Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić niepotrzebne kilogramy po ciąży?


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs_szaya

kupilam steper LTT. nowka tylko reszta sklepowa bez papierów. mi to nie przeszkadza bo kosztowal 50 pln. Mąż mi obiecał ze bedzie go konserwował, to dłużej wytrzyma.
Tak liczy kalorie ilosc krokow, ma regulacje wysokosci itp.
Instrukcje znalazlam w necie
wczoraj mial wyjechac z kostrzyna, ale przez strajki poczty moze isc dluzej, bedzie moze jutro albo w pn.
Od kilku dni mam tez krokomierz, tesciowi zabralam
Wczoraj zrobilam ponad 8000 krokow czyli prawie tą norme wyrobilam
Do tego godzine pocwiczylam wieczorem.

Na steperku to wiem ze nie bede szalec, narazie spokojnie kondycje poprawie a potem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ja dalej na plastrach i dalej efektu nie widać :Śmiech:

mago
jestem mama 11 msc.Kacperka.po ciazy zostalo mi jeszcze ok.6 kilo.chcialabym je zrzucic bo jest mi zle.karmilam piersia 10 miesiecy i w tym czasie waga stala w miejscu.gdy przestalam spadl mi kg.i nadal nic.codziennie chodze na spacery + prace domowe i maly wiec ruchu mi nie brakuje slodycze juz dawno odstawilam na bok.pomozcie co mam jeszcze robic?

Dieta MŻ ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

tak tak MŻ to najlepsza dieta .... zdrowa i wogóle :D
ja wlasnie dokonczylam salatke ze sniadania. no nie dalam rady calej zjesc. a teraz poszla jako II sniadanie.
Zaraz zielona herbate zaparze w duzy kubaws do popijania....
od 2 dni mnie wydeło jak w 5 mcu ciazy, chyba @ sie zbliza... w życiu mnie tak nie wypychało...
ehhh

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

no niestety..... górka mnie zmogła... nie wiem jakim cudem.. a bałam sie łuku (zrobilam go idealnie jak nigdy) no trudno. przebolalam, na pocieszenie zamowilam sobie steper :D
tylko szlak trafia ze 2 mce musze czekac na 2 podejscie...

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no niestety ale gorka przeciesz nie jest taka starszna ja obawialam sie luku gdzie raz najechalam na linie ale porawilam idealnie i wyjechalam na miasto ( zanim wyjechalam to mialam mala przygode z aitem ) i zdalam . Szkoda tylko tej kasy

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

martusia no gorka nie straszna ale coż, każdego może stres zjesc ;)
zobaczymy nastrepnym razem jak bedzie

Dziubala a slyszalas o tej serii garniera? jest żel antycellulitowy przeciw gromadzeniu sie wody i na poprawe mikrocyrkulacji. Musze znalezc i wyprobowac. niby w 15 dni smuklejsza sylwetka jest....
musze wyprobowac tak 1.5tyg przed @ ciekawe czy roznica bedzie.

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

te z linkami jakos ciagle widze ze ludzie odradzają, ze te linki przeszkadzają i ze lepiej juz jakies ciezarki w rece wziac. Ja wzielam bez linek. No i zeby miał regulowaną wysokość skoku. Podaj jakies linki to obejrzymy

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

tez myslalam o takim, ale to zalezy czy masz duzo miejsca w domu. Pozatym jest takie powiedzenie jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Lepiej miec to wszystko oddzielnie, takie ciezarki i twiester grosze kosztują w sumie
Wiekszosc ktore pokazalas to są wlasnie te LTT i slyszalam ze są ok, sama na swój czekam.
Tez myslalam o takim z kolumną ale kilka osob mi odradzilo ze to jest niewygodne i czesto wszystcy to odkrecają w cholere. zreszta zamiast kolumny postawisz krzeslo, albo staniesz przy futrynie i bedzie to samo i to bez dopłacania. Jeszcze jest ten steper HS no niby fajnie wyglada, tez go ogladalam, ale tak jak widze to tych LTT jest od cholery, czyli jakis bardziej powszechny i znany produkt. a tego HS nikt nie zna, ajak ci sie spsuje to lipa bedzie, mimo ze 24h gwarancji, to sie moze okazaac ze jedyny serwis jest hektary do ciebie i bedziesz musiala placic za przesylki i czekac w nieskonczonosc.
Ja sie skusilam na ten LTT glownie dla tego ze jest bez niczego (bez linek kolumny itp) jest mały i zmieszcze go wszedzie, a cena byla bardzo atrakcyjna bo facetowi ze sklepu zostaly 2 sztuki, nówki, tylko bez kartonow i papierów. i sprzedawał za 50pln. Wiec stwierdzilam ze skoro i tak stepery wyrzymują 1-5 miesiecy to juz wole stracic 50pln niz 200

Odnośnik do komentarza

hej ja tylko na chwilke sie wtrace i uciekam:) mam stepper kettelera, zaplacilam za niego 350euro, ale nie zaluje...fakt ze chodzi sie na nim inaczej niz na tych co sa na silowni bo nie ma zasilania (na tych na silowni wytrzymywalam godzine na tym 30 min to maks) ale jest na prawde swietny.. mozna zrobic sobie trening wytrzymalosciowy kardio (lekki opor) lub z oporem wyrabia sie ladnie miesnie posladkow i ud... jedyne co wam moge polecic to allegro (moze mozna kupic jakis lekko uzywany) stepper jest najlepszy na swiecie:) po rowerku strasznie bolala mnie hmmmm pupa :D a i wydajnosc jest zupelnie inna... rezultaty sa swietne!!
pozdrawiam!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

rekine nie sluchaj siostry
na steperze chudnie pupa udka i brzuch , tylko trzeba umiec cwiczyć
widocznie ona nie umie
Kup taki jaki ci pasuje, na jaki masz meijsce. I tak musisz go konserowac czesto (rozkladac na czesci i smarowac i psikac WD40) to wtedy wytrrzyma o wiele dluzej.

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

a co do twistera to ja ci powiem tak, te domowe małe plastikowe są do D.... moim zdaniem
mam taki i cwiczylam tez na takim na silowni i zupelnie inna bajka, ten na silowni jest wiekszy i ciezszy bo koło jest ciężarkiem 20kg i naprawde angazujesz miesnie zeby sie zatrzymac i nie przekrecic na druga strone, a ten domowy to taka parodia, dziewczyny twierdza ze cos tam dziala ale ja nie wierze, juz predzej w hulahop wierze bo sama na nim stracilam kilka ladnych cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...