Skocz do zawartości
Forum

Mam problem czy....


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ogromniasty i nie umiem sobie znim poradzic a wiem ze bede tylko klebkiem nerwow i nic wiecej.

Sprzedalam na allegro spodnie tu link :
SPODNIE CRAZY AGE ROZM 34/XS NOWE (1049044735) - Aukcje internetowe Allegro

Pani zaplacila, ja wyslalam w celujacym stanie i wszystko bylo ok. i dzis pisze mi ze spodnie maja "skaze" i ze ona w takich spodniach nie bedzie chodzic bo bedzie wygladac jak debilka ( przepraszam za slowa) i ze ja mam to w dupie - i do tego zdjecia tej skazy - to mi wyslala na telefon mms tu zdjecia :
Picasa Web Albums - pbmarys

Picasa Web Albums - pbmarys

Picasa Web Albums - pbmarys

Jak ja je wysylalam to byly w idealnym stanie nic takiego nie bylo... :ehhhhhh: Co ja powinnam zrobic teraz o stronie o mnie zapoznala sie dopiero teraz chyba.... juz powoli jestem klebkiem nerwow. :le:

Prosze o rady... jesli mozna

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ona to zauwazyla teraz. tyle ze ja jak wyslalam te spodnie to nic nie widzialam :le::le: i jeszcze mi pisze takie rzeczy
przepraszam ale musze cyt. jednego z jej meili :
"Sylwia" pisze:
DOPIERO TERAZ PO DOKŁADNYM ZDJECIU Z PANI AUKCJI DOPATRZYLAM SIĘ Z KAZY NA JEDNYM ZDJĘCIU ZALEŻY POD JAKIM KĄTEM ROBI SIĘ ZDJĘCIE .PACZKA NIE BYŁA USZKODZONA JA PRANIA TYCH SPODNI SIĘ NIE PODEJME BO NIE STETY KUPIŁAM SPODNIE A OTRZYMAŁAM Z PASKIEM PRZCHPDZĄCYM PRZEZ POLOWE NOGI KTÓRA JEST NIESTETY BARDZO WIDOCZNA NIESTETY ALE NIE WYSŁAŁA MI PANI TYCH SPODNI W IDEALNY STANIE JESZCZE DZISIAJ ODSYŁAM SPODNIE NA PANI ADRES PONIEWAŻ NIE NADAJĄ SIĘ DO NOSZENIA.

nie wiem co mam zrobic... Na wcisnietym capslocku pisze do mnie... a we mnie sie tylko gotuje.:le::ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

kasioleqq
pbmarys kochana powiedz pani ze przeciez na zdjeciu ktore jest na allegro widz\ac ta kreske na spodniach i nie wiem dlaczeg sie czepia...

no dokladnie
po za tym to nie skaza:lup:a urok tych spodni:D

moze jej nie spasowaly,chce zrobic reklamacje,a nie chce poniesc kosztow-to wciska kit skazy


milo napisac do pani ze skaze ma ale w glowce:wink:

Odnośnik do komentarza

jej nie chodzi o te kreski tylko to linie miedzy kreskami wzdluz od gory po kolano... spodnie odeslala a ja zwrotow nie przyjmuje. to mi bezszczelnie napisala :
cyt. " DOKŁADNIE WIEDZIALA PANI CO WYSYLA TO NIECH PANI PORZYCZY CO MNIE TO OBCHODZI 45 ZL PANI NIEMA ŻENADA SPODNIE ZOSTAŁY JUŻ WYSLANE JEŚLI NIE OTRZYMAM DO WIECZORA PIENIEDZY ZGŁASZAM SPRAWE DO ALEGRO ZEGNAM"

Kiedy ja za te pieniadze kupilam leki malej bo jest chora i nie mam nic a rente mi zawiesili. :( a nie mam od kogo pozyczyc..... :le::le:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
ja nie siedze w allegro,nigdy nie kupowalam wiec nie wiem jakie sa zasady tam
ale reklamacje mozna zrobic,prawda?
a kto ponosi koszty przesylki?

Reklamację zawsze można zrobić. Ja wczoraj dostałam sukienkę do ślubu z dziurami i to była skaza. No i wysłałam maila ze zdjęciami i czekam na zwrot kasy a sukienkę wyślę jak mi kasę oddadzą... Musisz dogadać się jakoś z tą babą i wytłumaczyć, że to nie "z kaza" i na zdjęciach na aukcji dokładnie widać... Na tych zdjęciach spodni zaznaczyłabym kółkami te jej "z kazy" i wysłała..

Kacperek:love: 02.10.2012 godz.23:35 3200g, 56cm:love:
19.10.2012 3900g, 58cm
04.12.2012 5600g, 62cm
15.01.2013 6300g, 65cm

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6yd4anvaqre.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nuay32jj38nva.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4p5btv58no.png
http://s8.suwaczek.com/20100619580114.png

Odnośnik do komentarza

a sprawy do allegro nie moze zglosic bo nie minelo siedem dni od zakupu to raz, dwa program ochrony kupujacego ja obowiazuje ale pod pewnymi warunkami ktore wg mnie nie spelnia.
Bo jak dopiero dzis mozna przeczytac strone o mnie... a spodnie kupila w niedziele....
A jeszcze to ze ja nie spie na pieniadach ja to nie obchodzi... I co ja mam zrobic. Piasalam do all a odpowiedz dostane w ciagu 5 dni roboczych. :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

pbmarys
jej nie chodzi o te kreski tylko to linie miedzy kreskami wzdluz od gory po kolano... spodnie odeslala a ja zwrotow nie przyjmuje. to mi bezszczelnie napisala :
cyt. " DOKŁADNIE WIEDZIALA PANI CO WYSYLA TO NIECH PANI PORZYCZY CO MNIE TO OBCHODZI 45 ZL PANI NIEMA ŻENADA SPODNIE ZOSTAŁY JUŻ WYSLANE JEŚLI NIE OTRZYMAM DO WIECZORA PIENIEDZY ZGŁASZAM SPRAWE DO ALEGRO ZEGNAM"

Kiedy ja za te pieniadze kupilam leki malej bo jest chora i nie mam nic a rente mi zawiesili. :( a nie mam od kogo pozyczyc..... :le::le:

Widac to wszystko na zdjeciu z allegro!!!
to co ona mowi o tej "z kazie" tez-na nogawce od prawej strony siedzac przodem do ekranu:wink:

widziala co kupywala,i niech teraz nie wciska Ci kitu!!!
jak zle sie przygladnela to jej problem
to nie jest reklamacja ze wzgledu na blad sprzedawcy!!!!

koszty naleza do niej

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

A może dogadaj się z babka niech kupi cos i rozjaśni bardziej te spodnie . Zawsze coś można z nimi zrobić . A na zdjęciach wszystko widac .

Powodzenia i nie denerwuj się taka babą jeśli nie widzie wad to niech do okulisty się wybierze

Odnośnik do komentarza

a to teraz mi napisala: TAK TO SWIETNIE ZE PANI ZGLOSIŁA TYLKO ZE TO PANI BĘDZIE STRATNA TRZEBA BYŁO SIĘ DOKLADNIE ZAPOZNAC Z PRAWAMI KONSUMENTA PRZED OTWARCIEM DZIALALNOSCI INTERNETOWEJ,SUPERSPRZEDAWCA RACZEJ NIGDY PANI NIE ZOSTANIE ,A SKORO PANI LUBI CHODZIC W TAKICH ŁACHMANACH JAK PRZED TEM PANI PISAŁ A TO JAK W PONIEDZIAŁEK JE PANI DOSTANIE TO NIECH SOBIE PANI JE POSZEŻY I W NICH CHODZI NIESTETY JA W TYM BADZIEWU NAWET PO DOMU NIE BĘDĘ CHODZIĆ ,TO ŻE NIE MA PANI KASY TO JUŻ PANI PROBLEM ,TAK WIEC NIECH DARUJE SOBIE PANI TE ŻENUJĄCE WIADOMOŚĆI BO ROBI SIĘ TO JUŻ NUDNE .DANE DO PRZELEWU PANI DOSTAŁA CZARNO NA BIAŁYM WIĘC,ŻĘGNAM BO NIEMAM CZASU BAWIĆ SIĘ W DZIECINADE .ZACZEŁAM DO PANI PISAĆ GRZECZNIE NIE USZANOWAŁA MNIE PANI JAKO KLIENTA WIĘĆ PONIESIE PANI KONSEKWENCJE JEŚLI DO WIECZORA NIE WŁYNĄ PIENIADZE .I PROSZĘ MNIE NIE STRASZYC ZGŁOSZENIEM DO ALLEGRO BO NIE MA PANI ŻADNYCH PODSTAW BO TO JA JESTEM POSZKODOWANA.

ja juz nie potrafie tego czytac uszanowalam ja jako klientke napisalam ze w idealnym stanie wyslam ja to nie obchodzi

a to strona o mnie:
Moja strona - Aukcje internetowe Allegro

kur#### juz chyba mi tylko wizyta u psychologa zostaje, bo mi lapki sie trzesa... brak slow co jam zrobic....

Odnośnik do komentarza

Powiedz, ze pani może Cię cmoknąć, i ze sama ma skazy. Na zdjęciu z allegro wszystko dokładnie widać, te "z kazy"

Spodnie pewno jej nie pasują na tyłek, nie ma, co z nimi zrobić to reklamuje, albo była na jednym wyjściu i jej się znudziły.

Poczekaj na odpowiedź z allegro, ale wg mnie masz wygraną ;)

Zwłaszcza, ze w stronie "O mnie" masz jasno napisane :


!!!UWAGA!!!
Z powodu nowych przepisów UE o zakupie towarów od osób prywatnych informuję,iż sprzedawany przeze mnie towar nie podlega gwarancji, rękojmiani zwrotowi po dokonaniu transakcji, jeżeli bierzecie udział w aukcji, to znaczy że się z tym zgadzacie.Zgodnie z prawem UE dodatek taki powinien się znajdować pod każdą aukcją online,w przeciwnym przypadku sprzedawca jest zobowiązany do udzielenia rocznej gwarancji na towar nowy oraz używany.

http://lilypie.com/pic/090429/SkiK.jpghttp://by.lilypie.com/j4m9p2/.png
http://s9.suwaczek.com/200711263438.png http://s2.pierwszezabki.pl/011/011436980.png?3512
http://s9.suwaczek.com/20110723310217.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Nawet jak jej wyślesz pieniądze dziś to nie wpyną na konto . Poczekaj na odpowiedz z allegro albo poszukaj porady . Tym że byś miała jeden negatyw to się nie przejmuj . Baba ma naprawdę w czubie

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

spojrzałam na twoja aukcję i masz napisane czarno na białym
, Z powodu nowych przepisów UE o zakupie towarów od osób prywatnych informuję,iż sprzedawany przeze mnie towar nie podlega gwarancji, rękojmiani zwrotowi po dokonaniu transakcji, jeżeli bierzecie udział w aukcji, to znaczy że się z tym zgadzacie.Zgodnie z prawem UE dodatek taki powinien się znajdować pod każdą aukcją online,w przeciwnym przypadku sprzedawca jest zobowiązany do udzielenia rocznej gwarancji na towar nowy oraz używany.

Jeśli zakupiła towar u Ciebie to brała to pod uwage więc sprawa jest wygrana u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

pbmarys nie tlumacz sie babie

napisz jej ze eksperci:D uznali jednoglosnie ze z kaz nie stety:lol: nie ma
i ze w regulaminie wszystko jest napisane czarno na bialym na temat warunkow sprzedazy

i ode mnie ze niech sobie sama POSZEŻY zawartosc szarych komorek



nie przejmowac nie tlumaczyc nie wdawac sie wdyskusje
nie dac sie babie

Odnośnik do komentarza

Znalazlam takie cos jeszcze czy na to moge sie powolac

cytuje.: dot. allegro " Regulamin tego nie reguluje, tylko prawo polskie:-)
ten zapis o rękojmi w zwiazku z prawem unijnym to kompletna bzdura,
stąd Allegro tępi takie treści.

A zwroty w praktyce wyglądają tak:

Licytacja - bez względu na to kto od kogo (firma czy osoba
prywatna) - przedmioty zgodne z opisem nie podlegają zwrotowi.
Ewentualne ustępstwa w tej kwestii to jedynie dobra wola obu stron.

Kup Teraz
- gdy sprzedającym jest osoba prywatna - jw.
- gdy sprzedającym jest firma a kupującym osoba prywatna - kupujący
ma prawo w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki powiadomić o
zamiarze odstąpienia od umowy. Jeżeli w aukcji zabrakło zapisu o tym
prawie termin ten wydłuża się do bodaj 90 dni.
- gdy sprzedajacym jest firma a kupującym firma - prawo do zwrotu w
powyższym trybie nie obowiązuje, dotyczy bowiem jedynie osób
prywatnych. "

a poza tym wiem ze nie powinnam i nie przyjme tego zwrotu bo wg moich obliczen paniusia spodnie dostal wczoraj a dzis pisze o skazie ktorej ja nadal nie widze :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Hej pbmarys

Dokładnie wszystko przeczytałam. Problem to ma ta pani, cos jej jednak nie przypasowało (zapewne FOCH) i teraz próbuje po chamsku ściemniać i Ciebie obarczać winą.
Rozumiem ,że to dla Ciebie niekomfortowana sytuacja, bo nabruździ kobita w komentarzu i w ogóle :(
A przy okazji, te jej błędy ortograficzne i sama forma wypowiedzi MASAKRA :Real mad:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...