówi, że potrzeba czasu, tak do 2 tygodni może być ciężko, jutrzejszy dzień może być niełatwy, bo dziecko już będzie wiedziało co i jak, ale powoli, powoli i będzie ok. W porządku gość, wspiera nawet rodziców :Oczko:

super :))))))))))

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

Kacperku Skarbie ogrom urodzinowych serdeczności
:Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:
Kronkiś Kochana, ja mam zabieg 24 października i mam nadzieję, że obejdzie się bez takich sensacji. Ściskam Kochana :Całus:
Oli buziaki dla grzecznej i ułożonej Oli. Maja jest taka sama - skoda, że ma wzór niezbyt godny naśladowania w domu i wszystkiego co złe szybko się uczy ::(:
Asieńko Skarbie, tak jak pisałam - Brawa dla Dzielnych Piotrusiów i Dzielnej Mamy :Całus:
Starletko przerażają te koszty zimowych zakupów ale co zrobić. U mnie tak jak u Was jedno po drugim nosić ubranek nie może bo jedne to typowo chłopięce - drugie typowo dziewczęce. Przed nami zakupów butów na zimę i koniec.
Aniu zdolniacha Szymi, moja babcia nauczyła tego wierszyka Maję jakieś pół roku temu i to też był jej pierwszy wierszyk
(kurcze musze więcej czasu poświęcic na nagrywanie różnych jej umiejętności bo czas ucieka a ja mam kilka filmów z jej udziałem, Miki za to ma całą wideotekę)

Odnośnik do komentarza

Już jestem wszystko załatwione,u lekarza ok Pani dr powiedziała że ręka super się goi wypisała zaświadczenie do PZU,a przy okazji kupiłam sobie dziś 2 bluzeczki i spodnie

RADOŚC jestem ogromnie dumna z Piotrusia

KRONKIŚ sił i zdrówka

ANN ślicznie Szymi mówi wierszyk Zuza też go zna

Odnośnik do komentarza

Kochane

My już po 1 dniu w żłobku. Wszystko dobrze :))))
Piotruś nie płakał, jedynie tylko troszkę z rana, ale szybko przestał. Ładnie się bawił, układał sobie klocki, był grzeczny i spokojny, Zjadł śniadanie i przed wyjściem 2-daniowy obiad. Nie bardzo chciał siedzieć na nocniku, pani pytała P czy w domku siedzi (a przecież siedzi i sika równo :Oczko:), tam widocznie sie wstydzi i musi się przyzwyczaić.
Piotruś był zadbany, pieluszka zmieniona trzy razy, był czysty, panie pomagają przy jedzeniu. I Go chwaliły :))

Dziewczyny jestem z Niego taka dumna, mój mądry kochany dzielny Synek :))))))

Wiem, że jeszcze może być różnie, ale dobrze zaczął i myślę, że będzie zadowolony z chodzenia do żłobka :)

Wam niezmiennie dziękuję za wszystko :Całus:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...