Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny rocznik 80 :-)


Rekomendowane odpowiedzi

No i nie wytrzymałam do wieczorka... :sarcastic:
Posprzątałam i zrobiłam obiadek więc chwilę mam. Narobiłam się strasznie :o_noo:

Klaudia jak tam dziś Franio? Mam nadzieję, że nie daje Ci bardzo popalic i dziś grzeczniutki :wink:

Reszta dziewczynek gdzie się podziewa? :hmm: Sprzątacie? :na:

U mnie za oknem odwilż na całego więc ze spacerowania nici :ehhhhhh: Jest dużo wody bleee :nerw: ale i tak zacieszam wole kilka dni ciapy a potem już tylko ciepełko :36_1_68: Hihihihi :oczko:

Odnośnik do komentarza

Iwcia
hej Edi:lol:

Hej Iwcia :lol: To Ty kobieto bierz więcej jedzonka do pracki... no bo się zagłodzisz nam... :oczko: Dobrze, że za niedługo kończysz co? :usmiech:

milka_1980
cześć :)
Edi, ja dzisiaj sprzątam :smile_jump: Więc tylko wpadlam się przywitać i lece brac sę za robotę. Jeszcze mąż dzisiaj wcześniej wraca, więc i obiad musze szykowac wcześniej.

Oooo :whoot: sprzątanko u Gosi :lol: Mój też dziś wcześniej wraca więc wszystko na wysokich obrotach... :o_noo: A miał miec nadgodziny :ocochodzi:

klaudia

dziekuje Ci, franek dzis juz grzeczny, wrocilo dobre dziecko :D
wiec to chyba nie zebole, tylko zly nastroj byl powodem wscieklizny wczorajszej :oczko:

a ja sie obijam troche, na obiad tylko ziemniaki obrane :sofunny:
wiem..wredna jestem, chlop z pracy wraca a tu obiadu nie ma..
ale u nas taki podzial :D ja nie znosze gotowac, nie potrafie..albo mi sie nie chce naumiec..jak kto woli :oczko:
a m uwielbia, wiec mu pozwalam :D

jutro mamy to spotkanie forumowe, mowie Wam ciesze sie jak glupia!
uwielbiam wychodzic na pogaduchy kawkowe, a tu bab bedzie wieksza ilosc :D
okolo 10! no i dzieciaki, szal :usmiech:

Fajnie, że Franio grzeczny :ok: A na obiad ziemniaki... :hmm: też dobre :sofunny:
A przyznam Ci się, że ja też nie lubię gotowac :36_2_20: za to mój P lubi i też Mu na to pozwalam :sofunny: Nie powiem coś czasami ugotuję ale nie cieszy mnie to tak jak sprzątanie :sofunny: I wcale nie jesteś wredna :lup:
A co do spotkania to nie dziwię się, że zacieszasz... fajnie się tak spotkac :ok: To zdasz nam relacje po spotkanku co? :usmiech:

klaudia
aaa Edi zdjecie konkursowe w podpisie chyba nie wyswietla Ci sie w calosci..no i widze ze serducho tam mruga, ale tylko czubek widac.. no chyba ze mam cos z oczami :Szok: :oczko:

:hmm: yyyyyyyy no mi się wyświetla całe... No to nie wiem co się tak porobiło... u Ciebie inaczej i u mnie inaczej :nie_mam_pojecia: Ale dziękuję za informacje :36_3_9:

Odnośnik do komentarza

Iwcia
Dzięki Edi, nie zawsze jest czas na zrobienie kanapeczek. A dzisiaj miałam dwie i za szybko zjadłam. :lol:
Jeszcze pół godzinki i zmykam :36_1_11:

:36_2_34: za szybko zjadłaś powiadasz :sofunny: No to za pół godzinki kup sobie cosik w spożywczym co byś z głodu nie padła, albo gnaj szybko na obiadek do domku :bardzoglodny:

Odnośnik do komentarza

:36_3_19:Aniu:36_4_11:

Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień,
a marzenia się spełniają i otuchy dodają.
Każdy składa Ci życzenia - szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości.
Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki,
że blisko Ciebie jest ktoś, kto bardzo kochać Cię chce!

Jupi podpisalismy umowe i dostalismy klucze do nowego domku ja sie pauje bo jutro do polski a dzis mamjeszcze wizyte w banku o 4 wiec jestem troche zaganiana buziaczki dla wszystkich

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

lisiczka
JUlia i Inka dziewczyny to jak to teraz u Was jest???? mieszkacie razem z obcymi sobie ludzmi czy jak??? bo ja sie pogubiilam.

U nas jest tak, że można wynająć mieszkanie z pierwszej ręki, najczęściej od spółdzielni, która buduje bloki z mieszkaniami tylko na wynajem. To jest najlepsza i najtańsza opcja. Niestety na te mieszkania się czeka, my juz w paru spółdzielniach wisimy w kolejce rok i nadal dupa. Podpisuje się kontrakt i sie mieszka ile się chce. Druga opcja to mieszknia wynajęte z drugiej ręki, ale one sa dużo droższe i nigdy nie wiadomo kiedy ktoś Ci powie bye, bye. Niby można spisać umowę, ale nawet jak będzie okres wypowiedzenia 3 miesiące to nie mam pewności, ze znajdę inne mieszkanie w te 3 miesiące i boję się zaryzykować. Pomijam kwestię, ze nie chcą wynajmować obcokrajowcom. Z resztą mieszkań prywatnych i wynajmowanych z drugiej ręki w naszej okolicy jest baaaardzo mało... Po drugiej stronie Sztokholmu można dostać spółdzielcze nawet w miesiac, ale dojazdy by naz zabiły finansowo. No i szkoda też trochę czasu. Kiedyś liczyliśmy, ze 1/4 pensji poszła by na benzyne i ciężko w szczycie przebić się przez Sztokholm. Niby pracodawca powinien za benzynę zwracać, ale różnie to bywa...

Tak więc czekamy nadal. Ja jestem u szczytu wytrzymałości. Dziś Marcin nie wytrzymał i wysprzatał salon. On tez nie cierpi syfu.

My mieszkamy z Polakami pracujacymi w tej samej firmie co mój Marcin. Jeden ma ponad 50 lat i się nie myje :pig:. Śmierdzi od niego na potęgę- nie będę się dalej rozpisywać, bo to ochydne i obrzydliwe a można by całe ody o nim pisać. Drugi ma 30 i lubi sobie chlapnąć. Równiez do czyścioszków nie należy. Co najlepsze, były już rozmowy, prośby, goźby itd. Pięknie kiwają glowami, przyznają rację i ... robią swoje :leeee::pig:

Ja też chcę zobaczyć tatuaże!!! Tyle mnie wczoraj ominęło :-((

Inka gratuluję Ci mocno mieszkania!!! Oby się Wam dobrze mieszkało!
Klaudia dobrze, ze Franciszek się naprawił! Wiem co znaczy "zepsuty" chłopczyk w domu:hahaha:

http://www.suwaczek.pl/cache/fd5f2d6eba.png

http://www.suwaczek.pl/cache/81328cf0d8.png

Odnośnik do komentarza

klaudia
a wiecie ja tez dzis glodna chodze..
no cos tam podjadam.. ale wciaz mi malo..
to nie przed @ bo jej od ponad roku nie mam.. no chyba ze przylezie..:Szok:

Ale Ci fajnie z tym @...

:ehhhhhh: czy ode mnie nie mogła by sobie ta :monkey: isc... daleko, daleko na jakies przynajmniej 9 miesięcy... :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

witam

DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA ZYCZENIA, TO BRDZO MILE.

EDi chlopaki sa po prostu rewelacja, pieknie ich wytrenowalas.:D no kofffana my z Julka czekamy na foto twojego dziela.

Julia biedactwo, normalnie nie zazdroszcze Ci, miec takisch wspollokatorow to musi byc meka, a oni nie maja rodzin??

Gosia ladniutki ten pajaczek i taki realistyczny.

Ania - mama Martynki (28.08.06. g.10.10, 3700 gram, 55 cm, )

MARTYNKA
http://www.suwaczek.pl/cache/1d988908c8.png

http://www.suwaczek.pl/cache/2c22293091.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...