Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić niepotrzebne kilogramy po ciąży?


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs_szaya

no mi tez dzinsiki spadają, pasek musze nosic a i tak luznawe takie. Tylko kurna problem mam bo mam 3 pary dzinsów !! i te jedne sa za duze i mi spadają a te 2 pozostale pary sa sprzed ciazy i wchodze w nie na ścisk... jedne za duze drugie za male. kurna a ja pomiedzy z moim rozmiarem tyłka jestem.
jakos nie moge przekroczyc tych 63kg....

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

o mamuniu
Godzine Hulahopem kręciłam
zawziełąm sie że hej
a jak mnie teraz łeb boliiiiii z wysiłku
matko boska
to mój rekord... do tej pory max 20 min było ....

a jutro juz bede miala steper bo dzis w nocy bedzie w Wawie na centrali
Jupi!!! tylko oby nie okazal sie szmelcem

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Rekine noszenie wózka sie tez liczy !! to niezły trening. Samo wchodzenie po schodach to sporo kcal a z wozkiem to jestes strongmanka :D
a mnie tak czasem nachodzi na godzinke cwiczen.
Tylko łeb teraz pęka
Mam nadzieje ze steper chociaz miesiac wytrzyma,
Mąż obiecał konserwować zeby dłużej posłużył :D

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) Za mna pierwszy dzien diety :) Wytrzymałam i nic nie podjadłam :) Czytałam o tym, że ćwiczycie na steperach i kręcicie kółka na hula hop :) Ja tez sobie zakupiłam steper ale jakoś nie mam melodii do tego żeby na nim ćwiczyć :Oczko: Stoi i czeka...na lepsze czasy :Oczko: A co do hula hop to wedłu lekarzy można na nim ćwiczyć maksymalnie trzy razy w tygodniu po 15 minut bo inaczej kręgosłup mozna sobie przeciążyć.(tak mówił mi tez trener na siłowni) :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

ALUTKA ooo nawet nie wiedzialam tego o Hula.... Dziewczyny na innym forum maja wątek i cwiczą twardo codziennie po 1-2 godziny nawet i zadna nie narzeka na kregoslup, ale to roznie pewnie bywa
Ja wczoraj sie troszke zchetałam i dzis mam 63 na wadze :D wiec jestem happy
nie wiem jak dlugo sie to utrzyma zwlaszcza ze jestem przed @ ale poki jest to sie ciesze

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

no ja poki co nadal czekam, Ł nie moze dodzwonic sie do firmy kurierskiej i zaczyna mi to wszystko juz śmierdziec, coraz bardziej wkurzona jestem.
ja bardzo lubie moja nowa wage wiec jak maniaczka waze sie codziennie a nawet jeszcze wieczorem zeby zobaczyc ile sie nażarłam :D

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

martusia bardzo dobrze jest sie zmusic do cwiczen przy @, ja ostatnim razem wyprobowalam i na sile zrobilam brzuszkow troche takich lekkich i mimi ze to troche nieprzyjemne na poczatku bylo ale potem czulam sie o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...