Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
tinka_30

Skaleczenia, zdarte kolana - jaki preparat?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norani

słuchajcie, wiem, że istnieje coś takiego jak spray na rany, ktoś z Was używa? jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,
aby wspomóc regenerację naskórka, polecam zapoznać się z wysokiej jakości wyrobem medycznym marki Kadefarm - Ranisilver®. Posiada bogaty skład, dzięki któremu rany – te głębokie, jak i powierzchniowe – szybko się goją.
Ranisilver® zapewnia odpowiednio wilgotne środowisko rany i działa antybakteryjnie, pobudzając skórę rany do tzw. naskórkowania, czyli gojenia. Dodam jeszcze, że zależnie od tkliwości rany i jej umiejscowienia zaleca się stosowanie Ranisilver® w maści lub sprayu.
Polecam również artykuł „Jak przyspieszyć gojenie ran” https://www.kadefarm-zdrowie.pl/leczenie-ran/jak-przyspieszyc-gojenie-ran-3-skuteczne-sposoby/ który może pomóc w uporaniu się z otarciami i skaleczeniami.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, jestem do dyspozycji.
Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wszelkiego rodzaju zadrapania, skaleczenia czy na otarcia skóry warto postawić na preparat, który zadziała szybko, skutecznie - nie pozostawi blizn. W mojej apteczce zawsze na wszelki wypadek mam krem Octenicare, bo wiadomo jak to przy dzieciach, nigdy nie wiemy, kiedy może się przydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...