Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

mineralka
hejka wpadłam sprzedać wam newsa - ale napierw odpowiem

Anulka - jeszcze raz zdrowia dla babci - dobrze że została na obserwacji

kronkiś - zapadła decyzja i zamierzamy się budować - jesteśmy na etapie szukania projektu

martusia - pieluchy nie zmieniamy absolutnie w nocy - chyba że się przesika - jeśli zaś chodzi o danonki - ja wiem że ty te dla młodszych dzieci dawałaś - u nas tego nie ma ja dawałam zwykłe - Jaś nie ma skazy ale wysypka i plamki się pojawiły - już niedajemy - sprubój mu podać coś innego - my dajemy teraz z nestle jogurciki - bardzo smaczne i wszystko jest ok

no to news

Jasiu sam chodzi - najpierw podniusł jedną nogę gdy sam stał - potem postawił kroczek potem dwa potem 4 - i to wszystko w 2 godzinki tylko :D:D

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza

witam

przebrnelam przez te 6 tronek :)

po pierwsze WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO DLA kAJTUSIA Z OKAZJI UKONCZENIA PIERWSZEGO ROCZKU!!!!! niech marzenia sie spelnia niech bracia nie dokuczaja i niech rodzice wspieraja i kochaja!!!!!!

po drugie, juz pisalam ale powtorze, Anulka, dla babci i dla Was duzo sil!!! wszystko sie ulozy!!!!
pytalam o inke, tak tak, pisze znami tylko akurat jest na wyjezdzie :)

po trzecie, gratki dla kronkis ze corochna pierwsze samodzielne kroczki postawila!!!

widzialam piekne zdjecia Patusi, ale masz mini laseczke w domu!!! :)

my wyjezdzamy w sobote na tydzien :) zaczelam przygotowania do wyjazdu, pranie, sprzatanie i pakowanie :)

ktos mowil o danone baby, we Francji tez sa :)

poza tym to posylam wszystkim poitrzebujacym troche sloneczka, moze ulzy mi w tym skwarze, jest akurat 30st w cieniu i mlody za chiny nie chce zasnac. ale sie wcale nie dziwie

K pojechal z Natankiem na ryby wiec mam popoludnie we dwoje z malym nicponiem

mialam dzwonic do znajomej zeby wpadla ale nawet mi sie nie chce z tego upalu :duren:

w przyszlym roku mega spotkanie S-W 2007???? jest bardzo maloprawdopodobne ze dojade do Was ale w Polsce na pewno jestesmy w sierpniu, jakos miedzy 7ym a 20tym :) ja bede w okolicach Krakowa :)

mialam jeszcze popisac ale mi sie zapomnialo

aha, oczywiscie niezmiennie zazdroszcze jutrzejszego spotkania! wrrrrrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...