Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam z rana

rano walka o piers byla ale bylam twarda i nie dalam, dziecko sie ma mnie obrazilo, przytulilo do taty i spalo (rano przed 7 biore Ale do nas zeby jeszcze troche snu zalapac)

zapomnialam sie pochwalic ze w sobote w totka wygralam.......16 zloty!!!!!!!!!!!ale przynajmniej inwestycja sie zwrocila

ale ze mnie gapa, Anulka, witaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak juz pisalam Ala juz nie jest na piersi ale zamiast spac cala noc bez jedzenia to zjada mi 370ml kaszki w butelce, no i nie wiem czy ja w nocy glodzic bo po ilosci widze ze nie jest to "widzi mi sie", w ciagu dnia tyle nie chce jesc a juz nie wspomne o produktach mlecznych

Justys- to ja sie wpraszam na kawe, jak nie zdaze przed Twoim wyjscie to zostaw pod drzwiami!!

Aniolku- prosze mi nie lapac zadnych dolow!!!lopata do reki i zakopac!!!!!!!!!!

Patusia- zdjecia rewelacja, dzis tez moze odpale maly basenik, mam pytanie w kwestii ubioru, pampek Zuza ma czy sobie darowac????

Ann- witaj, Marian po sniadaniu, z planowanego wieczornego seansu zrobil sie popoludniowy, za niedlugo do kina bede chodzila na 9.00 rano, jeszcze zobacze czy pojdziemy

buziaki dla naszych swietujacych maluszkow

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Dziewczyny jestem mega wystraszona. Przez ostatnie kilka dni wspolzylam z M bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia a wczoraj zobaczylam sluz taki jak przy plodnych dniach. Normalnie nie wiem co mam robic, plaster chyba przestal działac:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:. Nie nadrabiam bo nie mam do tego weny. wybaczcie. Juz napisalam do Pani doktor wczoraj i czekam.
Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dzien dobry :)

Serdecznie witam zbładzoną wrzesniowkę :) ale na szczescie sie odnalazla i juz mam nadzieje ze nie zbladzi :D Czesc Anulka

Ja tez znalazlam watek o pokoikach i sa fajne ale wymiary tych pokoi imponujace :)

Milej pracy dziewczyny i zazdroszcze pogody :( u mnie deszcz i zapowiada sie caly taki tydzien bynajmniej tak prognozuja :( wrrrrr :Wściekły::Zły:

I ja sie zabieram za papierki bo koniec miesiaca a ja w polu :Histeria:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Gośka
Witajcie. Dziewczyny jestem mega wystraszona. Przez ostatnie kilka dni wspolzylam z M bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia a wczoraj zobaczylam sluz taki jak przy plodnych dniach. Normalnie nie wiem co mam robic, plaster chyba przestal działac:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:. Nie nadrabiam bo nie mam do tego weny. wybaczcie. Juz napisalam do Pani doktor wczoraj i czekam.
Milego dnia

Gosiu spokojnie :) plaster nie przestal dzialac raczej jeszcze nie zaczal :( niestety masz min tyg okres karencji a z tego co pamietam evre masz cos kolo tygodnia wiec (ja przechodzac na plastry zachowalam miesieczne dodatkowe zabezpieczenie )....poczekaj spokojnie zrob test albo badanie krwii
Relaks ..... juz i tak nic nie zrobisz....a dla Amelki nie warto sie stresowac

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
witaj Olimpijko, szybkiej pracy zycze i pogody nie zazdroszcze, nowy suwaczek fajny, i za tydzien urodzinki, jak to szybko zlecialo!!!!!!!!!

Pogoda do bani ale to specjalnie dla mnie zeby mi zal tylka nie sciskal ze musze pracowac a zaoknem upal :) wiec nie ma tego zlego.......

juz w niedizele moje dziecko skonczy rok normalnie im blizej tym bardziej sie przerazam ze ten czas tak szybko plynie...

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Gośka
Witajcie. Dziewczyny jestem mega wystraszona. Przez ostatnie kilka dni wspolzylam z M bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia a wczoraj zobaczylam sluz taki jak przy plodnych dniach. Normalnie nie wiem co mam robic, plaster chyba przestal działac:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:. Nie nadrabiam bo nie mam do tego weny. wybaczcie. Juz napisalam do Pani doktor wczoraj i czekam.
Milego dnia

Gosiu spokojnie :) plaster nie przestal dzialac raczej jeszcze nie zaczal :( niestety masz min tyg okres karencji a z tego co pamietam evre masz cos kolo tygodnia wiec (ja przechodzac na plastry zachowalam miesieczne dodatkowe zabezpieczenie )....poczekaj spokojnie zrob test albo badanie krwii
Relaks ..... juz i tak nic nie zrobisz....a dla Amelki nie warto sie stresowac

Jesli zajde w ciaze to palne sobie w łeb.

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Gośka
Olimpijka
Gośka
Witajcie. Dziewczyny jestem mega wystraszona. Przez ostatnie kilka dni wspolzylam z M bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia a wczoraj zobaczylam sluz taki jak przy plodnych dniach. Normalnie nie wiem co mam robic, plaster chyba przestal działac:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:. Nie nadrabiam bo nie mam do tego weny. wybaczcie. Juz napisalam do Pani doktor wczoraj i czekam.
Milego dnia

Gosiu spokojnie :) plaster nie przestal dzialac raczej jeszcze nie zaczal :( niestety masz min tyg okres karencji a z tego co pamietam evre masz cos kolo tygodnia wiec (ja przechodzac na plastry zachowalam miesieczne dodatkowe zabezpieczenie )....poczekaj spokojnie zrob test albo badanie krwii
Relaks ..... juz i tak nic nie zrobisz....a dla Amelki nie warto sie stresowac

Jesli zajde w ciaze to palne sobie w łeb.

GOSIA!!!!! nawet tak nie pisz.......wszystko jest ok...... jak wiele z nas wie nie tak hop siup zajsc w ciąże a ty na hormonach dodatkowo, no i uzywajac evry sluz sie zmienia na gesciejszy zeby trudniej bylo sie plemnikom poruszac

Odnośnik do komentarza

Olimpijka spokojnej pracy i lepszej pogody. Super suwaczek
Gośka no to masz burzę emocji, oby spokój Ci wrócił
karolka spokojnego ogarniania domu i mam nadzieję że do zobaczenia niebawem
Agnieszka przeoczylam info o odstawianiu :duren: Dzięki za troskę o Mariana a na 9 będziemy chodzić razem na poranki dla dzieci :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Gośka
Olimpijka
Gośka
Witajcie. Dziewczyny jestem mega wystraszona. Przez ostatnie kilka dni wspolzylam z M bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia a wczoraj zobaczylam sluz taki jak przy plodnych dniach. Normalnie nie wiem co mam robic, plaster chyba przestal działac:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:. Nie nadrabiam bo nie mam do tego weny. wybaczcie. Juz napisalam do Pani doktor wczoraj i czekam.
Milego dnia

Gosiu spokojnie :) plaster nie przestal dzialac raczej jeszcze nie zaczal :( niestety masz min tyg okres karencji a z tego co pamietam evre masz cos kolo tygodnia wiec (ja przechodzac na plastry zachowalam miesieczne dodatkowe zabezpieczenie )....poczekaj spokojnie zrob test albo badanie krwii
Relaks ..... juz i tak nic nie zrobisz....a dla Amelki nie warto sie stresowac

Jesli zajde w ciaze to palne sobie w łeb.

może nie będzie tak źle...ja gdybym mogła cofnąć czas chciała bym mieć minimalna różnicę między dziećmi...

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- po dzieciach bedziemy widziec jak sie starzejemy, hihihi
z niecierpliwoscia czekam na zdejcia z urodzinowej imprezki!!!!!!!!!!!w sumie na watku otwierasz sezon urodzinowy!!!!!!!!!!!!

Gosia- spokojnie, w ciaze nie zachodzi sie hop siup, u nas bez zabezpieczenia od ponad 2 miesiecy i zero, na listopad sie szykuje wiec moze do tego czasu sie uda

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- po dzieciach bedziemy widziec jak sie starzejemy, hihihi
z niecierpliwoscia czekam na zdejcia z urodzinowej imprezki!!!!!!!!!!!w sumie na watku otwierasz sezon urodzinowy!!!!!!!!!!!!

Gosia- spokojnie, w ciaze nie zachodzi sie hop siup, u nas bez zabezpieczenia od ponad 2 miesiecy i zero, na listopad sie szykuje wiec moze do tego czasu sie uda

I z Toba Agnieszko czas przeciąc pepowine !! :lol:

No wlasnie ja tu prekursor a raczej moja corka wszystkiego co z wiekeim zwiazane hehehe :sofunny:

A pozatym to Wy tu po cichutku nic nikomu nie mowiac gonicie INKE ......super :) żeby sie udalo i marzenia sie spelnily :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...