Skocz do zawartości
Forum

Pomocy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, czy któraś z maiła pusty pęcherzyk....w 5-6 tyg ciąży? prawidłowy przyrost Bety, progesteron 35,2... nadal bardzo bolą mnie piersi i czasem cos lekko kłuje w podbrzuszu, ale innych objawów nie mam. Na początku bardzo bolał mnie brzuch...tak jak przed miesiączką. Czy jest więc możliwe, że w pęcherzyku nikt sie już nie pojawi....???...ale te obolałe piersi.....Pomóżcie..please

Odnośnik do komentarza

ambient, przeczytalam wszystko co juz napisalas na innym watku powiem Ci tylko jedno
zlap porzadny oddech, przestan tyle myslec i poczekaj cierpliwie jeszcze te kilka dni
bo zamyslisz sie na smierc a prawdopodobienstwa niczego Ci nie przyniosa...
trzymaj kciuki, badz dobrej mysli i reszta sama sie okaze.
zadna z nas nie jest lekarzem, same niczego nie wymyslimy, trzeba byc dobrze nastawionym bo to podstawa a za pare dni sie wszystko wyjasni.
grunt to OPTYMIZM!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ambient
Dzisiaj miałam zabieg...już po wszystkim. Nawet dobrze się czuję. Obyło się bez bólu brzucha. Teraz pozostał smutek, ale nie będę się nakręcać. Tak miało być. Za trzy miesiącę spróbuję znowu....może. Dziękuję Wam za ciepłe słowa.

Serdecznie pozdrawiam.

nie zapominaj o nas...tutaj będzie łatwiej znieść ból...wiem co czujesz i uwierz mi, że dobrze jest móc się wygadać!!!
Trzymam kciuki za następna fasolkę, a trzy miesiące szybciutko miną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...