Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

SuzyMummy
maczetka
SuzyMummy
ja wiem dziewczyny kochane że zastanawiacie sie w każdej minucie a może to juz?? no bo jak mozna sie nie zastanawiać kiedy sie nie wie czego sie spodziewac a dolegliwosci ma sie milion na dzien.... wiem i rozumiem was :36_3_9:

ale uwierzcie mi ... jak to będzie JUZ... to na 1000000000000 % będziecie wiedziały :)

popieram. napewno tego nie przegapicie :) ból wam nie pozwoli i intuicja...

kurde maczetka jak to skonstruowane jestesmy ze wiemy... ze czujemy ... ze to wlasnie juz ehhh... i wogole jakie to fascynujace ile kobita moze wytrzymac... barwo nam :brawo:

suzyy... do tej pory nie wierze ile to mozna wytrzymac. co do spania w łozeczku to wiem ze to moj bład ale spie z małym, szkoda mi go zostawic w łozeczku. tyle był ze mna ... ehhhteraz spi w łozeczku ale w nocy wydaje mi sie bezpieczniejszy i ze ma cieplej ze mną....moze mi minie ta mania niebawem
tinko dziekuje. Bobasek faktycznie sliczny ale nie wiemy jeszcze jakie imię.... mam nadzieje na Alanka ale mąż cos kreci nosem, niby tak ale widac ze nie bardzo. ma jeszcze tydzień.

jak dzis nie przestanie mnie boleć to jade do lekarza. zrobiłam zdjęcia na w/w zeby miec dokument co lekarz duzurny zrobił z moim kroczem zszywajac je. jak bedzie trzeba mnie pociąć i zszywac jeszcze raz to podaję go do sądu.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

nie wiem ale to jakis rzeznik. az połozna srodowiskowa ktora była wczoraj sie zdziwiła. kazała poczekac jeszcze 2 dni i jak obrzeki nie zejdą to jechac do lekarza. mojego lekarza.
strasznie to wyglada, dzis zrobiłam zdjecie wiec dopiero zobaczyłam. masakra. nie da sie opisac wyglądu ani bólu ktory zamiast łagodniec to jest wiekszy z dnia na dzien.

ebrzuszek.pl - Poród, pierwsze oznaki macie artykuł o zblizajacym sie porodzie. co prawda oprocz nasilonego siusiu nie miałam tych objawów ale poczytajcie... ja jestem jakims wyjątkiem

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny wczoraj urodzilam coreczke o 21.26 waga 3.116 a w uk nie mierza jak sie dowiedzialam ...porod szybki i nikt sie nie spodziewal procz mnie chyba hehe ale to opowiem innym razem ...jestesmy z corcia w domku i sie poznajemy w sumie wszystko sie dzialo expresem jakies 3 h ;) tinko chyba mam twoj zl nr bo wslalam esa ale widac nie doszedl .. bede jak sie pozbieram

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...