Skocz do zawartości
Forum

po raz pierwszy w ciazy...


Rekomendowane odpowiedzi

czyli w podsumowaniu mozecie napisac ze ciaza to upokorzenie.... bo facet olewa i to niby ma znaczenie.... widac ze facet wazniejszy niz dziecko, skoro odczucia w stosunku do goscia sa wazniejsze niz uczucia do nienarodzonego dziecka
sa dziewczyny ktore lapia facetow na dziecko, oczekuja bialego welonu a kiedy bajka sie nie staje rzeczywistoscia ??? czuja sie oszukane i moze wowczas to jest upokarzajace... nie wiem z wlasnego doswiadczenia, ale znam dziewczyny ktore braly slub bo dziecko i po roku - 2 latach. mialy rozwod za soba - wiecej stresu je to kosztowalo niz slub w pospiechu

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbea
czyli w podsumowaniu mozecie napisac ze ciaza to upokorzenie.... bo facet olewa i to niby ma znaczenie....

po raz kolejny wdaje sie w rozmowe z Tobą, i uprzedzam ze jestem przygotowana na kolejny tekst w stylu :jestes żałosna- najwyraźniej łatwiej jest Ci obrażać niż dyskutować ;) co zresztą pokazałaś również na przykładzie piny85hehe

nie ciąża jest upokorzeniem, ale zlekcewazenie przez faceta, któremu się ufało tak. Bo co innego zajać w ciażę z kimś do kogo nie wiele sie czuje,a co innego z facetem którego się kocha (lub mysli się ze sie kocha), a który nagle okazuje sie palantem niedojrzałym do związku, nie chcącym ani Ciebie ani dziecka.
Ciężko takiej kobiecie samotnie bez wsparcia, ze zranionym sercem przejść przez ciązę, ktora jest wyjątkowym stanem.

Odnośnik do komentarza

kijusienka
hej mam na imie Ewelina. mam 21 lat i jestem w 14 tygodniu ciazy. moja ciaza jest mozna powiedziec spokojna. nie wymiotuje ale muli mnie czasami zastanawiam sie czy to jest normalne czy nie. po rozmowie z lekarzem dowiedzialam sie ze to jest normalne ale i tak czuje sie nie pewnie co do tego co mi powiedzial.

Pozdrowienia Ewelina

witam jak domyslam sie masz termin na styczen wiec zapraszam na watek styczniowych mam

http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/11668-od-malej-fasolki-do-styczniowego-bejbika-styczen-2011-a-36.html#post1404618

Odnośnik do komentarza

Dokładnie lutka ta kobieta o nicku mbea jest wogóle nie potrzebna do udzielania się.Nie kontaktuje co się pisze,że chłopak od basia_czarna_902 postawił ją w bardzo nie przyjemnej sytuacji i upokorzył ją swoim zachowaniem,a mbea pisze,że to dla mnie upokorzenie to,że zaszła w ciąże.Kobieto ty wogóle żyjesz chyba na innej planecie!!!potrafisz tylko oczerniać ludzi a nie popatrzysz się na siebie.Gdyby tobie w x czasach nie powiedzieli co to prezerwatywa,to podejrzewam,że sama byś wpadała co rusz jak śliwka w kompot!!!więc zastanów się czasem zanim coś napiszesz i kogoś oczernisz,bo widzę,że trochę daremna z tobą gadka,nie pojmujesz niczego ale udzielasz się.Dziękuję i nie oczekuję od mbea odpowiedzi,bo napewno będzie wyczerpująca jak ona sama.

Odnośnik do komentarza

przyjemnego rozczulania sie nad wlasnym losem... upokarzajace to jak ludzie winia innych a nie samych siebie za wlasne czyny. dziewczyny lapia facetow na dziecko a pozniej maja pretensje ze faceci je zdradzaja i zostawiaja jak dziecko podrosnie
dobrze ze sie zgadzacie.... i moze sprawdzcie termin DYSKUSJA co oznacza????

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbea ty już najlepiej za przeproszeniem zamknij gembę,bo nie wiesz co ciebie czeka w życiu!!!być może za twoją mądrość,twój facet(o ile go masz) też za niedługo od ciebie odejdzie i nie pisz głupot,bo pewnie nie masz zielonego pojęcia o życiu.Daremna z tobą dyskusja,jesteś żałosna i nie dojrzała a chciałabyś uczyć na tym portalu co jest dobre,a co złe.Jak masz zamiar odpowiadać tak głupio i bezsensownie to w ogóle się nie udzielaj,ponieważ nawet nie wiesz,że swoimi słowami ranisz co niektóre dziewczyny,a nie zasługują na to.Każdy ma swoje zdanie na jakiś temat,a ty co prawda jesteś jak widać staroświecka,więc udzielaj się ale może spróbuj szczęścia w RADIU MARYJA,tam ksiądz cię wysłucha i co prawda może nawet wyspowiada,bo widzę,że masz ze sobą kłopoty.Nie chce mi się ciągnąć gadki z tobą,a więc daruj sobie odpowiedź,bo wiesz że nie wygrasz.A może twój facet też jest z tobą,bo złapałaś go na dziecko???!!!

Odnośnik do komentarza

witam,

i odrazu przejde do jednej rzeczy a mianowicie mbea wypraszam sobie takie opinie typu ze zlapalam faceta na dziecko bo zanim zaszlam w ciaze chcialabym bym Ci przypomniec ze bylam z nim PÓŁ roku i o nie JA Jego zlapalam tylko to ON o mnie zabiegal i to on po tyg mnie dosiebie do rodzicow zapraszam i wspolne zycie snul,

jakbys tak czytala uwazniej to co ja pisze to bys wiedziala i tu nie chodzi o to ze niby zlapalam go na dziecko i teraz on nie chce ze mna byc i z siebie sierote robie tylko chodzi o to ze wszystko ladanie pieknie razem na zawsze bedziemy mieli trojke dzieci a tu trach bach pierwsze w drodze a on nie wie co robic nie wie co myslec nie wie co czuje....

a tak poza tym to mozna powiedziec ze jest w miare dobrze miedzy mna a moim panem X sie dogadujemy choc szczegolnie o nie mam z czego sie cieszyc bo relacje nie sa takie same jak przed ciaza ale w sumie narzekac tez nie powinnam bo raz na tydzien czasem na dwa sie widujemy biorac pod uwage ze on mieszka w domu poza moim miastem i dojezdza do pracy...

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Nie wiem czy w dobrym miejscu się przedstawiam,bo jestem tu nowa..Bbyłam już na innym forum,ale tam nie podobało mi się wiele spraw,koleżanka poleciła mi parenting..
Jestem w 30 tygodniu ciąży i powoli zbliża się dzień,kiedy po raz pierwszy będę mamą.
Moja ciąż przebiega bezproblemowo,dlatego cały czas pracuję zawodowo.
Ojejku nie wiem co pisać,po prostu witajcie!!

Odnośnik do komentarza

basia_czarna_902
Witam,jestem tu mozna by powiedziec nowa mam 20 lat moj chlopak tez :) otoz mam taki lekki problem/dylemat, bo chodzi o to ze ostatnia miesiaczke mialam 19maja mamy teraz 2 lipca wiec to jest jakies 6-7 tygodni bez miesiaczkowania w sobote tydzien temu zrobilam sobie test ciazowy okazal sie dodatni - 2 kreseczki , i po 3 dniach we wtorek poszlam do ginekolog ktora przypuszczalnie jej zdaniem jestem w ciazy ale jest za wczesnie by zrobic badanie ginekologiczne i poprosila mnie tylko o zrobienie B-HCG wynik wyszedl 7852, wracajac z wynikiem spotkalam moja ginekolog i oznajmila mi ze jestem w poczatkowej fazie ciazy i zalecila mi Folik zebym sobie wykupila nic poza tym, powiedzialam o tym mojemu chlopcu on o czywiscie stwierdzil ze mi nie wierzy bo nie mam karty ciazy i badaia USG i teraz juz sama nie wiem, bo czytajac rozne wypowiedzi na rozne tematy zwiazane z ciaza i badaniami wychodzi ze jestem 3-4 tydz ciazy a zdaniem mojej gin tego sie w tyg nie licze jeszcze , nie mam pojecia co mam robic co mam myslec dopoki nie bede miala karty i USG nie mam co liczyc na chlopaka, czy waszym zdaniem jest za wczesnie na badanie USG? czy powinnam isc prywatnie jednak zrobic USG? prosze o pomoc to dla wazne...

ja miałam robione usg kilku dniach po braku spodziewanej miesiączki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...